Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość kawka-turkawka
Nie orientuję się za bardzo, ale wydaje mi się, że ta woda sama w sobie całkiem nie oczyści. Tzn na pewno w jakimś stopniu tak, ale dla pełnego efektu trzeba stosować się do zaleceń diety. Ale chyba spróbować warto:) jeśli ma wspomóc, to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ją zrobić, niestety mój ogórek został skonsumowany przez rodzinkę;) No i troche mi się dieta złamała, na kolację zjadłam zamiast 3 warzyw truskawki;) Ale to chyba nie jest takie straszne? Wogóle już myślałam, że polegnę, bo w domu mama narobiła kanapek z bagietką, szynką, serem, jajkiem, pomidorem i ogórkiem:) No i upiekła pyszne ciasto z kremem owocowym, bitą śmietaną i truskawkami w galaretce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka-turkawka
Słuchajcie, zupełnie zapomniałam, że obiecałam rodzicom wpaść na weekend. Okej, fajnie będzie ich odwiedzić, ale jak ja wytrzymam z dietą, gdy w moim rodzinnym domu jedzenia zawsze jest ponad normę??? I to jakiego jedzenia... kurcze, będę musiała z sobą walczyć! Mam motywację, bo wyglądam jakby lepiej ostatnimi czasy:) nie mam wagi, więc nie kontroluję ile ważę, ale wreszcie widzę pewną różnicę w wyglądzie:D Tak sobie myślę, że na ten wyjazd dam sobie spokój ze ścisłym turbo, ale zachowam rozsądek i plan jedzenia co 2-3 h. Oczywiście jedzenia mniej niż oczy by chcialy;) Czyli takie weekendowe MŻ. Ciekawa jestem, czy dam rade i nie rzucę się na ciasto... Będę Was informować o mym powolnym staczaniu się w dół obżarstwa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. kawka-turkawka Jak zjesz sobie 1 dzień coś dobrego to nie zaszkodzi :-). Nie ma co również za bardzo się katować dlatego,że później napadniesz na jedzenie ze zdwojoną siłą. Jak będziesz u Rodzinki to z umiarem ale możesz skusić się na coś dobrego w małych ilościach :-) Dziewczynki dzisiaj kupiłam sobie strój kąpielowy-2 częściowy i do tego pareo-bajeczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. kawka-turkawka Jak zjesz sobie 1 dzień coś dobrego to nie zaszkodzi :-). Nie ma co również za bardzo się katować dlatego,że później napadniesz na jedzenie ze zdwojoną siłą. Jak będziesz u Rodzinki to z umiarem ale możesz skusić się na coś dobrego w małych ilościach :-) Dziewczynki dzisiaj kupiłam sobie strój kąpielowy-2 częściowy i do tego pareo-bajeczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. kawka-turkawka Jak zjesz sobie 1 dzień coś dobrego to nie zaszkodzi :-). Nie ma co również za bardzo się katować dlatego,że później napadniesz na jedzenie ze zdwojoną siłą. Jak będziesz u Rodzinki to z umiarem ale możesz skusić się na coś dobrego w małych ilościach :-) Dziewczynki dzisiaj kupiłam sobie strój kąpielowy-2 częściowy i do tego pareo-bajeczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. kawka-turkawka Jak zjesz sobie 1 dzień coś dobrego to nie zaszkodzi :-). Nie ma co również za bardzo się katować dlatego,że później napadniesz na jedzenie ze zdwojoną siłą. Jak będziesz u Rodzinki to z umiarem ale możesz skusić się na coś dobrego w małych ilościach :-) Dziewczynki dzisiaj kupiłam sobie strój kąpielowy-2 częściowy i do tego pareo-bajeczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że sobie kupiłaś:) Jak wygląda? A wogóle to jaki masz typ figury? Ja posiadam jeszcze zeszłoroczny z którego jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko powiedzieć ;-), Nie za wielki biust,troszkę wypukły brzuszek i okragła pupa. Typ urody "Wiosna". strój turkusowy w ciemne mazajki jakby. Świetnie pasuje do mojej opalenizny i..powiększa mój biust o 2 rozmiary optycznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba asia
