Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na litosc boska

________SANDAŁY + SKARPETY ________

Polecane posty

Gość na litosc boska

Kiedy panowie sie nauczycie ze takie połaczenie to nie dosc ze obciach to jednoczesnie tragedia wizualna no tylko popatrzcie :O http://www.sandalandsoxer.co.uk/home.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehaaa
dobry jest ten z pedałówka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie ten w skarpecie
z palcami sie podoba i golas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaczka masz złedoświadczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghdfghfdfghfdhsqa3
Moze im zimno w nogi.... ee kazdy nosi sie jak chce...nie czaje po co sie ludzie interesują czymis gustem.... Ty wiesz, ze to niesmaczne to ubieraj sie po swojemu a sie nie interesuj....o gustach i guscikach sie nie dyskutuje.............!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina Anig
Faceci mają strasznie zaniedbane stopy i musza je poprostu przykrywac bawełną i do tego im smierdzą nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolerancja77
nie podoba ci się? - nie noś sam i nie pozwól swojemu facetowi... Jakim prawem naśmiewasz się ze - zwłaszcza tych starych i biednych - ludzi?! Baby też noszą stringi na wierzchu i nikt tu tego nie napiętnuje - to też obrzydliwe!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddd
popieram , stringi- obrzydlistwo i w dodatku niezdrowo, czemu tak się niektóre upierają przy tym pasku w tyłku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolerancja77
to jest moda w stylu: gówniara - wiocha - blachara stringi wymyślono sto lat temu, żeby - jako bielizna - nie odznaczały się - przez spodnie, potem "stosowano" je w sypialni i ...agencjach towarzyskich. A głupota myśli, że to taka część garderoby, która służy do pokazywania!!!! To normalne majtki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajneeeee up
fajne to podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojezdanie
dla mnie facet w sandałach w ogole to.... ekm mowie takim NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saderypoluki
bez sensu. Część tych zdjęć, to zdjęcia z domu, gdzie facet ma na nogach domowe klapki -sandały, zamiast jakis kapci. Część to zdjęcia z podróży, kiedy potrzebne jest obuwie wygodne i przewiewne. Autorko- CZEPIASZ SIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada 24h
ja w nie ktorych zdjeciach nie widze nic strasznego własnie ciemne sandały + ciemne skarpetki do długich spodni nie wyglądają az tak tragicznie a moim zdaniem młody chłopak w sportowych sandałach, białych skarpetkach i krótkich spodenkach wygląda normalnie, część moim kumpli chodz tak w lato dajcie spokój tym sandalom niech kazdy chodzi jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim zdaniem młody chłopak w sportowych sandałach, białych skarpetkach i krótkich spodenkach wygląda normalnie, część moim kumpli chodz tak w lato\" zwłaszcza po piwo do sklepu oddalonego od chałupy o 2 kim piechota :P ewentualnie do kumpla z sasiedniej wsi :P Osobiscie sandały dla mnie nie istnieja:D a w połaczeniu ze skarpetka zwłaszcza BIAłA FROTE ... to juz w ogóle jest jakiś \"BIGWIEśTAJM\" :p do kobiet: zwizualizujcie sobie auto obraz : szpilki + skarpeta sandał + anty gwałtka w kolorze cielistym ??? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja rodzina
a ja wolę jak facet ma skarpety założone do sandałów niż miałby pokazać swoje zagrzybione stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ RADĘ EUROPY.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduchna
zgadzam się z tym, że to tragicznie wygląda, poza tym gdzie tu sens i gdzie logika? Przecież jak mi zimno to zakładam pełne buty, jak mi gorąco to zakładam sandały czy klapki, nie widzę sensu odkrytych butów i sandałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam takich desperatów co to do sandałów zakładaja podkolanówki :P to jest dopiero odjazd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie wypowiedzieć
mój maż czasem zakłada skarpety i sandały ponieważ: przy dłuższym marszu jest to wygodne , tak samo na rower. a stópki ma ładniejsze aniżeli niejedna dziewczyna , zadbane , bez grzybicy . Tak na marginesie - ma zdrowe stopy bo latem chodzi w sandałkach a nie " gotuje" sie w zakrytych butach. Taka prawda !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
dobre:D powaliła mnie fota nagiego faceta w sandałach i skarpetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maż czasem zakłada skarpety i sandały ponieważ: przy dłuższym marszu jest to wygodne , tak samo na rower. do marszu masz buty z vibramem na rower wystarcza sandały :D tylko po co skarpetka ? bo wygodniej sie pedałuje :p ? stopa nie ubrudzi sie smarem z łancucha ? bezpański pies jak złapie to porwie skarpete ? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammamija ooo2
magduchna zgadzam się z tym, że to tragicznie wygląda, poza tym gdzie tu sens i gdzie logika? Przecież jak mi zimno to zakładam pełne buty, jak mi gorąco to zakładam sandały czy klapki, nie widzę sensu odkrytych butów i sandałów. Ja tez nie widze sensu noszenia jednoczesnie odkrytych butow i sandalow, nosze na raz jedne buty a nie dwie pary :P A do sandalow mozna zalozyc skarpetki (krotkie) jak pasek z tylu obciera - jest przewiewnie i nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie wypowiedzieć
regres Twój nick znaczy to co powinien? czy nazwałaś sie tak bo usłyszałaś takie okreslenie i podoba Ci sie brzmienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne pytanie ? skierowałas/es do mnie ... co to ma wspolnego z sandałowaniem ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres Twój nick znaczy to co powinien?" ale twoim czy moim zdaniem powinien ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj na forum
bryluja skarpety w sandałach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to szczyt wieśniactwa nosić skarpety do sandałów!! A gdyby tego było mało to na całym świecie rozpoznaje się polaków-wieśniaków właśnie po skarpetkach do sandałów... żałosne. Ehh co za naród !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a takie jest moje zdanie
bez sensu! Starzy ludzie, widać że odrobine luzu chca mieć na wyjazdach czy w domu, to ich pajac wrzuci na taką stronkę :/ Rozumiem że tego kolesia w telewizji który tam w garniturze i skarpetach siedzi ale reszta to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×