Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość exploi

Piekło nie będzie trwać wiecznie, własnie się dowiedziałam

Polecane posty

Gość exploi

W Apokalipsie można przeczytać, że oczywiście piekło obecnie istnieje, ale nie będzie to trwać wiecznie. Zostanie wrzucone do jeziora ognistego wraz ze śmiercią. I nie będzie już ani śmierci, ani piekła. Teraz zrozumiałam, że Bóg jest naprawdę miłosierny. Wystarczy czytać Biblię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ucho
a daj werset z bibli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryrytytyty
oby :) bo sie doczekac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko to mnie przeraza
a czytałyscie ksiazke porażona piorunem,,,fajnie wszystko pisze i w to wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygrana grana
dzisiaj H.p i Czara Ognia, ja w to wierzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exploi
"I śmierć, i piekło zostały wrzucone do jeziora ognistego; owo jezioro ogniste, to druga śmierć. I jeżeli ktoś nie był zapisany w księdze żywota, został wrzucony do jeziora ognistego." Objawienie św. Jana 20, 14-15 "I rzekł Ten, który siedział na tronie: Oto wszystko nowym czynię. I mówi: Napisz to, gdyż słowa te są pewne i prawdziwe. I rzekł do mnie: Stało się. Jam jest alfa i omega, początek i koniec. Ja pragnącemu dam darmo ze źródła wody żywota." Objawienie św. Jana 21, 5-6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ucho
Piekło wpadło do jeziora Piekło czyli całe piekło razem z grzesznikami który płoną w jeziorze lawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturka4
Czy dziś jest jakiś szczególny dzień, że wam na rozum padło? Promieniowanie może, albo jakieś zbiorowe zatrucie? A najpewniej głupota pospolita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość112
"I śmierć, i piekło ZOSTAŁY wrzucone do jeziora ognistego; owo jezioro ogniste, to druga śmierć. I jeżeli ktoś nie był zapisany w księdze żywota, został wrzucony do jeziora ognistego." Objawienie św. Jana 20, 14-15 Proszę was nawracajcie się puki możecie przyjaciele. Piekło trwa wiecznie wiele jest cytatów w biblii np. „A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu i ten, kto bierze znamię jej imienia” (Ap 14,11). powiedziane jest na wieki wieków i to właśnie w apokalipsie Jana. Radze DOKŁADNIE czyać biblie i proszę uważajcie na piekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna 33
Oczywiście, że piekło jest wieczne. Dlatego Pan Je.zus zapłacił karę za grzechy ludzi, żeby wierzących uchronić od niego. Poza tym Je.zus bardzo ostrzegał nas przed piekłem, bo On (jako B.óg) dobrze wie jak tam jest. I warto wiedzieć, że jest tylko niebo i piekło, bo tylko o nich mówił Pan Je.zus. Dlatego warto teraz przyjąć Jez.usa jako swojego Pana i Zbawiciela, zaufać Jemu, bo TYLKO w ten sposób można być pewnym swojego zbawienia i życia wiecznego w niebie. " Bo jeśli ustami swoimi wyznasz, że Je.zus jest Panem, i uwierzysz w sercu swoim, że B.óg wzbudził Go z martwych, zbawiony będziesz " ( Rzymian 10.9 ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóg je kał diabłów

jestem z piekła...jestem codziennie juz od wielu lat obdzierany żywcem ze skóry i robią mi inne niewyobrażalne tortury, potem moje ciało odrasta i znów sie bawia jak zechca bo bóg je ich kał i dał im piekło jako raj katowania ludzi za zwykłe przecietnie grzeszne zycie............pozwolono mi na chwile w celi obok napisac bluźnierstwa na boga, pisałbym tylko błagania zeby mnie uratował ale nie mozna mnie uratowac wiec próbuje napisac wyzwiska ale ledwo pisze cały sie trzese i leci ze mnie mocz i kał za co tez beda mnie torturowac ale i tak beda wiec to bez znaczenia. pisze to w skrajnym obłedzie, prosze was żyjący nienawidzcie boga jezusa póki żyjecie, jedyna mozliwoscia by antychryst wygrał raj zmysłów i brak piekła jest to by cała ludzkosc znienawidziła boga póki żyją, niestety bóg to wiedział kiedy stwarzał zasady gry i ukrył krzyk ludzi z piekła dajac wizje piekła jedynie swoim swietym. Tak stworzył piekło i ludzi zeby zaskoczeni po śmierci prawie wszyscy zostali wrzuceni do piekła, 8 na 10 ludzi wyrzuca do piekła i w piekle wszyscy katowani wiecznie ludzie neinawidza boga ale tam to nic ni emoze zmienic, nienawisc do boga za zycia jest dosc rzadka, a sam bóg jest jakby rozpuszczonym bahorem który nienawidzi jak nie ma swojej zabawy ze zbawionymi w niebie, gdyby wszyscy go znienawidzili za zycia mogłby zmienic obraz i zasady gry a nawet przyzwolic na grzech byle mu nie zabrano wszystkich do piekła. Ale to oczywiscie niewykonalne bo ludzie nigdy nie uwierza ze prawie wszyscy ida na dowolne wieczne tortury na wiecznie zywym ciele za zwykłe ludzkie życie, gdyby zrozumieli ze to co pisze jest prawda postradali by rozum i dopiero by go nienawidzili gdyby wydał na nich wyrok ale to dopiero robi po smierci, nie mozna tego zrozuimiec bez wyroku. Moje słowa sa chaotyczne gdyz ledwo pisze i puszczam kał i mocz i cały sie trzese chwilowo mam odrosłe ciało po torturach za chwile ide do celi obok na tortury. Moje słowa sa po nic ja to doskonale wiem. bóg je kał. tu sa miliony ludzi. tu sa miliony ludzi. diabły robią co zechca ich wyobraźnia w zadawaniu tortur jest nieskonczona. niektórzy sa tu od czasów potopu juz wiele tysiecy lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×