Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia64234

wasze ulubione sklepy internetowe z ciuszkami

Polecane posty

Gość gość
http://www.boomoo.pl/ Śliczne, stylowe sukienki, sweterki, body, tuniki, bluzki i bluzy wyprodukowane w Polsce i Unii Europejskiej z wysokiej jakości materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam www.pasujemi.pl :) Głównie dlatego, że to nie tylko sklep, ale mnóstwo inspiracji i naprawdę oryginalne i modne ubrania. Do tego zestawy tworzone przez stylistkę i masa pomysłów co założyć, niezależnie od okazji. Polecam z czystym sercem! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie bezkonkurencyjny jest Denley. duzy wybor ubran, a ceny- chyba juz taniej nic nie znajde ;) a jakosc- ekstra, po kilku praniach ciuszki nadal wygladaja super. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka2609
Ja sprawdzałam zagraniczne ubrania na netflea.com, ale działało tylko za granicą. Niedawno sprawdziłam na facebooku i mają polskiego fanpejdża i niedługo będzie można kupować ciuchy z innych krajów za grosze <3 Fajnie, bo nie płacisz za przesyłke kilka razy jak na allegro, amazonie, vinted i innych takich jak ci się kilka wystawionych rzeczy u różnych użytkowników podoba. No i nie ma tego ryzyka, że jak kupisz całą paczke ciuchów jak na allegro to coś ci się nie spodoba, bo wszystko sama wybierasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, jak po fajne ubrania to zapraszamy Was do nas :) Nazywamy się Ombre.pl i proponujemy mężczyznom fajną odzież w rozsądnych cenach :) Jeżeli na co dzień poruszacie się w eleganckich wydaniach, rewelacyjnie podpasują Wam marynarki i koszule, a może wolicie luźne stylizacje takie jak kolorowe T-shirtów czy luzackie dresy? Każdy znajdzie coś dla siebie :) Warto do nas zajrzeć. Jeżeli podczas zakupów nasuną się Wam jakieś pytania czy wątpliwości - jesteśmy i z ogromną chęcią we wszystkim pomożemy :) Klikajcie -> www.Ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie do końca z ciuszkami bo to buty ale ja bardzo bardzo lubię ten sklep https://multu.pl/kobiety-home koleżanka mi podsunęła i wam powiem super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia78
Moim ostatnim odkryciem jest sklep z markową odzieżą Mia and Charlie. Bardzo duży wybór światowych marek oraz ciuchów. Znalazłam tam nawet buty i dodatki do stylizacji. Przymierzam się do zakupu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszroniona
U mnie wśród różnych rzeczy królują outlety, więc marki typu zara, asos itp... ale nie mogę znaleźć żadnego miejsca ze spodniami, które miałyby powtarzalny, sensowny rozmiar bo w outlecie jak się zamówi dwie pary M to jedne mogą być za małe a drugie za duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcelinaMMM
a jakiego rodzaju spodni szukasz? mam link do fajnego sklepu ale głównie jeansy sprzedają, choć inne rzeczy również sie znajdą oczywiście. mają dwie wg mnie bardzo wazne cechy: po pierwsze świetnie wymierzona rozmiarówka więc akurat Tobie powinno się to szczególnie spodobać :P a poza tym jakość, spodnie po kilku miesiącach użytkowania nie rozciągają się, nie wygniatają na kolanach np ani nic z tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszroniona
Dżinsy mogą być jak najbardziej, tylko jesli z gumką są. Bo takich sztywnych oryginalnych to ja nie lubię, zwłaszcza na taką pogodę jak teraz bo pamiętam jak byłam mlodsza to się chodziło ze sztywnymi nogami na zimnie dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalando i tylko zalando. Ewentualnie jeszcze bon-prix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcelinaMMM
to łap link www.fabrykajeansow.pl i szperaj tam ile wlezie :) poza składem masz najrówniejsze wersje kolorystyczne i z wysokim stanem, no dla każdego coś innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Żory
dziewczyny, z nieba mi spadłyście. mi się z kolei nic nie podoba ostatnio, tak stricte z wyglądu. jakby mi się gust zmieniał i już nie chcę nic co nosiłam do tej pory a jednocześnie nie chcę zacząć nic nowego oglądać. przy takim wyborze może mi coś wpadnie w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do grona dobrych i godnych zaufania sklepów internetowych mogę dopisać www.BucikSklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić Cosmosmoda.pl Mają bardzo fajne ciuszki w niskich cenach. Robiłam tam zakupy już nie raz i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio znalazłam śliczny sweter https://cosmosmoda.pl/odziez-damska-kardigany-i-narzutki/17652-produkt-polski-sweter-kardigan-babelki-cmk2064-rozowy.html Ma fantastyczny krój i pasuje niemal do wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×