Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość a to nie od dzisiaj
"grzeczna jestem serio z nikim nie flirtuje w necie ,nie uwodzę ,nie odpisuje na @ i wywalam, z gg" ojojo jakie postepy widze u Ciebie niezle :D "po co sie znowu tłumaczę" A to tez nowosc Sami ktora sie tlumacz :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok palenie to wada ale jak już pisałam nie umiem tego rzucić,nie przepadam za alkoholem,nawet piwo pije baaardzo rzadko, ale z papierosów mi żal rezygnować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty Ale to, ze Sami pali to jej swiadomy wybor. Mozna sugerowac by rzucila, ale napewno, nie wiercic dziure w brzuchu na kazdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo ok taka jestem :P z reszta nawet jak piszę/mówię prawdę to mi i tak nikt nie wierzy wiec po co mam sie starać i udowadniać ze sie zmieniłam :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie od dzisiaj
Sami zmienilas sie ale mysle ,ze jeszcze nie tak jakbys chciala . I ten dystans do netu dalej kuleje ech :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie książki lubię to zależy teraz czytam 'prosto z mostu;; lużna książka o 4 przyjaciółkach np bardzo interesuję sie Auschwitz ---i Hitlerem jaki mam nastrój taka książka i muzyczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami a ja zrezygnowałam z dragów :o :) jakoś się da!!!!!!!!!!a zapewniam są sto razy fajniejsze od szlugów!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie od dzisiaj Sama mowisz, ze MYSLISZ, ZE wiec to Twoje tylko prywatne zdanie, ktore nie musi sie zgadzac z rzeczywistoscia. Pozdrawiam pomaranczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko --dystans do netu to pojęcie względne i dla mnie głupie bo skoro realnie za słowa ty głupa dziwko mam prawo dać w pysk,to dlaczego na kafe mam udawać ze mnie to WALI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie interesuja ksiazki o dzialaniach komunistycznych sluzb specjalnych w panstwach bylego bloku radzieckiego, a dodatkowo lubie ksiazki mowiace o marketingu, teorii polityki oraz ksiazki o stosunkach miedzy cywilizacjami, a z powiesci to S.King :), a jesli chodzi o muzyke to lubie spokojne, uspakajajace brzmienie. Wyjatkiem od normy jest Sabaton :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, ale kretynami to sie nie przejmuj przez chwile nawet :) Jak Cie tacy obrazaja to badz zlosliwa i tyle, albo nie odpisuj (mowie ogolnie, bo tu sporo sie kreci ludzi, ktorych jezyk pozostawia wiele do zyczenia) mozna takich wysmiac po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwoelbiam Kinga ----czytać i oglądać :D lubie horrory fllmy psychologiczne ,melodramaty a muzyka --różna bardzo lubie stare piosenki ,(Niemen,Czerwone Gitary itd)poezję śpiewana no i Nirwanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie od dzisiaj
Sami to jest net:O co Ci ludzie moga powiedziec o Tobie? sama taka siebie wykreowalas jak wielokrotnie powtarzalas. A real to ludzie co nacodzien z nimi obcujesz. Widzisz roznice? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jesli chodzi o Kinga to mamy wspolny temat :D ja ogolnie lubie horrory, ale lubie tez takie ciezkie wzruszajace czesto filmy typu "Reuiem for a dream", a jesli chodzi o stara muzyke to bys sie z moim mlodszym bratem dogadala :) ja lubie bardzo piosenke Hani Banaszak "Pogoda ducha" daje ona wiele przyjemnosci szcegolnie w trodnych chwilach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko Ty mi nie tłumacz o co chodzi ,ale powtarzam to setny raz wkurwiaja mnie durne teksty w realu i na kafe ale pracuje nad olewaniem chamskich postów...już rok:O:D nie chodzi o kreowanie się --nie mogę napisać ze ta w necie TO TYLKO UDAWANIE ,po prostu myslałam ze mój sposób bycia nie odbiega od normy:P jednak odbiega troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie od dzisiaj
Sami jak zwykle jestes niezlomna i nieugieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami skąd Ty bierzesz tyle wrogów? :o :o zresztą Ike tez :o :o bierz zemnie przykład mnie wszyscy kochaja :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pomarańczko to w,g mnie moja zaleta jestem uparta i ciągle udowadniam swoje racje,nie cierpię plotek i wmawiania mi czegoś czego nie robie lub nie robiłam :) Alter to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zloty, tak to jest ze jak ktos mowi to co mysli to ma wrogow, ja mam wrogow w realu i w necie tez. W realu wielu osoba zachodzilem za skore chocby zlosliwoscia :), amoze Ciebie kochaja bo mowisz to co ludzie chca uslyszec idziesz razem z nimi :) zgadzasz sie z ich pogladami :), nie wiem czy tak jest wiec podkreslam MOZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie Sami "upartosc" to zaleta :) Przynajmniej nie dasz sobie wciskac zdania innych, a zdanie to zazwyczaj i tak nie ma znaczenia. Jestes soba i nie probujesz sie zmieniac na sile i chwala Ci za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie od dzisiaj
Sami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie od dzisiaj
Mnie tu nie ma jak cos :classic_cool: jestem naprawde goscinnie zobaczyc czy dalej tu rzadzisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziom lepiej przytakiwać wtedy się cieszą i nie konfliktów Nie sadze. Przytakiwanie Hitlerowi doprowadzilo do wybuchu II wojny swiatowej (polityka appeasementu) miala ona doprowadzic do zachowania pokoju, a doprowadzila do krwawego konfliktu na skale swiatowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×