Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

http://www.medicdirect.co.uk/images/emphysema_large.jpg Tak wygladaja pluca palacza. Sami rzuc nim bedzie za pozno mozesz np. dzieci osierocic, a chyba nie chcesz tego. Ja sie trzymam z dala od nalogow i jakos zyje, a od kazdego nalogu mozna sie uwolnic. Moj kolega jakos rzucil. On jechal na tych gumach do zucia nie pamietam nazwy tylko i utyl troche jak rzcuil, ale potem zniwu schudl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Sami* To jedno dziecko wszystko jedno. Zloty moim zdaniem trzeba namawiac ludzi do walki z nalogiem. Widzialem wiele zla wyrzadzonego przez nalogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Doktorku. Medycyna konwencjonalna JEST NAJWIĘKSZYM PRZEKRĘTEM W DZIEJACH LUDZKOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na rzucenie fajek
nic nie podziala to wszystko jest zwazane z wlasna podswiadomoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami mowie Ci naprawde warto walczyc ze slabosciami. Ja malo po dzisiejszym dniu na kafe tez wiem, ale wiem napwno jedno omaranczki to debile totalne, a ich prostactwo jest porazajace tyle ze horrorem tych czasow jest to, ze glupote traktuje sie powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam pomarańcze to przecież nicki:) wkurwiona jestem za swoją jebaną naiwność zwierzać nickom mi sie zachciewa a potem wychodzi zaufanie plotkowanie dojebywanie --ech to taka mała refleksja a teraz ide na peta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, ale to przeciez ludzkie. Kazdy potrzebuje sie zwierzyc. Jeden potrzebuje tego bardziej inny mniej, ałe taka jest prawda, ze ludzie zachowuja sie jak wsciekle wilki. Tylko czekaja zeby dojebac. Mnie kiedys bardzo pare osob skrzywdzilo. Nieprzypadkowo mam taki nick. Po prostu staram sie udawac, ze na wszystko jestem obojentny, a szczerze zwierzam sie tylko bliskim. Coz mamy takie czasy, ze musimy udawac twardzieli, ale to wina ludzi tak naprawde, nie czasow. To idz na papierosa, ale pomysl o tym, ze masz szanse rzucic to cholerstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plotkowanie doj**ywanie --ech to taka mała refleksja Sami, ale tym to sie w ogole nie przejmuj. Plotkuja ludzie, nie majacy wlasnego zycia. Tacy, ktorzy to zycie przegrali, maja mase kompleksow i wyzywaja sie na innych, sa zawistni, ze innym sie ulozylo i chca za wszelka cene spowodowac by inni tez czuli bol. Wydaje mi sie, ze tak wlasnie czesto jest. Ludzie, ktorzy tak dowalaja innym to najzwyklejszy motloch, ktory towarzyszyl historii tego swiata od zawsze takze nawet nie rozmyslaj o takich debilach :) Juz ich slownictwo mowi o ich poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres co sie dziwisz niech sie pomarańczowe cieszą czuje sie chujowo żle żenująco ogólnie do dupy idiotka ze mnie a nie fajna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" horrorem tych czasow jest to, ze glupote traktuje sie powaznie\" raczej anonimowość w sieci, która pozwala na ujawnianie najniższych instynktów bezkarnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze jak Cream ludzie z netu mi dojebali żenada do sześcianu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, ale przeciez to Ty wiesz jaka Jestes, a nie pomaranczowy motloch :) Wedlug mnie Jestes OK argumentujesz wypowiedzi, Jestes kulturalna i inteligentna :) z takimi ludzmi gadac lubie, a jaka mam miec przyjemnosc z gadania z czlowiekiem prostym, od ktorego kiedy tylko skoncza sie argumnty mu dowiem sie o sobie masy nieprzyjemnych rzeczy. Tu powinny byc grupy porobione wedlug inteligencji (weryfikacja na podstawie testu) i rejestracja uzytkownikow. Moim zdaniem to pozwoliloby wyeliminowac motloch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żarówka osram To tez nasze czasy maja to do siebie, ze jest w nich duzo horroru ;) Sami Oni sami sobie dopierdalaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwie napiszę, iż fajnie jest dojebywać, znacznie gorzej gdy nam dojebią :P Samica, olej to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabolała mnie najbardziej ze jakaś osoba z forum mnie obgadala do innej i ze ma mnie za frustratkę nie uważam sie za taką ale może nia jestem jutro bede sie czuć chujowo z powodu tych postów ale choooj z tym :O:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diotka ze mnie a nie fajna baba" sami ale ze to jest dowcip :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posluchaj mnie Sami. To, ze ktos usiluje przyczepic Ci jakakolwiek etykietke kompletnie Cie nie znajac, nie swiadczy wcale zle o Tobie, a ja Ci powiem, ze to pewnie psza kobiety, ktore sobie zycia, nie potrafily ulozyc i zazdroszcza Ci Twojego zycia. Taka prawda jest. Taki narod juz nasz, ale nie przejmuj sie tym wszystkim i nie porownuj sie do Creama, bo mam wrazenie, ze on chyba lubi jak wpierw go ktos jedzie otem ktos pociesza. W ogole dziwny koles, ale sie nie wypowiadam bo prawie nie znam goscia,a Ty badz silna i miej w dupie ludzi, nie dorastajacych Ci do piet. Ja juz dawno to sobie postanowilem. Fakt, ze czasem sie przejme jak ktos cos przykrego powie, ale to jest ludzkie. Nawet jesli probuje udawac nieczulego i zimnego jak lod to i tak mam uczucia tylko staram sie ich nieuzewnetrzniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×