Hej laski,pozwólcie,że do was dołączę ;) już rozpisalam sobie na kompie jadlospis i jak zdążę z zakupami to jutro zaczynam ;) mój jadlospis,jak macie czas,to zerknijcie czy nie wybralam samych niskokalorycznych produktów,bo ja tak bardzo się na tym nie znam,no i zamienilam kapustę na kapustę kiszoną ;] dzień 1 posilek 1 - nektarynka,melon posilek2-plasterk sera posilek 3-brzoskwinia,jajko na twardo posilek 4-rzepa,ogórek,pomidor,plaster szynki' posilek 5-śliwka,kawałek melona posiłek 6-kilka truskawek,kilka malin dzień 2 posilek 1-nektarynka ,melon posilek 2-jabłko,ogórek posilek 3-seler,ogórek,rzodkiewka posilek 4-ogórek,2 plastry szynki posilek 5-jajko na twardo,plasterek sera posilek 6-rzepa,kapusta kiszona,sałata dzień 3 posilek 1-2 plasterki szynki,pierś kurczaka 100g posilek 2-5 rzodkiewek,nektarynka posilek 3-rzepa,kapusta kiszona,rzodkiewka posilek 4-plasterek sera,pstrąg posilek 5-jajko na twardo,plaster szynki z indyka posilek 6-rzepa,kapusta kiszona,ogórek,sałata dzień 4 posilek 1-nektarynka,jabłko posilek 2-jajko na twardo,plaster szynki posilek 3-pierś kurczaka 100g,kilka orzechów laskowych posilek 4-rzepa,kapusta kiszona,ogórek posilek 5-rzodkiewka,kalafior,pomidor posilek 6-dorsz,jajko na twardo dzień 5 posilek 1-plaster szynki,rzepa posilek 2-jabłko,melon posilek 3-jajko na twardo,pstrąg pokropiony cytryną posilek 4-plaster sera,kilka orzechów laskowych posilek 5-pierś kurczaka 100g,zielona fasolka 100g posilek 6-kapusta kiszona,rzepa,ogórek dzień 6 posilek 1-nektarynka,mandarynka,kilka truskawek,ogórek posilek 2-jajko na twardo,plaster sera posilek 3-pierś kurczaka 100g,plasterek sera posilek 4-kalafior,rzepa,kapusta kiszona,rzodkiewka posilek 5-kilka orzechów laskowych,serek wiejski posilek 6-pstrąg,serek wiejski dzień 7 posilek 1-rzepa,kapusta kiszona,ogórek,rzodkiewka posilek 2-jajko na twardo,plasterek sera posilek 3-pierś kurczaka 100g,plaster sera posilek 4-rzepa,kapusta kiszona,ogórek,pomidor posilek 5-jajko na twardo,plaster szynki posilek 6-rzepa,kapusta kiszona,ogórek,rzodkiewka dzień 8 posilek 1-rzepa,kapusta kiszona,ogórek,rzodkiewka,sałata posilek 2-serek wiejski,plaster sera posilek 3-rzepa,kapusta kiszona,ogórek posilek 4-pstrąg,plaster szynki posilek 5-jajko na twardo,plasterek szynki posilek 6-serek wiejski,kilka orzechów laskowych dzień 9 posilek 1-nektarynka,kiwi posilek 2-rzepa,kapusta kiszona,ogórek,2 rzodkiewki posilek 3-pierś kurczaka 200g posilek 4-pierś kurczaka 200g posilek 5-rzepa,kiszona kapusta,ogórek posilek 6-pstrąg,serek wiejski dzień 10 posilek 1-melon,nektarynka posilek 2-plasterki sera,serek wiejski posilek 3-rzepa,kapusta kiszona,ogórek,rzodkiewki posilek 4-kalafior,zielona fasolka 100g,pęczek rzodkiewek posilek 5-pierś kurczaka 100g,serek wiejski posilek 6-pstrąg,orzechy laskowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba asia
