Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Skoro już zaczęłam niezobowiązująco parować, to Ike naszą sparowałabym z Retro - Ikuś nosiłaby spodnie w tym związku. wow jestem w szoku że biorąc pod uwagę mnie i Ike, to własnie Ike JU bez wahania odmówiła kobiecości - na moją rzecz:) ciekawe czy to kolejna niezbyt przemyślana wypowiedż naszej drogiej Ju, czy zwykła prowokejszon?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka S.
Retro, ośmielam się wyrazić pomysł, żeby wystąpić do Ciebie z propozycją o ograniczenie wyszukiwania przez Ciebie treści, których nie ma. Więcej luzu, droga Retro. W razie gdyby moja propozycja została uznana za atak bądź zniesławienie, jestem gotowa strawić się przed komisją śledczą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro - ja mysle ze to po prostu byl zwykly zart ;) ale jezeli zapytasz mnie o pary na kafe - to tez musze przyznac - ty i Ike - stanowicie nierozlaczna ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałam Lusiu że masz ze mną problem:) czy bardzo ci przekadzają moej interpretacje? i dlaczego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka S.
Retro, to był zwyczajny komentarz. Taki, jakich Ty produkujesz na pęczki. A Twoja interpretacja, ze coś mi przeszkadza tylko dowiodła, jak postrzegasz te kafeteryjne posty - nadinterpretujesz, i to dość często. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze to po prostu byl zwykly zart a tam żart jeżeli Ju ma wizję mnie i Ike jako pary, i widzi mnie w roli kobiety a nawijającą o penisach i głoszącą ich nieskończoną pochwałe Ike widzi jako mężczyznę, to ja się po prostu muszę, MUSZĘ! zastanowić skąd się to bierze...:) bo logiczniej chyba byłoby sobie wyobrazić odwrotnie:) może Ju raczy wyjaśnić przy okazji bytności co miała na myśli. szczerze na to liczę bo mnie to bardzo ciekawi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiodła, jak postrzegasz te kafeteryjne posty - nadinterpretujesz, i to dość często. Lusiu ależ ja nie stwierdziłam że ci coś przeszkadza, tylko zapytałam czy tak jest:) zawazyłas..? to ty przed sekundą dokonałaś nadinterpretacji.:) powtarzam pytanie: czy jeśli nadinterpretuję - masz z tym jakiś problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka S.
"JU bez wahania odmówiła kobiecości - na moją rzecz" Pierwszy z brzegu przykład - dlaczego od razu odmawiać Ike kobiecości. Może lepiej przyznać jej te tzw. jaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka S.
Odpowiedź brzmi nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka S.
Poza tym, uważam, że wykręciłaś kota ogonem, ale to już na marginesie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy z brzegu przykład - dlaczego od razu odmawiać Ike kobiecości. Może lepiej przyznać jej te tzw. jaja? Boże , ale ty Lusiu Szukasz Dziury W Całym:) Ike się przyczepia jaja- znaczy robi sie z niej faceta mi się ich nie przyczepia - więc pozostaję kobietą:) na to samo wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok , retro, masz racje w tym zwiazku ty nosisz spodnie czy ja prosiłam o przyznanie mi jakiejś racji, zielona? poza tym nie roszcze sobie prawa do noszenia spodni. mi rola kobiety nie uwłacza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka S.
