Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na litosc boska

________SANDAŁY + SKARPETY ________

Polecane posty

Gość facetom bardziej pocą się nogi
u buty im potem śmierdzą, a o dezodorantah do stóp mało który słyszął, bo to niemęskie lepiej złozyć skarpetę, to ona sie zapoci a i paskudnych stóp nie będize widać nie wiem co gorsze skarpeta w sandale czy huba napiętach wystajaca z sandałów zresztą zaraz przyjdzie alto i wszechobecne japonki na różnej jakości kobiecych stopach :D Japonki noszone do wszelakich rodzajów ubrań i okazji - czy pasują czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetom bardziej pocą się nogi
dla mnie obciachem porównywalnym do tych sandalarzy są właśnie plażowe - ewnetualnie domowe klapki noszone w ciepłe dni przez większość kobiet Wygląda to tak samo komicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leje na to co nosza inni
i sama tez nosze to co mi odpowiada. A ze nie przepadam w ogole za mezczyznami w krotkich spodenkach i sandalach to juz inna sprawa. Moj gust. Ale jak lubia niech nosza sobie co chca. W zyciu bym nie pomyslala o krytyce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze podejście do tematu- każdy nosi co mu pasuje . mnie osobiście przeszkadza smród niemytego ciała ,i ukiszonych gir w bazarowych butach , niechby i były sandały i skarpety byleby nie smierdziało . KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×