Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Justyśśka
Hej, Złoty! 🖐️ Ty wiesz w ogóle, o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
jej ale mi smutno:( od poniedziałku ide na odwyk przymusowy z kafe buuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam sami będzie dobrze:D i tak z początkiem lipca powoli wkroczy sezon ogórkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
a nie wiecie jak ściągnąć gg na tel kom ?jestem w orange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Wiem, że zamysł był inny niż to, co z tego wyszło w efekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Sami, a długo się będziesz odwykować? Co do gg - nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
nie wiem dokładnie ile ale 7 dni na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike , jezeli masz powody , to ja nic o nich nie wiem , intrygami sie nie bawie , i prawde mowiac nie rozumiem o co ci biega , napisalas co napisalas .... nic nie dodalam - nic nie ujelam - wstydzisz sie nagle wlasnych wypowiedzi? :O i zapewniam cie - na tym topiku jest wiecej osob - nie tylko ty :) nie bedziesz mi dawac pozwolenia na pojawianie sie , gdziekolwiek :O zrozumialas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Nie lubię się wtrącać w prtwatne sprawy, ale wiem, dziewczyny, że lubicie Zieloną - tylko nie lubicie z nią rozmawiać w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
Z zieloną nie da sie rozmawiać:P ją trzeba tylko czytać,bo prowadzi rozmowy wewnętrzne samej ze sobą :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalas co napisalas .... czyli CO JA TAKIEGO ZIELONA NAPISAŁAM?? nie bedziesz mi dawac pozwolenia na pojawianie sie , gdziekolwiek babo ty jedna- przecież na samym pocztku przytaknełam ci, że nie będę czego nie rozumiesz? dziewczyno słuchaj- to jest tak- próbuję ci cokolwiek wytłumaczyć i argumentować, bo się znamy to jest właśnie szacunek do drugiej osoby inaczej mogłabym odbijać tą twoją lichą piłeczkę w nieskończoność tylko co z tego- jeśli ty za żadne chiny nie podejmujesz dialogu, tylko nakręcasz jak katarynka to samo zapytam cię jeszcze raz po co dziś tu przyszłaś? i czy wiesz co to jest podjęcie dialogu? nie- ju- moja sympatia ma swoje granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie dodalam - nic nie ujelam - wstydzisz sie nagle wlasnych wypowiedzi? :D:D:D skąd ty to bierzesz zielona? na podstawie czego? skąd takie wyjątkowo "trafne" wnioski? jesli brakuje ci dobrej woli i argumentów to zakończ tą pożal się boże rozmowę zamiast pisać co ci ślina na język przyniosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam cię jeszcze raz po co dziś tu przyszłaś? i co chcesz uslyszec? a po co tys tu przyszla ike? zapytaj sie szczerze :P nie widzisz tego ze przesadzasz? :O co to ma byc ? spowiedz swieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powalająca odpowiedź zielona:D:D powalająca:D i jaka pełna treści:D ja mogę odpowiedzieć- przyszłam podyskutować ze znajomymi o wczorajszym temacie- lub też nowym, jak nam się nasunie:) widzisz- odpowiedź nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd takie wyjątkowo "trafne" wnioski? tak wlasnie jest - tez mi sie zdaje ze sa trafne , inaczej nie bylabys taka agresywna - moja droga ike :P wyluzuj , mowie ci ostatni raz - bo ja tez potrafie inaczej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna powalająca odpowiedź:D zielona- nie sądzę , że potrafisz nie umiesz nawet sformułować konstruktywnej odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyluzuj , mowie ci ostatni raz bo co? :D jak to leciało?? nie będziesz mi niczego zabraniać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Ja jeszcze modę na dukces oglądam regularnie, więc mam ciekawsze :classic_cool: Hej, Dziewczyny! Wy się chcecie dogadać czy powalczyć w kisielu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak uważamy No to sie ciesze :) ja tez uwazam, ze mam zajebiscie ciekawe zycie, ale ja wole wieksze wrazenia niz serial i forum, ale ciesze sie, ze chociaz wy sie nie uzalacie jakie wasze zycie jest do dupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś chciałam się dogadać pół dnia już nie chcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ciesze sie, ze chociaz wy sie nie uzalacie jakie wasze zycie jest do d**y my też się z tego cieszymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysiu 🌻 👄 dokładnie nie wiem o co chodzi :o :o ale chyba Zielona niesłusznie jest atakowana :o :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×