Panie na wizażu nie pochwalają niestety tej diety...twierdzą,że póżniej nie zmieszczę się z swoje ciuchy i będę płakała w rękaw...naprawdę efekt jojo po tej diecie jest aż tak ogromny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez niestety nie moge pochwalić tej diety. Boli mnie brzuch, być może jest to związane z jedzeniem owoców i warzyw przy jednoczesnym piciu wody, ale tak czy siak ból brzucha jest. Chudłam tylko przez 2 pierwsze dni diety, potem waga zatrzymala się:( mimo tego, że jeżdzę na rowerze, tańczę i ćwiczę codziennie:( Jestem zmuszona zrezygnować, przez weekend zastosuję najlepszą dietę - MŻ Po weekendzie przejdę na 10 dniową zobaczymy co z tego będzie, bo ta akurat chyba nie jest dla mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba asia
Ogólnie ,jak jest ciepło to tym gorzej na diecie...częściej zdarzają się omdlenia itp,ale równiez w lato łatwiej utrzymać dietę,gdyż bardziej chce się pić,niż jeść.Ja zaczynam jednak jutro i mam nadzieję,że dotrwam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja wracam na diete turbo. Teraz bardziej zdeterminowana i ciezsza niestety rowniez! Kto zaczyna dzisiaj??? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka pusia
Zaczęłam wczoraj. Dziś drugi dzień. Daję rade,jestem twarda. W lutym stosowałam tę dietkę i schudłam ponad 3 kg w 7 dni i dłuuuugo nie wracało. Po rozpączęciu sezonu grilowo piwkowego prawie wróciłam do stanu wyjścia. Mam niestety do utraty jakieś 10 kg a siły na maksymalnie 3. Muszę zebrać się w sobie i do dzieła. NIe jest łatwo. Liczę na boską i ludzką pomoc. Wzrost 177 waga 75,7 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka pusia
widzę że nikt nie pisze to popiszę sobie sama. Dziś trzeci dzień i na minusie 1,7 kg. Czyli wzrost 177 waga 74 lepiej niż było. Oj kiedy będzie najsłodsza ^ - teczka z przodu. Marzę o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba asia
kotka pusia : ja dzisiaj pierwszy dzień i ważę tyle samo ,co ty ;) tylko wzrostu mam 175cm ;D Będę opisywać ile schudlam itp ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba asia
kotka pusia : ja dzisiaj pierwszy dzień i ważę tyle samo ,co ty ;) tylko wzrostu mam 175cm ;D Będę opisywać ile schudlam itp ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka pusia
Witaj gruba asia( choc zbyt gruba nie jesteś :) ) Ja po trzecim dniu i mam na minusie 2,1 kg. Trochę trzęsą mi sie ręce. Wzrost 177 Waga 73,6 Głodu nie czuję, czuję się dobrze. Przeraża mnie tylko wizja dni bez owoców. Ostatnim razem wymiękłam na 7 - mym dniu i waga dłuuugo się utrzymywała ( -3 kg). Och te grille i piwko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka pusia
Dziś piaty dzień dietki. Rano nie czułam się dobrze. Poczułam ogromny sadek cukru. Wzięłam łyżeczkę miadu i się uspokoiło. Było 75,7 jest 73,3 Muszę wytrwać. Rano marzyłam o owsiance. Najbardziej boję się dni w których nie ma owoców i jest głównie białko. Ostatnim razem wymiękłam po 7 - mym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka_grubasow
ja zaczynam od dzis.....przeczytalam wszystko na ten temat w necie i opinii pozytywnych jest wiecej, wiec to mnie motywuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka_grubasow
ważę 74 przy wzroście 168.....więc mam co zrzucać.... marzę o 65 kg na początek..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka pusia
