Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

wiesz co mysle? nakopalsycie mi do dupy ostatnio - bez powodu, nie przejelam sie tym - ale ty sie przejelas - oczekujesz odemnie planow i intryg , zemsty - czy cos w tym stylu :P w twoim stylu ike :) nie bede ci sie tlumaczyc z pobudek mojego dzialania , nie widze takiej potrzeby , twoje pytanie - co ja tu robie - jest bezczelne - to wszystko :P zrozumialas ? konstruktywnie :O mielenie ozorem bez ladu i skladu ,dzien i noc uznajesz za konstruktywne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoty zielona w ogóle nie jest atakowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
"a tego bym nie ogladal jakby mi doplacili" Przegrałeś życie :classic_cool: Hej, Mi! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nakopalsycie mi do d**y ostatnio - bez powodu chyba nas z kims pomyliłas my tak sobie pisałysmy ale skoro tak to odbierasz....... konstruktywnie mielenie ozorem bez ladu i skladu ,dzien i noc uznajesz za konstruktywne ? nie- ty najwyraźniej tak:D twoje pytanie - co ja tu robie - jest bezczelne - to wszystko i co z tego:) lubię zadawać bezczelne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Mi, u mnie też upał. Ledwo da się oddychać. Pewnie burza będzie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike sie boi konkurencji - to wszystko ja sie nie boje nie to ty się boisz konkurencji:) ja się nie boję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haus zielona ma większy biust pewnie o to chodzi :) ale nie łódź się i tak ci nie pokaże, bo nie jest jej to potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotarlysmy do sedna sprawy to ile was znowu jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Teraz to sobie pogadacie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie łódź się i tak ci nie pokaże, bo nie jest jej to potrzebne Wcale sie nie dziwie, ze to nie jest jej potrzebne. Po jaka cholere biust na kafe pokazywac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bij sie z cieniem Ike - swoim wlasnym znowu mi mówisz co mam robić ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio w sklepie okazalo sie, ze mam 70 C czy myslicie, ze moge pozbyc sie kompleksow? A po co Ci kompleksy :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś:D prawda?? no ale to nie ja wybrałam formę rozmowy:D proponowałam inną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiej konkurencji ? ktos kto moze przebywac w cieniu ike , musi conajniej dwa razy dziennie podzielic jej zdanie - ja zgrzeszylam ciezko :P mam swoje wlasne , ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos kto moze przebywac w cieniu ike , musi conajniej dwa razy dziennie podzielic jej zdanie - zielona naucz się statystyk dwa razy w ciągu miesiąca może nie podzielać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam swoje zdanie :D, ale na kafe wchodze by sie troche posmiac i czasem pogadac na powaznie :). Ja dla jaj nie zgadzam sie prawie z nikim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zgrzeszylam ciezko jak to było?:D co to ma być? spowiedź święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie przedszkole jak masz ochotę zapisz się do szkoły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie przedszkole Optymistycznie :) mi sie czesto wydaje, ze to forum to albo zlobek, albo szpital psychiatryczny internetowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz mi tylko w normalnej rozmowie jest inaczej bo jak ja ci napiszę, że nie masz racji- to też nie odbierasz tego jako atak wczoraj większość osób miała swoje odrębne zdanie na jeden temat- i nikt za to nikomu głowy nie urwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez sie tak zdawalo - doktorku;) na tym topie nie powiedzialam ani jednego powaznego slowa :) dla dziewczyn - filozofuje niemilosiernie :D nie wiem co mam o tym myslec ;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak hous zielona robi za forumowego błazna chcesz się z niej pośmiać:) śmiało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×