Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

przybywam- mordo ty moja dawno??????????????? chyba wieki temu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Zielona, Ikuś chce się dowiedzieć, dlaczego od rana się jej czepiasz. Bo się czepiasz. I nie ma w tym nic złośliwego, tylko po prostu chce wiedzieć, czy masz żal do niej czy o co chodzi. Ike Ciebie też się zaczęła czepiać w dość ostrym stylu, jak na mój gust za ostrym, ale to dlatego, że zamiast jej coś wyjasnić, to odbierałaś jej słowa jako atak i przechodziłaś do kontrataku. I Ty masz rację, że ona się Ciebie czepia, i ona ma rację. Ale Ike Ci wyjaśniła, dlaczego to robi. Nie jestem za spokojem na topiku za wszelką cenę - jak się gromadzą złe emocje, to uważam, że warto sobie szczerze (ale SZCZERZE) pogadać i wyjaśnić, żeby było naprawdę OK, a nie tylko pozornie dobra atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona robi za forumowego błazna chcesz się z niej pośmiać śmiało Ja sie smieje, nie z konkretnych osob, ale z poziomu calego forum, a zielonej sie, nie dziwie, ze nie mowi powaznych slow, bo w ak durnych rozmowach naprawde trudno o powage. Ja moge dyskutowac o powaznych tematach, ale z kim :o ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI Mala 🌻 może była numeracja zawyżona :P :P ;) JA za to mam boski tyłeczek :P ;) zrobiłem nowe fotki w majteczkach trosze obcisłych :P ;) Wyśle później... wieczorem...... :P :P ;)[ usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju , ja nie uwazam zebym sie czepiala :) powiedzialam co mysle -na temat jej wypowiedzi , to wszystko, nie posuwam sie jednak do obrazania personalnego - to nie w moim stylu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz się z niej pośmiać ... ike - wstarczy ze ty to robisz zielona - no wiesz- tak sobie tylko niepoważnie żartuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała komiczne na forum jest od dłuższego czasu i czynnie udziela się na wielu topikach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Ju, ja to przeczytalam hurtem , dla mnie zabrzmialo to dosc dziwacznie . w jednym poscie to w drugim zupelna sprzecznosc , dziewczyna sie gubi we wlasnych slowach - nie moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzialam co mysle -na temat jej wypowiedzi , to wszystko, nie posuwam sie jednak do obrazania personalnego - to nie w moim stylu , ju ja też nie uważam żebym jej się czepiała powiedziałam tylko dobitnie na temat jej wypowiedzi- bo to akurat jest w moim stylu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Komiczne pisze codziennie na forum - nawet teraz. Zielona, ja chcę, żebyś pisała na tym topiku - i jak dla mnie, możesz pisać, w jakim stylu chcesz. Jak mi coś zacznie przeszkadzać w rozmowie, to Ci tez o tym napiszę. Ale to na zasadzie, żeby po prostu lepiej się rozumieć, a nie, żeby komuś dosrac bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna sie gubi we wlasnych slowach - nie moja wina dziwczyna nie gubi się wcale- zielona nie umie czytać ze zrozumieniem- nie moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - zartujesz sobie moim kosztem to nie smieszne - to podle zielona coś ci się pomyliło:) ja? absolutnie nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - ty mowisz o mnie - ja mowie o twoich slowach :) nie czaisz roznicy? dla mnie to powazna roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - zartujesz sobie moim kosztem to nie smieszne - to podle To forum smieszne wydawalo sie przez 5 minut potem przez to dosrywanie stalo sie zalosne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - ty mowisz o mnie - ja mowie o twoich slowach nie czaisz roznicy? dla mnie to powazna roznica dla mnie żadna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
)ike - ty mowisz o mnie - ja mowie o twoich slowach nie czaisz roznicy? dla mnie to powazna roznica dla mnie żadna Nie no zielona ma racje. Atakowanie kogos wypowiedzi to retoryka, a atokowanie kogos bezposrednio to erystyka (,a erystyka jest podla)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktor_house Przybywam z daleka Moze nawet gorzej niz zle. teraz to dopiero mam dylemat - czy ja oby dobrze zrobiłam że znów odświeżyłam kafe ? hmmm Ike Ty zawsze musisz być w centrum zainteresowania ? Jak Ty to robisz ?Byłam przekonana że po takim czasie fobia na ike minęla a tu prosze coraz wiecej zwolennikow jak i przeciwnikow - toż to sekta powoli sie robi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam zawyzona, 70 C jak nic w Anglii jest zawyżona. Kochanie tak jest faktycznie to masz bardzo fajne cycuszki :P :P ;) takie do całowania i przytulania :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike Ty zawsze musisz być w centrum zainteresowania ? Jak Ty to robisz ?Byłam przekonana że po takim czasie fobia na ike minęla a tu prosze coraz wiecej zwolennikow jak i przeciwnikow - toż to sekta powoli sie robi O tym forum mozna by magisterke z psychologii niezla strzelic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - mozesz sobie podac reke z kucharzem , osiagnelas wlasnie jego poziom ike , boisz sie mnie? cos mi sie zdaje ze tracisz kontakt z rzeczywistoscia uzurpujesz sobie wylacznosc? wlasnie to mialam na mysli - wypisz wymaluj - kucharz masz problemy ike? obawiasz sie czegos? to twoje zielona? nadal uważasz, że piszesz tylko o moich słowach?? w takim razie ja zmieniam zeznania- też piszę tylko o twoich słowach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przybywam co mam ci powiedzieć ??:D ja tylko sobie siedzę grzecznie na jednym topiku i próbuję rozmawiać z lubianymi przeze mnie osobami czasem o dupie maryni a czasem poważniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktor_house Ike Ty zawsze musisz być w centrum zainteresowania ? Jak Ty to robisz ?Byłam przekonana że po takim czasie fobia na ike minęla a tu prosze coraz wiecej zwolennikow jak i przeciwnikow - toż to sekta powoli sie robi O tym forum mozna by magisterke z psychologii niezla strzelic Tak wiem, jednak myślałam że po takiej długiej nieobecności coś się zmieniło a tutaj prosze tak jak było. Czuje sie jakbym po latach wróciła do rodzinnego domu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D przybywam:D to czuj się jak u siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×