Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość SKOWRONEK87
Witam dziewczyny. Ja te diete znam juz. Sprobowałam ja robic w lutym ,stosowalam ja przez 7 dni bo nie wytrzymalam i zjadlam slodkie. Ale pozniej JUZ JEJ NIE ROBILAM TAK DOKLADNIE JAK TAM PISZE TYLKO JADLAM PRODUKTY Z NIEJ PRZEWAZNIE ALE JADLAM TEZ NA SNIADANIE CHLEB I SLODYCZE ,LODY ,CZASEM PIZZEWIECZOREM . w LUTYM WAZYLAM 66 KG TERAZ 58. od dzis mam pierwszy dzien diety moze ja w koncu przejde od poczatku do konca. trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misssy
hej lalki ! Obserwuje was troche, przeczytalam prawie polowe forum, sciganelam ksiazke o tejze diecie i chyba do was dolacze w poniedzialek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie odwiedzam kibelka na tej diecie. Wczoraj wieczorem dosłownie cierpiałam. Wypiłam herbatkę na przeczyszczenie. Muszę jeść rano płatki owsiane, niestety nie mogę jeść samych białek i troszkę warzyw. To jednak za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TurboLaska
Hej dziewczyny od jutra dołączam do was . Waga 58 kg przy wzroscie 161cm . Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TurboLaska
Hej dziś mój pierwszy dzionek i idzie mi naprawdę dobrze. Wiecie może jak ujędrnić piersi ? Jestem po dwóch ciążach. Pierwsze dziecko karmiłam 1,5 roku drugie tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rezygnuję. Chodzę ze wzdętym brzuchem i nie mogłam odwiedzić kibelka. Waga nic nie spadła... Jak nie wzrosła. To po prostu dieta nie dla mnie. Raczej dla kogoś, kto dopiero odchudza się pierwszy raz... Pozdrawiam, życzę powodzenia i wytrwałości dla podejmujących walkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnią turę położyłam z kretesem:( Od tamtego czasu jeszcze przybrałam na wadze, więc decyzja jest prosta: dieta od jutra!!! Potrzebuję dużej mobilizacji, więc liczę na Was :) pomóżcie mi przetrwać tych 10 dni :) wspierajmy się i idźmy razem przez dietę! Ktoś startuje jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morze miłości
Hej .ja od dzis robie dietke oczyszczającą . 5 kg w wciągu 5dni a potem turbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo:) pozdrawiam z drugiego dnia turbo! Może jednak ktoś dołączy? Jest naprawdę fajnie! Co prawda rano trzeba nieść z sobą jedzenie na kilka posiłków, ale poza tym dobrze mi na turbo:) Ciekawe kiedy zobaczę spadek jakiegoś kilograma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbii
ja dziś też drugi dzień , z wspólokatorką także łatwiej :) bardzo fajna dieta , niewykańczająca ,można sobie ułożyć fajne posiłki ,jestem na urlopie wiec z czestotliwoscia nie mam problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingadut
hej ja jestem 3 dzień i nie wiem czy schudłam , jem posiłki z diety ale szczerze powiem nie jem 6 posiłków np dziś tylko 3 bo nie miałam czasu na wiecej:( troche słabo sie czuje i nie mam siły ale myśle że to tylko szybciej spowoduje utrate wagi,ciekawe ile schudne ? mam do staracenia 10-15 kg i mam nadzieje że sie uda:) dziś waże ok 3 kg mniej. pozdrawiam i wytwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davidxxl