Retro, to był tylko przykład, a obserwacja była ogólna, żeby nie przypominać tej twojej wizji okrętu z czasu pamiętnej wojny róż, który bardzo mgliście mi świta, ale po której ogarnął mnie pusty śmiech. :) To tyle na ten temat, uwaga była luźna i nie uważam, ze warto się nad nią dalej rozwodzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie przypominać tej twojej wizji okrętu z czasu pamiętnej wojny róż, który bardzo mgliście mi świta kurcze mi nawet mgliście nie świta teraz chyba ty z kolei zapamiętałaś coś co napisałam ot tak sobie, i dorobiłaś do tego jakąs ideologiczną historię określenie wojna róż jest mi całkowicie obce, i kompletnie nie wiem do czego Lusiu pijesz:) wizja okrętu...? :) chryste panie...:):) nic nie pamiętam:) może byłam po winie..? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Heloł, Dziewczęta!🌻 Retro, to ani nieprzemyślana wypowiedź, ani prowokacja, a jedynie luźna obserwacja. :) "jestem w szoku że biorąc pod uwagę mnie i Ike, to własnie Ike JU bez wahania odmówiła kobiecości - na moją rzecz" Nikomu kobiecości odmawiam, ale Ty, Retro, w swoich postach zachowujesz się typowo kobieco, a Ike raczej bezpłciowo w tym sensie, jak Lusia napisała, ma jaja czasem jak chce. Wasze rozmowy kojarzą mi się właśnie z rozmowami mężczyzny z kobietą - i to Ty, Retro - wybacz, jeśli Cię rozczaruję - jesteś kobietą. Potrafisz to zaakceptować? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka S.
Retro, zapamiętałam swój pusty śmiech, tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Nawet teraz zachowujesz się jak typowa kobieta z tą swoją czystą babską złośliwością i nadinterpretacją :P Dlaczego Ike nie zareagowała w taki sposób na mojego posta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Insekt Krysia
Ponownie witam moje słoneczka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Dziewczynki ❤️ a Zlotus juz mnie nie kocha pozostane samotna na stronych tej komedyji \\ Zielonuś❤️ kocham bardzo ❤️ teraz ma trochę pracy.. :o :o :o :) Dziś wieczorem naskrobie meliusia-długusia :P :P ;) ;) ;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Insekt Krysia
:) A więc wydało się. Retro jest kobietą. :) P. Justynaaaa, a może zechcesz łaskawie odnieść się do zdefiniowania mojej płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och dzieki, moj kochany Zlotus , bo juz mialam sie wziasc i zalamac 👄 a wracajac do retro i ike- przyznaje racje komu chce ;) a moje uwagi sa bardziej niz luzne - bo ja tych waszych rozmow - przyznam sie szczerze raczej nie czytuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"- i to Ty, Retro - wybacz, jeśli Cię rozczaruję - jesteś kobietą. Potrafisz to zaakceptować?" oczywiście, Ju, bez żadnego problemu napisałam przedc chwilą że mi ta rola aniw niczym nie umniejsza ani nie uwłacza:) zaciekawiło mnie tylko że tak to widzisz. "Retro, zapamiętałam swój pusty śmiech, tyle" Lusiu:) zmień to zdanie może..... bo sama sobie strzeliłaś niechcący gola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka S.
Jako pojawiająca się w temacie dyskusji na pozycji pierwszej, mam niezbywalne prawo do stanowiska, może nawet oficjalnego, które brzmi tak, że płeć Psełdo została zdeterminowana przez plemnik o chromosomie Y. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka S.
Retro, nie mam pojęcia o co Ci chodzi. Dziękuję za poradę, ale nie skorzystam, bo jak wyżej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Psełdonimie, Ty szczwany lisie, Ty sam decydujesz, kim w danym momencie jesteś. Widziałam Cię w prawdziwym męskim wydaniu, jak i w typowo kobiecym - i co ciekawe, w obu byłeś równie wiarygodny. :D Choć przeważają stany pośrednie. :) Zresztą, sam wiesz, jaki jesteś. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Insekt Krysia
(Pozory mylą, Luśka. I to jak jeszcze czasami...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przyznaje racje komu chce" - powiedziała Zielona, tupiąc nóżkami o podłogę, po czym zaborczym ruchem przycisnęła do siebie swoje żółte wiaderko i zieloną łopatkę.... " nikt mi będzie mówił co mam robić! - pomyślała, wycierając buńczucznie noske brzegiem rękawka- jestem duzia i lobię cio mi się podoba! ziawsie!" :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×