Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

zielona* Niestety problem nietolerancji jest zakotwiczony w swiadomosci spoleczenstw. Juz wychowanie dziecka ma wplyw na poglady w przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mowie glosno to co mysle jezeli musze tzn. Ja tez sie nie obnosze z innoscia :) Po prostu kiedy toczy sie dyskusja ja nie boje sie wyrazic swojego zdania i nie obchodzi mnie czy sie to komus podoba czy tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
house powiedzmy, że nie chodzi o to kto mówi, tylko jak :) i zasadnioczo moje słowa były skierowane do zielonej:) nie do ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona- pomysl dlaczego kiedy musisz a nie wtedy kiedy chcesz musisz to przymus chcesz to wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego mowie "nienaturalna " tolerancja ;) prawde powiedziawszy, Yeez , do dzisiaj mialam nadzieje ze tutaj sami indywidualisci ;) to takie male przeklamanie obrazu rzeczywistego na potrzeby wlasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona mowi normalnie. według ciebie:) ja mam swoje zdanie na ten temat- skoro o tym już jest dyskusja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
No i co z tego, że ludzie czytają żądne sensacji pisemka? To jest argument, że nie mają własnego zdania? Nie pojmuję. To tak, jakby powiedzieć, że każdy, ktoi czyta książki, gazety, ogląda tv, rozmawia z ludźmi, nie ma własnego zdania. Trochę się zagalopowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawde powiedziawszy, Yeez , do dzisiaj mialam nadzieje ze tutaj sami indywidualisci Wiekszosc wypowiedzi na calosci forum odzwierciedla to jakie jest nasze spoleczenstwo i w zasadzie nie tylko nasze, ale calosc spoleczenstwa MCswiata o, ktorym Barber pisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike- zielona czasami stosuje zbyt duzy skrot myslowy ale ma czyste intencje :D macie cos wspolnego co jedna i druga "targa" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyśśka Ludzie, ktorzy czytaja kolorowe pisemka to nie jest problem ludzie, ktorzy masowo identyfikuja sie z pogladami tych pisemek czy DURNYCH programow telewizyjnych, nie myslac nad ich trescia, nie maja swojego zdania, a o tym, ze sie zagalopowoje slysze co dziennie, ale i tak to nie zmieni mojego zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona- pomysl dlaczego kiedy musisz.. Yeez ,troche mnie umeczylo takie okladanie sie slowami :) dzielilam sie chetnie wlasnymi przemysleniami , ale ten entuzjazm mnie niestety opuscil ... zbyt wiele agresji z powodu kilku zdan , nie warto bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez ja czystych intencji zielonej nie widzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według ciebie ja mam swoje zdanie na ten temat- skoro o tym już jest dyskusja Nikt Ci nie odbera prawa posiadania wlasnego zdania :) Tu panuje liberalizm pod tym wzgledem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, ktorzy czytaja kolorowe pisemka to nie jest problem ludzie, ktorzy masowo identyfikuja sie z pogladami tych pisemek czy DURNYCH programow telewizyjnych, nie myslac nad ich trescia, nie maja swojego zdania, a o tym, ze sie zagalopowoje slysze co dziennie, ale i tak to nie zmieni mojego zdania to akurat rowniez dostrzegam , tez nie chcialam przyjac do wiadomosci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyt wiele agresji z powodu kilku zdan , nie warto bylo chciałaś:) masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem Ikus ze nie widzisz :D bo drazni was to co macie wspolnego ale nie widzicie w sobie tylko ty w zielonej a ona w tobie :D obie was lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ikt Ci nie odbera prawa posiadania wlasnego zdania Tu panuje liberalizm pod tym wzgledem a gdzie napisałam, że ktoś odbiera mi to prawo:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to akurat rowniez dostrzegam , tez nie chcialam przyjac do wiadomosci .... I bardzo madrze ja w oole nie przyjmuje do wiadomosci tych bzdur, ktore wypisuja szmatlawce. Czasem obejrze durny serial, co jedna nie oznacza, ze zmienia on moje myslenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz yeez ale czuje sie urażona tym porównaniem:) i to serioo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike , ja nie mowie o tobie nie traktuje cie juz powaznie - nie potrafie wiem wiem lepiej ci idzie mówienie o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeez , mnie sie tez kiedys zdawalo ze mamy wiele wspolnego , pomylilam sie ;) nie warto , daj jej spokoj , niech sie wyzyje jak musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie a agrsja w was budzi sie z niezrozumienia siebie na wzajem :D i nie moze zadna odpuscic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie napisałam, że ktoś odbiera mi to prawo ?? Nie napisalas tylko napisalas, ze dyskusja jest o wlasnym zdaniu wiec ja napsalem, ze nie zabraniam Ci miec swojego zdania i teraz pisze, ze je szanuje jak kazdy poglad, bo brak szacunku to nietolerancja, nietolerancja to zlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech sie wyzyje jak musi ale ja się zielona nie wyżywam ty odezwałaś się dziś do mnie ty narzuciłaś styl rozmowy ja się dostosowałam specjalnie dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×