W tej kwestii polecam www.piekno-natury.pl Lepiej nie traficie. Szukałem wszędzie, są najtańsi i bardzo skuteczni. Polecam, bo za polecenia dostaję punkty, które mogę później wymienić na darmowe produkty. :) Jeśli ktoś skorzysta to podajcie proszę przy zamawianiu mój nick Davidxxl Jeden minus to to, że ceny widoczne są dopiero po zalogowaniu. Jeśli ktoś skorzysta to podajcie proszę przy zamawianiu mój nick Davidxxl www.piekno-natury.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja stosuję tą dietę od dziś, jutro już będzie 2 dzień. Na razie u mnie bez szału, jestem sceptycznie nastawiona a to dlatego że w niektórych grupach żywności nie lubię co najmniej połowy rodzajów posiłków, ale początki są trudne. Koleżanka stosuje tą dietę. Najgorzej jest przełamać nawyki. W kwestii częstotliwości posiłków to są one znaczące dla efektów diety, znajoma poradziła mi że jeżeli sprawia mi trudność zjedzenie 2 pierwszych posiłków to nie muszą być one całe, wystarczy np pół jabłka lub kilka winogron itp, chodzi o stymulowanie metabolizmu Mam tylko jedno pytanie do tych osób które stosują tą dietę dłużej: Czy możliwe jest spożywanie chleba? Bo jakoś nie uśmiecha mi się jedzenie szynki zawijanej serem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superturbo
dieta jest boska , odchudzałam sie juz na róznych dietach zawsze z wielkim trudem , tu po 3 dniach kolejne , to tak jak bym nie byla na diecie , jedyny problem to zbyt szybak utrata wagi , skóra na brzuchu , piersiach zrobiła mi si e jak u 80latki :( mam sporą nadwagę i pewnie dlatego tak jest Robie własnie 3 turę , to juz nie dieta to sposób żywienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohh .. tak patrze na wasze wypowiedzi i sie skusze na tą diete ! co prawda nie waże dużo przy 175 cm mam 64 kg. Dieta w sam raz jak dla mnie bo nie che dużo stracić na wadze ! RObiłam ćwiczenia , piłam herbaty i nic ;d no troszkę sie boje że przytyje a nie schudnę ale jest tu dużo pozytywnych wypowiedzi więc warto spróbować co nie ? Mam cykora że po diecie bd miła efekt jo jo ; ) W jednej z wypowiedzi ( czytałam całe 44 strony ) było żeby nie jeść śmieci tzn ? Bo ja jako śmieci uważam np. fastfoody itp , no ale raz na jakiś czas można co nie ? np. 1 na 2 miechy zjeść hamburgera ? ;d chyba nic nie zaszkodzi prawda? ;d Jeszcze jedno pytanko ;d Jeśłi z grupy 3 mam pomidor to moge go zjeść z ciemnym chlebem np. 2 małe kromeczki ? i czy naturalnny jogurt nadaje sie do tej diety jeśli tak to do jakiej grupy ;P PS dodaje też że od przyszłego tygodnia bd chodzić na siatkówkę raz w tygodniu które będą sie odbywały przez 2 godzinki ;d Za błędy przepraszam ale pisałam szybko bo mi zależy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATA 40
Serdecznie witam wszystkich odchudzajacych się. Chcę dołączyc do Was. Przymierzałam się do diety Dukana, ale ta zbyt obciąża nerki. A więć start 30 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkie laseczki:):) ja zaczynam dietke od soboty bo narazie kasy nie mam buahahaha:):):) a poza tym mam mała dzidzie bo jestem 2 miechy po porodzie i trudno mi wyjsc na zakupy :P obiady robie i inne hehe mieszkam w uk :) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggda0000
Chyba się skuszę. Tak błądzę i błądzę po dietach i profilach i nie mogę znaleźć swojego miejsca;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggda0000
Ale jednak nie wierzę, że na mnie podziała....NA MNIE JUŻ DUKAN NIE DZIAŁA!!! :( Mam zrąbany organizm dietami. Boję się, że już nigdy nie schudnę. Takie straszne uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelheidis
hej Dziewczyny ! niektóre z Was są już pewnie doświadczone , jeżeli chodzi o tą dietkę . a więc kieruję do Was pytanie . przez prawie 3 tygodnie ( bez dwóch dni ) stosowałam dietę 1000 kcal . schudłam ok 4 kg . od dziś przeszłam na dietę turbo , ale nie jestem pewna , czy po tysiaku jest to dobry pomysł . w diecie turbo je sie prawdopobnie raczej ponad 1000 , także nie wiem , czy nie będzie to taki nagły przypływ kalorii dla organizmu . ;) co o tym sądzicie ? proszę o odpowiedź i serdecznie pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evolet *
