Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość ja od pon zaczynam
poczekacie na mnie do pon??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę zacząć tą dietę
ja zaczynam od pon bo teraz przerwałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . Dzis 2 dzien za mną, nie czuje sie głodna i nie mam checi narazie podjadać. Nie kupuje nic do domu co by mnie mogło kusić. Dzieci tez nie upominają sie o słodycze . Jak ja jem rybke na parze, to im normalnie smaże, jak kurczaczek to dla wszystkich z piekarniczka i jest dobrze bo nie ma pokus . Tylko ze jutro juz rosół i miesko w sosiku dla nich a ja musze kombinować aby nie podjadać . Aby nie myśleć o jedzeniu najlepiej czymś sie zająć. Za pierwszym razem stosowałam słodzik, teraz niestety słodze normalnie, ale mam nadzieje ze i tak uda mi sie schudnąć. Zaczekam na was do poniedziałku dalej stosując diete :D Razem bedzie rażniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzis pierwszy dzien, jest dobrze. co prawda kuszą rzeczy, których jeść nie wolno, ale daje rade :) mam nadzieje, ze uda sie nam wszytskim schudnac! turbowiczka - masz jakies specjalne przepisy by urozmaicic diete? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poległam i zaczynam od dziś. To juz ostatni raz jak sobie odpuściłam. milliee ja raczej ide na łatwizne i jem to co akurat mam w domu i nie zawracam sobie raczej tym głowy. Codziennie moge pisać co zjadłam , ale jakos nie chce mi sie wymyślać i jem przewaznie coś na szybko. Np. Szynke zapiekaną z serem, kurczaka z piekarnika , rybke na parze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fordis
No cóż trzeba się wziąć za siebie- po waszych doświadczeniach widać że warto . WYDAJE SIĘ WSZYSTKO na diecie Turbo, że jest bardzo apetyczne. Jak fajnie chudnąć. Miałam tak, że chudłam przez 2 miesiące -10kg. Niestety produkty Herba Life są b, drogie i był efekt jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge sobie poradzić. Znowu poległam i od dzis znowu zaczynam. Wiem, bez sensu takie zaczynanie non stop od nowa , ale w koncu znowu mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę zacząć tą dietę
Ja już 2 razy poległam na tej diecie, wierzę że jest dobra ale jak dla mnie za dużo tych posiłków nie wyrabiam z czasem żeby je zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druzjanna
Też chcę zacząć tą dietę :D przeczytałam dużo opinii, i wydaje mi się skuteczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietocholiczka
Hejj:) czy jest tutaj ktos jeszcze? jestem na diecie Turbo i dzis koncze 2 dzien,wiadomo,nie widac wielkich zmian-to w koncu 2 dzien hehe:) ale ja czuje sie lepiej:) czy ktos sie do mnie doloczy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbonaladowana
Hej , chcialabym przeprowadzic ta diete . Czy sa jakies chetne osoby do wspolnego dietowania ? Mam zamaiar zaczac od jutra i chetnie zapraszam do przylaczenia . Moze ktos sie skusi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbonaladowana
Podbijam . Jest ktos chetny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złota@rybka
Ja jestem. dzisiaj mój 6sty dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
hej dziewczyny, widzę że kilka osób zaczęło dietę podobnie jak ja. jesten dziś w 6 dniu. idzie mi świtnie. 3 kilo do tyłu. dobre samopoczucie (w miarę) jedzenie wydawało mi się bardziej urozmaicone ale w praktyce mam wrażenie że w kółko jem to samo. kożystam z jedłospisu podanego na tym forum dawno temu takiego ze z,niejszoną ilością kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
złota@rybko, jak ci idzie ile spadło na wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złota@rybka
No fajna dieta jem często i dużo nie chodze głodna... Mam 166cm wzrostu startowałam z wagą 64,4kg Schudłam 2,5kg. Dzisiaj jest mój 8 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
