Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Psedłonim_ideał
Ale Ty nie wytrzymasz, Luśka, szkoda gadać. Posiedzisz parę dni w samotności i zaraz tutaj przyleziesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_ideał
Zaraz, zaraz, Ike. Ja jestem mężczyzną praworęcznym a nie żadną szmają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z pomysłem
No to ja powiem, ze czuję się na tyle zdrowa, że w każdej chwili mogę poddać się serwisowi oferowanemu przez chirurgię plastyczną, więc również nie jestem bez szans. :) Złodziej, zaraz Cię zgłosimy do redakcji, chcesz bana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju, bo to jest dla mnie ogromny komplement :D ludzie ktorzy traktuja sie z taka smiertelna powaga - jak np...... hmmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_ideał
To suplementa Ci już nie wystarczają, Luśka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam uff fakt faktem- nasza retuś od zawsze interpretowała wszystko po swojemu nie ma co z tym walczyć trzeba nauczyć się z tym żyć :D bo tłumaczyć nie ma sensu naskakiwać na nią za to też nie ma co to tak jak naskakiwać na sami, że ma duży biust:P ale że sławetnego okrętu retro nie pamiętasz to już wstyd ostatecznie był on punktem kulminacyjnym wojny o kuchnię- zwaną także przez niejaką lusię wojną róż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka w drodze
Ogólnie rzecz biorąc, fakty są takie, że beze mnie będzie dokładnie tak samo. Czyli na kafe, jak w życiu, które nawet po odejściu największych toczy się swoim torem, a cóż dopiero mówić o szarych wiewiórkach, na przykład. :) Suplementy ukierunkowałam w inne rejony, powiedzmy tak bardziej ambitnie, naiwnie oraz z pod wpływem optymistycznych założeń dotyczących tego, gdzie warto. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie pamietam okretu :O jak sie to moglo stac?????? ale nie zapomnie ci tego nigdy -Ike - jak nazwalas mnie zalosna kopia retrowki :O wzielam se do siebie ;) bijac glowa w sciane i wyjac z rozpaczy - 😭 ps. czyzbym byla az taka sztywna ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gra w Bacha
Uważasz więc, Luśka, że moije odejście w niczym by nie zmieniło biegu historii, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia retro już kiedyś mi zarzuciła, że pamiętam wiele rzeczy, które ona dawno zapomniała a ja sobie pamiętam i pamiętać będę i już :) ostatecznie aż tak z retrusiem nie muszę współgrać by pamiętać i nie pamiętać dokładnie tego samego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Uważasz więc, Luśka, że moije odejście w niczym by nie zmieniło biegu historii, tak?" Przecież wiesz, że moje prywatne prawdy o życiu nie dotyczą takich nadzwyczajnych wyjątków, jak Ty. Myślałam, że już chociaż trochę czytasz w moich myślach. :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie zapomnie ci tego nigdy -Ike - jak nazwalas mnie zalosna kopia retrowki zielona- na pewno chcesz o tym podyskutować ???:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - zartowalam ;) w tym czasie nawet pojecia nie mialam kto to jest retro, do dzisiaj nie wiem :) ja naprawde wpadalam tylko pobawic sie w piasku.... i tak mi juz zostalo ;) jak zaczyna smierdziec - zabieram zabawki- szkoda mi zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, dorzucałabym jeszcze, że przyganiał kocioł garnkowi . lusia bo się już pogubiłam ( córka mnie wybiła z tematu) znaczy kto komu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdo chyba nie radzi sobie dobrze z przyjmowaniem pozytywnych komunikatów na swój temat. ;-) Zielona, Ike, ale przyznajcie, ze już nudny się ten temat zrobił, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gra w Bacha
Psełdo łypie podejrzliwym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, znaczy Retro przyganiając dziwiąc się naszej pamięci dotyczącej okrętu. Chyba nie muszę tej konstatacji uzasadniać przykładami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska - dla mnie temat to dzisiaj juz tylko powod do zartow :) w pewnym momencie dalam sie wciagnac w cudza paranoje - nauka bezcenna :) po czasie mozna dopiero docenic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaa
Dlatego właśnie wolę dyskutować o poglądach niż o osobach. :) To normalne, że każdy ma o kimś jakieś zdanie i nie wszystko musi mu we wszystkich pasować - nawet uważam to za niezdrowe. ;) Ale można się lubić pomimo tego. :) Ja Was wszystkich tu piszących bardzo lubię, jak na kafeteryjne warunki lubić można - i nie mam zamiaru "głośno" oceniać kogokolwiek (przynajmniej jego "ciemnej" strony), jeśli ten ktoś nie wyrazi takiej potrzeby. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet ty pseudo duzo mnie nauczyles o ludziach ;) lypaj sobie ile chcesz :P ja uwazam ze osobiscie nie stracilam tutaj wiele wrecz przeciwnie - chlone jak gabka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gra w Bacha
Wiesz co? p. Justynaaaa? Ponieważ zrobiło się dość nudno, to bardzo proszę, publicznie i głośno oceń moją ciemną stronę. A więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ke, znaczy Retro przyganiając dziwiąc się naszej pamięci dotyczącej okrętu. Chyba nie muszę tej konstatacji uzasadniać przykładami? nie musisz ale możesz:D będzie ciekawiej:D retro brakuje szczypty emocji więc ostatecznie- poratujmy koleżankę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×