Zaczynam od jutra z waga 59 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evolet *
Hej właśnie jem śniadanie . Jabłko , gruszka i kawa .A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka-turkawka
Cześć, który to już raz zaczynam? nie mam pojęcia! Pierwsze dni turbo znam już na pamięć :p teraz jednak chciałabym dotrwać do końca...i to nic, że po drodze jest weekend ze swoimi żywieniowymi pokusami:D postanowiłam się nie poddać! start jutro. Ktoś tu pytał o zbyt dużą ilość kalorii...cóż po diecie 1000 może być faktycznie problem, ale da się go obejść. Wg mnie przez pierwsze dni tysiąca nie przekroczysz. Trudniej utrzymać mniejszą kaloryczność w dniach, gdzie więcej jest produktów z gr 2. Ja byłam na turbo już nieraz i nigdy specjalnie nie liczyłam kalorii- a mimo wszystko chudłam. jadłam różne serki (w tym żółte, a nawet pleśniowe!) oczywiście w rozsądnych ilościach, mięsko itd czasem na pewno dobijałam do 1300. Ciężko powiedzieć, jak zareaguje organizm przyzwyczajony do 1000. Na sobie też to przetestuję, bo ostatnio, pomijając kilka wybryków o których lepiej zapomnieć, starałam się jeść mniej kalorycznie. No to się zobaczy :) Kupiłam sobie jabłuszka, winogrono, warzywa, serek wiejski i od jutra zaczynam! widzę, że na razie Evolet* dietuje i coś tu pisze Zapraszam serdecznie :) niech będzie nas więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evolet *
Kurcze nie udało mi się . Od jutra powtórka i pierwszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja jestem już na 6 dniu drugiej tury, bez przerwy. Zachwycił mnie efekt pierwszej tury (w 10 dni zrzuciłam 3,5kg). Teraz w sumie to się już przyzwyczaiłam, choć w dalszym ciągu dobijają mnie zachcianki , mam synka i męża więc muszę gotować i 'domowe obiadki'. Ale obiecałam sobie że wytrwam, jeszcze 4 dni, potem zrobię przerwę, a potem się zobaczy. Ktoś pytał o to czy można jeść chleb, ja się dowiedziałam. NIE, żadnego chleba nie można, nawet razowego (i w ogóle żadnych węglowodanów), dieta TN oparta jest na tłuszczach nasyconych i skomponowana tak aby dostarczać organizmowi dane produkty, trzeba ją brać taką jaką jest bez żadnych 'dodatków', tylko wtedy można liczyć na efekty. I jeszcze w kwestii ćwiczeń, to tylko dla wytrzymałych niestety, ta dieta dostarcza minimalną ilość cukrów przez co szybko męczy się organizm (zaleca się tylko 30 min spacery), ale jak się ktoś czuje na siłach to nie ma problemu, ja chodzę na siłownię 2 razy w tyg, 20 min na steperze, basen i sauna, w sumie bardziej jako sposób na rozluźnienie niż wyczerpujący trening. Powodzenia, trzymam kciuki za wszystkie dietowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka-turkawka
no to......start! za chwilę posiłek nr 1. co do chleba, to racja. Wszystkie węglowodany dostarczane w tej diecie są"warzywne", "owocowe", "nabiałowe"- zakaz jedzenia tych "zbożowych i mącznych" :) ale naprawdę można bez tego wytrzymać. Ja w ostatnim roku na torbo byłam chyba 3 razy (pełne tury) oraz kilka razy zaczynałam i coś mi przerwało. Nie chcę się chwalić, ale czuję się dość obiegana w temacie, więc pytajcie śmialo dziewuszki! I zaczynajcie razem z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka-turkawka
halo halo, czy ktoś dietuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×