pod koniec diety niema już chyba problemów z pokusami? strasznie jestem ciekawa naszych wyników na zakończenie. a powiedz załotarybko zamierzasz następną turę robić? czy starczy pogoni za szczęściem? ja w piątek mam ostatni dzień więc w sobotę zamirzam leciutko zaszaleć a od poniedziałku kontynuuję może nawet razem z mężem. musze kontynuować bo startowałam z 80kg przy 172cm. dieta jest naprawdę spoko ale mamniecny zamiar dodawania więcej majonezu do sałatki tuńczykowej. polecam wszytskim tą dietę narazie jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złota@rybka
tak powtórzę na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
10 dzień diety obiecane 5kg w dół osiągnięte. od poniedziałku 2 tura. no dieta cud, ciężko niebyło. dziś się napiję w nagrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbulencja
Hej, dietą tą przetestowałam na sobie 3 lata temu. Wyniki rewelacyjne. Jeżeli chodzi o ilość to stosowałam zasadę: np. 1 produkt z grupy X - tyle że zmiesciło się w garści czyli np garść orzechów, owoców, warzyw. Cały czas chodziłam najedzona i pamiętam, że po kilku dniach miałam opory przed zmuszeniem sie do kolejnego posiłku np 5 i 6 bo nie chcialo mi sie jeść a trzeba było. Efektem ubocznym tej diety było to, że przestałm mieć ochotę na chleb, który bardzo lubiłam, na słodycze. Zaczełam naturalnie stosować sie do reguł i jakoś tak po drodze schudłam w ciągu 2 miesięcy 12 kilo. Teraz nadal stosuję sie do tych zasad - nie jem pieczywa, nie mam takiej potrzeby, słodycz od czasu do czasu wciągnę - nawet niemało. a utracone kilogramy nie wróciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sillesia01
co ile jecie posilki????? 3lata temu po ciazy stosowalam onz i schudla z 72kg do 52kg...faktycznie trzy kilo na 9dni ale teraz zalezy mi na jeszcze szybszym efekcie(tez ciaza heh)wiec ide na turbo tylko nie wiem co ile te posilki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
hej, jemy co 2 i 1/2, co 3 godziny. tak żeby zdążyć zjeść conajmniej 5 posiłków. ten 6 czasem odpuszczamy. przy rygorystycznym przestrzeganiu tej super diety naprawdę 5 kilo w 10 dni powinno zlecieć. trzeba się tylko pilnować co do ilości zjadanych posiłków jeśli zależy ci na szybkim efekcie to należy zjadać połowę tego naco miałoby się ochotę. nam czyli mi i koleżance zleciało przy pierwszej turze. teraz jesteśmy na drugiej 3 dzień i powoli waga się obniża. będę zachwalać tą dietę bo głud do zniesienia i bez przerwy cos trzeba jeść więc idzie żyć naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sillesia01
dzieki za odpowiedz :D jestem pierwszy dzien i jem co 2h bo wstalam o 10 heh ale jutro juz trzymac sie bede co 3h...trzy dni bylam na onz ale przeszlam na ta wiec mam nadzieje ze jakis kilogram jeszcze odejdzie :)ja jestem najedzona ze masakra...np jablko i grejpfrut na sniadanie to tak mnie syci ze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana2
Witam,dzisiaj dołączam do was w odchudzanie, moja waga to 87 kilo więc jest co zrzucać, narazi marzy mi się chocby gram poniżej 80. Odezwę się za 10 dni z inf. jak mi poszlo. Zyczcie mi powodzenia i wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sillesia01
wczoraj poleglam w 4dniu moj mial urodziny i wypilam pol piwa i dwa kieliszki a d tego pol szklanki soku...ale posilkow sie trzymalam ...mam nadzieje ze jakos drastycznie to nie wplynie na efekt koncowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Daria
Czy zestaw pieczone udko bez skóry plus jabłko jest odpowiednie? proszę pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana2
Jak dla mnie to ok, ale moja waga mówi sama za siebie, że w dietach to ja raczej kiepska jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Daria
Dzięki serdeczne a jak jest z białym chudym serem czy jednak musi być serek wiejski zwykły czy light?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana2
Ja za serem samym w ogóle nie przepadam, chyba że w pierogach albo z makaronem, także nic Ci nie pomogę, wprawdzie mam w lodówce serek wiejski i może z raz uda mi sie go zjeść. A Ty który dzień dzisiaj? zaczynasz czy jesteś w trakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×