Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

ja ci swojego nie odstąpię nawet z lusią się nie podzieliłam:P ale możesz miec bzika na moim punkcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, daj mi kopa.. Należy mi się. Własnieie przeczytałam, że kandydat na mojego męża o mnie myśli (Ike, wie z kim spędza wieczór :P ) a ja zamiast robić to samo, żyje kafeterią. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki iftar przynajmniej jesteś szczera lusia widzisz głowa do góry ja lece na housa bede zerkac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedz i zawsze o tym pamiętaj, że najlepsza kandydaturę odrzuciłaś ja nie będę się narzucać ja ci to kiedyś tylko wypomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, mam nadzieję, że pamięć o mym wirtualnym żywocie żyć jeszcze trochę będzie! ;-) (Oby to był najostatniejszy post. Nie wiecie przypadkiem do którego świętego się o to pomodlić? :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska wczoraj na Pozytywnym mysleniu przeczytałam o modlitwie do jakiegos anioła. Może to wypróbuj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Luśka ale czytając Cie dziś czuje sie normalna ,wiedząc ze Lusia zachowuje sie tak ja kiedyś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my do tego ręki nie przyłożymy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, czyli jak? Że znów odchodzę, ale jednak nie? Jeżeli tak, to tylko dlatego, że miałam zły dzień i postanowiłam poświęcić go na celebracje związane z opuszczeniem wiadomej wspólnoty. To jest ładny kawał mojego życia,nie ma tak hop siup! Ike, medytacje zbyt czasochłonne. Na rozstawanie z Wami by go zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia no właśnie to nie takie hop siup odpowiednia celebracja powinna ci zając parę dobrych przyszłych miesięcy mam nadzieję jutro cię też tu zastać celebrująca ja muszę lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska się zakocha
i zniknie z topa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jeszcze nie pada ale raczej się zanosi...i chłodno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też nie najlepiej ale my mamy przed sobą podróż- więc taka pogoda jest w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chłodno ,miałam dziś sie znowu smażyć a tu nici z tego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×