Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Ja tez mam trudny Sami, wszyscy mi to mowia. Rodzice, koledzy, kolezanki i dziewczyna :P Emocjonalny tez czasem bywam :) raz mialem przez to problem bo trzepnalem z calej sily kolesiowi w pociagu i zakonczylo sie to zatrzymaniem przez SOK :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty Po pierwsze podobno robi wielka roznice, po drugie to, nie znalem prawdziwego Jarka wiec nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe a za co Go uderzyłeś? ja oblałam wodą faceta na pierwszej randce bo mi coś durnego powiedział i sobiie wyszłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracalem po koncercie pociagiem i nawalony koles zaczal mi w twarz dmuchac. ja probowalem na poczatku po prostu usadzic go na krzeelku w pociagu troche mu pomoc, a on zaczal mnie od pedlaow wyzywac na koniec mi szarpnal okulary. Nic sie z nimi nie stalo, ale sie wscieklem i dostal w nochala, a Sokista przyszedl wezwal policje, a ja powiedzialem wszystkoi tyle :) i tak gowno by mi zrobili. Facet nawalony wiec nic by nie pamietal, a ja moglem wlasna wersje ulozyc, ale to bylo dosc dawno juz temu :) A z ta woda to dobre :) w filmie jednym byla taka scena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty Moze, nie zna odpowiedi na pytanie :), a czlowiek intelgentny jak nie wie czegos to, nie pisze/mowi tylko dla samego faktu gledzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty Kultura to zespol norm, dla kazdego znaczy zupelnie co innego. Jesli zadajesz mi konkretne pytanie np. Kiedy podpisano pakt paryski, to oczekujesz konkretnej odp., ale jak nie znam tej odpowiedzi to, nie bede CI pisal, ze np. w 1933 roku, a poczekam az na pytanie odpowie ktos kto zna odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty nie odp na głupie pytania nie wiem gdzie jarek .nie wiem czy robaczek jest ładna nie znam wszystkich nicków,nie śledzę ich. Interesuje mnie tak na prawdę GARSTKA ludzi piszących tutaj tamari i mi małej sie pytaj,to są koleżanki jarka:) Diktorku mnie dziwię Ci sie ze nie wytrzymałeś Nikogo obcego nie uderzyłam,ale w nerwach baaaardzo wyklinam :O no i oblewam wodą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież TY i Jarek wysyłaliście sobie fotki erotyczne :o :o :) spytam Tamarke :) Jak aktualnie sprawy sercowe? co z Panem Motylkiem ? :P ;) ja już 2 dzień ... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, ja tylko 2 razy kogos obcego zaatakowalem. Raz to juz wiesz, a za drugim razem to bylo bardzo niedawno. Wracalem z dyskoteki do domu i czekalem 2 godziny na dworcu na pociag (bylo zmimno wiec w srodku dworca siedzialem) byla tam taka fajna dziewczyna i nagle rzucil sie na nia jakis narwany gosc i wrzeszczec zaczal, to co bylo robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu rozśiewasz debilne plotki na mój temat,a ja mam zachowac dystans i zrobić minkę :) ech Złoty lepiej mi zejdz z oczu i idz na ogólny tam znajdziesz Tamari i Jarka pa póki panuje nad sobą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też leje Złoty idz rozśiewaj dalej ploty na mój temat ----tłumaczyć sie nie będe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie od dzisiaj
wiadomo ,ze jarek byl w posiadaniu tzytzkow Sami :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P jarek ma fotę TZYTZÓW która mam w profilu wystarczy nacisnąć na mój nick i zobaczyć --z resztą miałam ją wklejona do stopki proszę mnie nie drażnić :P😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie od dzisiaj
Aha masz lepsze ale rozumiem ,ze ukrywasz :D a Jarek mial najlepsze swego czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O nie wysyłałam Jarkowi innej foty,owszem rok temu wkleiłam pewną niegrzeczną fot ę na kafe --może sobie j ą skopiował innej nie wysyłałam :P dzięki doktorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie od dzisiaj
a tak slynna fota w groszki chyba najbardziej sexowna :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O dobra nie wracajmy do tego,teraz juz jestem grzeczna :P a wracając do pogody jest duszno choć pada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie od dzisiaj
"dobra nie wracajmy do tego,teraz juz jestem grzeczna" Ty grzeczna? :D:D w zyciu chyba ,ze jakis facet Cie poskromi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez jest duszno Sami mimo, ze wszystkie okna otwarte :), nie musisz mi dziekowac za stwierdzenie faktu, ze ladna Jestes dziekuj sobie, ze dbasz o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszno bo jesteś STRASZNA PALCZAKA!!!!!!!!!!!! KOPCISZ JAK SMOK!!!!!!! a mi jest chłodno i super przecież jest po deszczu powietrze rześkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeczna jestem serio z nikim nie flirtuje w necie ,nie uwodzę ,nie odpisuje na @ i wywalam, z gg:D po co sie znowu tłumaczę:O a realnie zajęłam sie czytaniem ksiązki i pocieszaniem zranionej koleżanki :P Doktorek dbam o siebie,ale nie przesadnie jakoś w końcu jestem po 30-tce muszę sie konserwować:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×