Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

zielona herbaty nie miałam w ustach od ponad 10 lat! więc nie skorzystam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezalkoholowe to tez piwo :P Ike , i tym sposobem zataczamy kolo i dochodzimy do swiatlej konkluzji Calus: nie ufaj nikomu , wczesniej czy pozniej i tak cie sprzeda .... albo - tarcza zawsze dostaje pierwsza ;) Calus , ty nie jestes boska - ty jestes nadboska - dlatego mozesz pic piwo - z dodatkiem - w niedziele !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
miłej niedzieli życzę,ja idę wklepywać w siebie różne upiększacze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ufaj nikomu , wczesniej czy pozniej i tak cie sprzeda .... a ja w to nie wierzę kiedyś powiedział mi to ktos bardzo mi bliski- chyba nigdy bym go nie sprzedała i pewnie go nie sprzedam myslę, ze pewne osoby nie uczyniłyby tego ze mną ale nie dotyczy to zwykłych znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
Zielona,co ty zatwardziałej ateistce zabraniasz picia w niedzielę?:P ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona nie wymagaj ode mnie za wiele:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
no i nie pojde sie upiększać bo muszę dementowac:P nie przypominam sobie abym napisała że każdy cię sprzeda-nie myślę tak:) mam kilka bardzo wartościowych znajomości nawiązanych tu a przeniesionych na grunt bardziej prywatny:) a co do tarczy która obrywa pierwsza-to tak napisałam i tak myślę:) dlatego staram sie nikogo nie bronić i za nikogo nie wypowiadać,niech każdy mówi w swoim imieniu:) a teraz idę,bo uroda przemija...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całus nie lepiej uzbierać na operację plastyczną ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , a ja mysle ze to prawda , to nawet nie kwestia sprzedarzy , ale chcac zyc w zgodzie sam ze soba - musisz wczesniej czy pozniej zawiesc tzw. cudze zaufanie nie da sie lawirowac tak , zeby zaspokoic oczekiwan kazdego .... czasem trzeba dokonac wyboru - nawet jezeli innym sie on nie spodoba .... dlatego pozostaje albo akceptowac te wybory , albo nie oczekiwac zbyt wiele :O albo zyc w przekonaniu ze inni sa winni i mnie zawiedli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jeszcze cos innego ;) Calus , az tak dokladnie nie pamietam twoich slow - moglam cosik dodac od siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona jeśli na kimś ci naprawdę zależy- to gówno obchodzi cię to, że ktoś inny od ciebie oczekuje... widać temu innemu nie zależy na tyle by uszanować twoją postawę choć zawsze są ważni i ważniejsi- to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , tego sie wlasnie ucze z mozolem - zeby mnie to gowno obchodzilo :O na razie gowno mi z tego wychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
z maseczką na twarzy napiszę;) pisałam a`propos przyjaźni topikowych- bo ok 90% z nich zakończyło się bardzo,baaardzo źle:D i takie poczucie wspólnoty (nie wiem jak to nazwac inaczej) które trwało kilka tygodni czy miesięcy, było bardzo złudne:) długie topiki mają to do siebie że na początku jest świetnie,czujesz że spotkałaś wyjątkowych ludzi i nie możesz się od nich oderwać,piszesz z nimi po kilka godzin a potem ....bum:D ale w życiu realnym jest podobnie;) ja uważam tamte doświadczenia za bardzo wartościowe,to że zawiodłam sie na ludziach i pewnie oni na mnie,a zostało z tego wszystkiego te kilka osób, z których jedną nazwę swoim przyjacielem i nie jest to słowo na wyrost:) było bardzo,ale to bardzo warto) lecę zmyć maseczkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lecę na dwa seriale które będę oglądać w błogiej ciszy........... ale jeszcze tu zajrzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calus - dokladnie tak myslalam :) do wczoraj .... ale nie mozna poznac kogos tylko na podstawie slow .... do tego dochodza gesty , spojrzenia , mimika twarzy , no i nawet najglebsze przyjaznie sie rozchodza - ludzie sie zmieniaja . w sumie nie widze w tym nic zlego , w koncu mamy kilka miliardow istnien na swiecie ;) warto zadac sobie trud poznac choc kilka z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
ja też wpadnę,ale za kilka godzin;) jeszcze raz doprecyzuje,bo ja czasem piszę mało zrozumiale-nie watro przywiązywac się do topiku,do grupy ludzi którzy go tworzą, do tej właśnie "wspólnoty"- bo to prędzej czy później runie,tak uważam i takie mam doświadczenia:) ale zdarza się że w tej grupie znajdziemy jedną czy dwie perełki- i te znajomości warto pielęgnować:) pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
Zielona-masz rację:) dodam tylko jeszcze że znajomośc o której piszę jest dla mnie bardzo cenna i bardzo ważna-co nie znaczy że przetrwa ona całe zycie;) choć kto wie,może...;) cudownych ludzi można poznac wszędzie,na kafe też się kilku pałęta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu jest siedlisko
świńskiej grypy:O zarządzam kwarantannę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
E tam, wystarczy świnie przegonić. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za późno
zadomowiły się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ale burza... trzeba kompa wyłączyć. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście zadomowiły się....nie proszone.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
He... i po burzy. Ale miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też zapowiadali burze i nie ma:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
O! Hej, Ike! :) Sorry, nie zauważyłam Cię. :( Nie bój się, jak ma być burza, to będzie. Choć dla mnie mogłoby w ogóle nie padać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju ja burze uwielbiam więc ma być !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Ale się rozpisałyście. :) A ja nie mam czasu czytać, bo zgodnie z zapowiedzią od dzisiaj pracowicie zwalczam te swoje lamenty. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×