Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość Miśka_
ja od jutra :) startuję z bardzo dużej wagi - ale nie będę wchodzić na wagę, bo chcę poczuć zmniejszenie opiętości ciuchów, a waga nie jest u mnie jakoś miarodajna. właśnie idę zrobić, to co niezbędne w moim przypadku, uszykować sześć pojemników na jutro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka_
No to startujemy. Uszykowałam jedzenie w pudełkach, ustawiłam przypominajki na telefonie i zobaczymy jak długo uda mi się wytrwać. Przyznam, że jedzenia wydaje się dużo. Jakby więcej niż jem normalnie, tylko wiadomo, że jakość jest inna bo bez chleba, ziemniaków, czy ryżu. No i mam nadzieję wypracować jedną rzecz. Koniec z nocnym jedzeniem. Jeśli będę jeść regularnie od rana, to może nocą będzie mi łatwiej powiedzieć sobie, nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna za pasem
Witaj Miśka,ja dziś 3 dzień zaczynam.Jak na ironię za oknem zrobiło się biało i coś tej wiosny nie widać.Mam do zrzucenia 4 kg,niby niedużo,ale...spodnie przyciasne,twarz jak księżyc w pełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka_
cześć :) ja mam niewiele czasu i walczę głównie o zmianę nawyków. dziś mój trzeci dzień - nie do końca pewnie trzymam się niuansów diety, ale staję wieczorami i szykuję sobie w pudelka sześć posiłków i to jest sukces. :) postaram się dzisiaj sprawdzić jak to wygląda dokładnie w tej diecie, czyli ile węgli, białek i dopilnować, żeby to porozkładać jak w przepisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa na diecie
Czesc dziewczyny zaglada tu jeszcze ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka2222
hej ;). Ja od dziś zaczęłam ponownie przygodę z dietą turbo :). Pierwszy dzień za mną :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewesta
Hej jestem tutaj nowa i pisze z prośba o pomoc .... Stisowalam juz wszystkiego . .... I nic moze ta Dieta jest ostatnia deska ratunku .... Mam dwa tygodnie to ważnej imprezy a muszę schudnac tak 5kg .. Czy któraś z Was moze opisać co jadla i w jakich godzinach na tej diecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska903
Mi pomaga w odchudzaniu suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl zawsze byłam sceptycznie nastawiona do suplementacji,ale koleżanka właśnie poleciła mi i zamówiłam sobie i jestem bardzo zadowolona bo w końcu mogę uśmiechać się kiedy wchodzę na wagę;) 2 tygodnie 4,5kg mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,zaczynam dziś TURBO,bo szybko kilka kilo muszę zrzucić.Wiem,przynajmniej że ta dietka na mnie podziała,bo kiedys ją stosowałam.Ktoś ma ochotę się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikokate
Hej ja zaczęłam też wczoraj i dziś jestem na drugim dniu turbo. Razem będzie raźniej :) Ja swoją przygodę z dietą zaczęłam od dr. Dąbrowskiej. Byłam 3 tygodnie na oczyszczaniu, po którym czuję się bardzo dobrze. Był też fajny spadek wagi, bo 7 kg. Niestety ja na samych warzywach nie dam rady żyć wiecznie i dlatego teraz wskoczyłam na ONZ. Mam jeszcze dużo do zrzucenia bo na pewno jakieś 8 kg, jak nie więcej. Zobaczymy jak mi pójdzie. Na razie skupiam się na 10 dniach turbo. Waga początkowa, z wczoraj, 81,6 kg. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotcoffee
Te wakacje mnie wykończą-a właściwie moją figurę,ciągle tylko lody,pizza,grill,no i jakieś ciasteczka...Od dziś mówię dość tego obżarstwa!Melduję się na posterunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia436
Hej, melduję się po 2latach waga wzrosła ale to zapewne przez ciąże i poród :-P obecnie na liczniku 70 kg ale tym razem próbuję zejść do 59kg (marzy mi się 5 z przodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Jeżeli chodzi o pojęcie dobrej diety to temat rzeka ;D Na stronie (osoby która sama schudła 40kg) https://www.fitczaja.pl/blog znajdziecie wyjaśnienie pojęć które z dieta sa nmierozerwalnie związane, a nie można między nimi postawić znaku równości, czyli • zdrowe jedzenie • utrata wagi • utrata tkanki tłuszczowej Polecam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć ja dziś jestem na 1 dniu. Ktoś jeszcze zaczyna lub jest w trakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×