Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

a u sąsiadów znów wojna?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko skad ja cycki do niej wezme ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy wiecie ze ja do tej pory tylko sie domyslalam ze te wszystkie aluzje tego pana - to do mnie? teraz jak wiem ,ze moja intuicja znowu mnie nie zawiodla- jakos poczulam ulge , zaufanie -ze moge polegac na ocenie wlasnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - pozycze ci :) ja mam cyckow pod dostatkiem :D Ike , to nie wojna - to pogadanka :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ja specjalnie dla ciebie nastrojowo:D żebyś miała jak w drugiej kuchni:D sami to ty też na bajmie jedziesz?? i sorry zielona twoich cycków nie widziałam, więc chwilowo wolę samicy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike , olewam ... poobserwuje ;) a moich cyckow - ci nie pokaze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ja sobie disco polo mogłabym poogladać :O albo biełyje rozy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biełyje rozy były fajne --nuciłam to zawsze :P na koncercie disco polo nie byłam ,ale bym poszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami żałuj ja byłam na najprawdziwszych zabawach w najprawdziwszych stodołach z najprawdziwszymi zespołami disco polo po prostu u babci to było jedyne miejsce gdzie można było sobie wypic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zielona też wolałam inna muzę ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech pamietam zabawe wiejską w remizie ,miałam chyba z 17 lat. najpierw była jakiś mecz --potem kuzyn poznał mnie ze swoimi kumplami piłkarzami a potem tańce przy jakimś wiejskim zespole.....jakaś laska chciała mnie bić bo tanczyłam za długo z jakims facetem:D potem punki rozwaliły zabawe i poszłam do domu fajnie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja drogą nie będę udawać że podczytuję co się dzieje za ścianą i powiem wprost jeśli miałabym teraz nazwać koleżankę revange po imieniu wywołałabym wojnę na którą tak wiele lubiących pichcić czeka więc odpuszczę ale ta pani zaczyna mnie bulwersować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami też pamiętam zadymę:D siedziałam sobie w czerwonym maluszku a mój kolega - kierowca coś tam na zabawie zostawił on wychodzi a za nim pół "zabawy"- chyba go nie lubili :D i dawaj nam tego maluszka bujać a my w środku jak wyszłam jak zjebałam jednego, że kobiety nie szanuje- tak przeprosił jak prawdziwy gentleman i poszli:D to były czasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - teraz ja powiem - odpusc ;) to kwestia szukania sojuszu - "jestem, wspieram cie w razie jakby co" ;) ja przyznam szczerze - zaczynam kroczyc droga Calusa- mowie tylko za siebie - nie raz dostalam w dupe za innych :O dzisiaj ci inni chowia sie po katach nauczylam sie wiele - w tym miejscu pelnym doswiadczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona tak sobie komentuję jak prawdziwy kibic!!:D ostatecznie mam sie wykazywać dyplomacją ?? w imię czego? pisze co myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kiedys dostalam w twarz na srodku sali - w dyskotece ...:O muzik przerwali - swiatla reflektorow na mnie - o jezu!!!! goscia wyprosili z sali - a on czekal pod dyskoteka - razem z innymi myslalam wtedy ze narobie w gacie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle tylko o twoim spokoju psychicznym ;) nic wiecej mi nie przyswieca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona nie musisz się o mnie martwić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie już tamten top nie obchodzi zaatakujecie Rev,,,,,,ta sie posmarka zacznie jęczeć przez pare dni .Kucharz zapoda pare nie zrozumianych przypowieści.Znikna na pare dni itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami nie prowokuj bo mam pewne powiedzenie na końcu palców:D albo prowokuj będzie zabawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz jak sie pewien facet zgodzi wkleje fote kaczuszek:P porównamy artystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:> sami lubisz kaczuszki:>? a jaki rozmiar dzioba preferujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj taki cienki???????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×