Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość znajoma z forum
No właśnie, Psedło jest nasz najnaszeńszy i ja tam mogę mu opisać swoją bieliznę. :) Psełdo, jeżeli chcesz mnie skutecznie sprowokować, to musisz próbować dalej, bo powyższa myśl nie wypaliła. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
house my tu się wszyscy w zasadzie widzieliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą gdyby psedło się ździebko pochwalił swoimi badaniami i wiedzą housowi by rura zmiękła:) ale nie ma to jak wejść gdzieś przeczytać urywek i wyciągnąć z góry wnioski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam swoich fot bym nie wyslal :P. Mowie wam pomaranczki album zrobia o nas wszystkich, nie mowie, ze akurat Pseudo skoro jest taki spoko dla was, ale nie jedna pomaranczka tu przesiaduje i mysli nad atakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech robią ja się swojej gęby nie wstydzę ostatecznie chodzę z nią na co dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim_
(Ja właśnie siedzę i intensywnie rozmyślam nad atakiem.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło nie śpiesz się :) poczekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim_
Dobra, Luśka, przyjąłem do wiadomości. Pocieszające jest to, że nie stawiasz sprawy za przegraną. Będę więc próbować inaczej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy by mi rura zmiekla :D zreszta chyba, nie sadzisz, ze zaczne przeczesywac forum w poszukiwaniu postow Pseudo mam lepsze rzeczy do roboty :P po prostu wszedlem tu i stwierdzilem, ze nastepna pomaranczka tu sie wrabala i zaczyna dokuczac :D, nie wiem jakie tam Pseldo badania prowadzi. Ja sie zajmuje na studiach marketingiem i z tego zamierzam badania prowadzic, ale nie na forum :) Tu siedze zeby pogadac. Czasem pozartowac, czasem powaznie pogadac, ale nie traktuje powaznie tego co tu ludzie mowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta chyba, nie sadzisz, ze zaczne przeczesywac forum w poszukiwaniu postow Pseudo mam lepsze rzeczy do roboty nie sądzę :) i nigdzie nawet tego nie insynuowałam psedło nie jest pomarańczą psedło jest normalnym stałym bywalcem- tyle że się nie loguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseldo, a kiedy mozemy sie spodziewac ataku :) ?? Nie zebysmy Ci przeszkadzali masz nieograniczony czas na to hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike Spoko :) pierwszy raz w zyciu go zobaczylem, a zwykle jak widuje tu pomarancze to jest to zwiazane z cala masa debilnych i wulgarnych uwag :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim_
Ja na temat ataku nic więcej nie napiszę. Żeby atak był skuteczny musi być wykonany z zaskoczenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
house rozumiem chciałeś dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike Po prostu zajrzalem tu i jak zobaczylem znowu pomarancze to sie trosche zdenerwowalem, bo pomyslalem, ze chce nam dyskusje popsuc :), ale nie martwcie sie pomaranczki sie tu pewnie niedlugo zleza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze chce nam dyskusje popsuc nam:D?? przecież dopiero zajrzałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma z forum
Ciekawe jak to jest nie znać Psełdonima. Bo ja już życia sobie bez tej wiedzy nie wyobrażam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa zajrzalem, ale zamierzalem dyskutowac zatem powiedzialem to w sensie, ze myslalem , ze zepsuje mi dyskusje zanim sie odezwalem :D pomaranczki przeciez to lubia. Nie wiem tylko czemu czesto sie do Ciebie przyczepiaja, nie rozumiem tego :) chyba nie moga sobie poradzic z Twoim charakterem, ale ja lubie z Toba gadac bo sobie mozna beke razem robic hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie moga sobie poradzic z Twoim charakterem myślisz że to , że jestem miła, sympatyczna i zawsze skora do pomocy tak je wzrusza?? że aż głupieją ? a to możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma z forum
House, no to wytlumacz mi dlaczego mnie nie uznałeś za potencjalną destruktorkę Twojej potencjalnej tutaj dyskusji?? A przecież w moim nicku nawet więcej pomarańczu wodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz że to , że jestem miła, sympatyczna i zawsze skora do pomocy tak je wzrusza?? że aż głupieją ? a to możliwe Mysle, ze potrafisz bronic swojego zdania, a to zawsze ludzi wnerwia :D i wnerwia ich to, ze masz gdzies ich teksty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorku
beke to wszyscy maja z ciebie.jesteś najbardziej infantylnym chłopcem na kafe.bijesz na glowe wszystkich prawiczkow z cremem na czele. takie opowiesci o sobie jak twoje ,to mozna uslyszec od dzieci w przedszkolu,studenciku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa wypowiadasz je, ale kiedy podajesz argumenty ZA w dyskusji to jakby bronisz swoje zdanie :) np. wtedy kiedy o tolerancji gadalismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dlatego, ze z Toba Ike smiem rozmawiac to mnie za wroga uznaly pomaranczki :D no nie moge z tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×