Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Dobrze, ze pomoglo :) Ja napisalem tylko co sadze o tym co sie dzis zdarzylo :) Regres, co znaczy, ze kafeteryjny jestem ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktorek młody a nawet mądry ;):P A Ty regres usmiałeś sie z mojego dowcipu ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu mowie, ze lekarzem nie jestem zadnym :D, a nicku, nie wymyslilem ja tylko kolega, ktory twierdzi, ze zachowuje sie czasem jak dr. House i na mnie znajomi najblizsi mowia Housik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasuje do Ciebie ten nick,ciekawe czy jesteś podobny z wyglądu do prawdziwego Żarówa --ok d jak nie dupa tylko dystans;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na drugim topiku
odchodzi podryw na-"poobrażajmy sami,jesteśmy tacy fajni, a ona taka niedobra i traktuje ludzi jak śmieci":D ech...każdy podryw dobry,byle skuteczny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Depeszka jest ofiarą chorującą na skleroze nie pamięta jak mnie wkurzała :) a ja jej dziś straszne kuku zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ;) raczej nie :), ale fotki Ci nie wysle, bo kiedys wyslalem fotke w net i znalazlem ja na kompie na uczelni i powiedzialem nigdy wiecej. Dowiedzialem sie kto to zrobil i chcialem puscic ogloszenie erotyczne tej osoby z nr. telefonu na strone dla homo, ale dalem sobie spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty nie chce fot żadnego faceta z forum :) wole sobie powyobrażać Was :D pal żarówa ja tez sobie zapalę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na drugim topiku
"jesteśmy tacy młodzi,ale jakże dojrzali, wrażliwi i w ogóle:classic_cool: "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez, nie lubie brac fotek i tez wole sobie wyobrazac kobiety. Tymbardziej, ze kobiete zycia mam juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co nie fajni są:classic_cool:w końcu mają AŻ 16 lat Ile z nia jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pol roku juz bedzie :D poznalismy sie na studiach :) tzn. ona mnie poznla mowila potem, ze dawno sie interesowala juz mna, ale sie bala do mnie cos gadac. W sumie sie odwazyla bo w moim oku klilka lez zobaczyla (mialem wtedy naprawde fatalny okres) no i sie tak zaczelo :) A ja faktycznie z natury nie jestem zlosliwy tylko, ze kiedys mi ludzie dowalili i boje sie twarzy prawdziwej pokazywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na drugim topiku
kiedyś byłam świadkiem jak dwie dziewoje lat 17 cały wieczór opowiadały kilku mężczyznom lat 30-35 iż są nad wiek dojrzałe (same tak o sobie mówiły,powtórzyły kilka razy aby każdy zrozumiał),ponieważ juz od 14-roku życia spotykają sie z mężczyznami ok trzydziestki:classic_cool: lubię nad wiek dojrzałą młodzież:D ta ...dojrzałość w oczach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo takie dojrzale nastki rozumieją tylko starsi,bo ich rówieśnicy są tacy niedojrzali i gówno wiedzą o zyciu :D:) Doktor --złosliwosc to oznaka inteligencji wiec sie nie martw tym:) chyba każdy zakłada jakąś maskę,tarczę by nie zostać zranionym,ale to i tak gówno daje --czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, ja juz lece spac :) same mi sie oczy zamykaja :) papa i pamietaj o tym o czym mowilem Ci wczesniej. I jeszcze mala rada jak ludzie sa wyjatkowo namolni to inteligentnie trzeba ich zmieszac z blotem, bo tacy sie powinni taplac w blocie jak swinie :) Dobrej nocy zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Sami* Ja sie nie martwie, ale czasem przesadzam :D czasem ludzie potrafia zranic niesamowicie. Jak bylem mlodszy to tej maski nie mialem i ludzie mnie skrzywdzili, a teraz leje na ludzi mam ich gdzies. A bydlo traktowac nalezy jak bydlo. teraz to juz serio lece pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc doktorku,dzieki za pocieszankę:D no wiesz wrednawa na forum tez bywałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma z forum
🖐️ detektywie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D przepraszam cię lusiu- ale ten twój styl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma z forum
Ike, no już trudno, mogłam się bardziej postarać z kamuflażem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam równie dobrze możesz być podszywem a pod czarnym nickiem wszystkiego się wyprzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma z forum
Ike, a po co? Przecież to takie ulotne wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami- jak noc??:) nie śniły ci się nastolatki??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×