dziś obudziłam się z trzęsącym rękami i bijącym sercem. NIe jest dobrze. Zjadłam węgle na słodko czyli musli. Dietkę trzymam dalej. Po tygodniu jestem na -3kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wczoraj postanowiłam , że i ja wypróbuje tą dietę. Dziś jest mój dzień I! Mam nadzieje, że przejdę bez problemu przez plan 10 dniowy, dieta wygląda bardzo fajnie, a po przeczytaniu waszych wypowiedzi nie mogłam jej nie wypróbować. Moja obecna waga to : 63 kg, przy wzroście 166 cm. Ostatecznym celem jest dojście do jakichś 55 kg, chociaż moim marzeniem jest waga 53 kg. Zastanawiam się też, czy nie dołączyć do tego wszystkiego jakichś drobnych ćwiczeń? Niby jest napisane, żeby były to tylko spacery, ale wydaje mi się, że ćwiczenia mógłby usprawnić to spalanie, co o tym myślicie? Włączał ktoś jakieś ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka pusia
edytka dla mnie dieta jest fajna do 6 - go dnia. Potem byłam słaba. Już w trakcie trzęsły mi się ręce-chyba brak cukru. Dojadałam łyżeczkę miodu bo bałam sie przewrócić. W 7 dni schudłam 3 kilo. Jest spoko. Dołozyłam chlebek - jedną kromkę dziennie na sniadanie i mam nadzieję że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi dzień zakończyłam pomyślnie, jak na razie wg mnie dieta super, bo nie chodzę głodna, a produktów jest tyle, że jem co lubię.:) Zastanawiam się jak to będzie ze mną jutro, bo wiele z Was pisało wcześniej, że ten 3 dzień bywał ciężki, a jeszcze Ty piszesz o 6 dniu, mam nadzieje, że wytrwam. Muszę ! Chcę ! Dam radę ! Hmm..może te upały tak wpłynęły na Ciebie? daj znać czy Ci przeszło :) Kotka, mogłabyś podać mi co przykładowo jesz? Oto mój dzisiejszy jadłospis( Dzień II ) 1 posiłek - nektarynka, brzoskwinia 2 posiłek - kilka suszonych śliwek i migdałów 3 posiłek - plastry z połowy ogórka, 4 szt. małych rzodkiewek i plasterek polędwicy 4 posiłek - plastry z drugiej połowy ogórka i 2 plasterki polędwicy 5 posiłek - pasta z jajka i szynki 6 posiłek - duszone warzywa (3 pieczarki, pół papryki, pomidor, 2 ząbki czosnku) Będę wdzięczna za opinie na jego temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytaedytaedyta: jadłospis wydaje się ok, poza duszeniem warzyw no i skąd wzięłaś pieczarki? Ja jestem na turbo od 15-07, dziś 5 dzień. Ubyło nie ok 1,5 kg. A jak u Ciebie? Bardzo jestem ciekawa. Wydaje mi się, że te moje 1,5 kg to mało. Proszę o wsparcie bo gotowa jestem zaprzestać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niestety tradycyjnie mam ochotę zarzucić ta dietę. Waga w miejscu. Co za los. Może ktoś napisze coś optymistycznego?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie porzucaj tej diety ! Ja czuje się na niej świetnie. Na wagę weszłam po 2 dniu i ubyło mi 1 kg, dziś mam 8 dzień i postanowiłam już na samym początku, że jednak nie będę sprawdzała ile mi ubyło przez poszczególne dni, na wagę wejdę dopiero 10 dnia, ale widzę po sobie , jak i po ubraniach, że co nieco mi ubyło :) Dlatego spadek wagi podam w środę. A od środy wystartuje chyba z kolejną turą, choć obawiam się, że sama się poddam bo dostałam okresu, więc waga może nie pokazywać dokładnie.. Ale co najważniejsze to to jak już wspomniałam, że czuje się b.dobrze , ani razu nie byłam osłabiona, dlatego nie poddawaj się ! :)) Może to chwilowy zastój, doszłaś już do połowy, szkoda by tego zmarnować. Poczekaj jeszcze z tą rezygnacją do 10 dnia i wtedy podejmij decyzję, przecież takie 1,5 kg mniej też dobre:) Trzymaj się, dasz radę , dawaj znać co i jak Ci tam idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×