Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Justyśśka
To ja się z Tobą podzielę, jak już! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
house przychodzisz w trakcie "rozmowy" i wyciągasz wnioski :) czasem się nie da inaczej dziewczyna ma coś do mnie wpiera mi jakieś cudeńka i nie ma sposobu żeby normalnie sobie to z nią wyjaśnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Jest więcej konfliktów, bo jest mniej pozorów. I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
house przychodzisz w trakcie "rozmowy" i wyciągasz wnioski Chyba, nie myslalas, ze bede od poczatku temat czytal :P wyciagam wnioski z tego co widze na tym forum ciagle jakies awanturki :) po prostu mogloby byc mniej drapieznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ike , nic do ciebie nie mam , nie znam cie nawet .... piszesz pierdoly - to wszystko , nie jestes dla mnie az taka wazna :) mozesz sie z tym pogodzic? :P doktorku - lubie przenikliwych ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
house ale jest jak jest Widze wlasnie, ale ktos moglby wykazac troche madrosci i zakonczyc te glupie konflikty :) Stan w ktorym znajdujemy sie obecnie, nie jest stanem w ktorym mamy byc wiecznie, bo jesli bysmy trzymali sie takiej zasady mieszkalibysmy w jaskiniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktorku - lubie przenikliwych ludzi Ja tez ;) Interesuje sie bardzo psychologia prowadze prywatne badania wiec musze taki byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci ike A moze wprowadzimy kary finansowe za debilne texty ;) ? Za zebrane pieniadze zatrudnimy 100 moderatorow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes dla mnie az taka wazna mozesz sie z tym pogodzic? dlatego paręnaście razy musiałaś mi dziś podkreślić , że czegoś ci tam zabraniam i na coś nie pozwalam???:D zamiast mieć to w dupie i zignorować ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz pie**oly - to wszystko , ale przecież to moje pierdoły:P więc co ci do nich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę:D wyjątkowo to dziś udowodniłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakims celu je piszesz? :P komentuje twoje teksty - tak jak ty moje .. o czyms na forum trzeba popitolic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czyms na forum trzeba popitolic skoro już mowa o pierdołach.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie zamierzam ci nic udowadniac :P oczekujesz odemnie ciagle jakichs dowodow :O wez to tak jak jest , nie doszukuj sie dna :P ja akurat powiem ci co mysle ... ty masz trudnosci zeby to przyjac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
a Wy dalej sie bawicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie zamierzam ci nic udowadniac oczekujesz odemnie ciagle jakichs dowodow dam ci dobrą radę- nie nakaz:D udowodnij to sobie:D znajdź ta moja słynną wypowiedź w której zabraniam ci pisać tutaj:D dla siebie ja akurat powiem ci co mysle ... ty masz trudnosci zeby to przyjac bo tu nie ma co przyjmować od rana nie napisałaś żadnej sensownej treści:D z pustego nie naleję zielona- aż tak boska nie jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ike to sa dla mnie pie**oly - od a do z... Masz swietne podejscie, bo glupota byloby brac cokolwiek na powaznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ike to sa dla mnie pie**oly - od a do z... uprzejmie informuję zielona- przyjęłam do wiadomości- nie szukam dna:D w tym pełnym treści zdaniu:D nie musisz pisać tego n-ty raz:D ale oczywiście możesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zawirowanie ..... to ta pogoda tak na was dziala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
heheh yeez nie wiem o co chodzi:D ja pije już 3 kawe tak chce mi sie spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktorku - przyznam szczerze - latwe to nie jest ;) ludzkosc ma tendencje do przekarmianaia wlasnego ego :P ja oczywiscie naleze do rasy ludzkiej i od czasu do czasu sama musze sie puknac w czolo ;) pomijajac fakt - wszyscy w kolo rowniez mi w tym pomagaja ile wlezie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeez , a gdzie tam zawirowania ;) zwykla wymiana slow :) z naciskiem na zwykla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami ja druga oczy na zapalkach a tu wolna amerykanka - dziewczyny boksuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×