Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Hej dziewczyny Ja mam dziś piąty dzień pózno wstałam jak to w niedzielę więc nie wiem czy zdołam zxjeść 6 posiłków. Jak wstałam to zjadłam, mozzarellę z pomidorem, błąd mozarelli nie ma w jadłospisie, ale trudno nic innego tak szybko nie miałam a drugi posiłek to plasterki sera i chuda szynka po 3 szt. i zaraz będzie 3ci posiłek jakieś owoce chyba i niestety kawę muszę strzelić Ale zaczęłam tej wody więcej pić i czuję że jest mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest z wami kobietki, pewnie ciepło i w plenerze wszyscy, my też dopiero wróciliśmy. Ja zjadłam niedawno 4-ty posiłek i zostały dwa, ale raczej jeden opuszczę myślę że tragedii nie będzie. Chyba że mocno głodna będę, chociaż wątpię bo odkąd piję więcej wody nie potrzebuję za dużo w tych posiłkach, mimo że pilnuję żeby ich było tyle ile trzeba. pozdrawiam i do juterka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majucha
Ja dziś miałam tak rozjazdowy dzień, że podołałam zjeść tylko 3 posiłki...wróciłam o 20.00 i w ogóle nie jestem głodna więc za czwarty posiłek się nie zabieram :( A kawę piję i z niej nie zrezygnuję, bo nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja dziś 6-sty dzień na razie bezproblemowo wszystko zgodnie z planem na 3-ci posiłek jadłam rybę z e szpinakiem, a wczoraj znalazłam w moich przepisach smaczny przepis na sałatkę pietruszkową właściwie to jest pasta do kanapek ale że nie możemy chleba no to ja zrobiłam ją jako sałatkę, pycha i nadaje się do naszej diety bo są dwa białka i cebulki trochę i pieruszka zielona dużo żeby było ją czuć, podaje przepis, -pierś z kurczaka gotowana, -szynka chuda, trochę cebuli -nać pietruszki, -łyżka malutka majonezu, -łyżeczka musztardy, -pieprz,sól, Jak ktoś lubi koperek może dać zamiast pietruszki koperek ja robiłam ją dwa razy i z tym i z tym smakowały w obydwu wersjach. smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już prawie 7 dzień za mną, jak to szybko leci :))) Już wiem na 100% że będę powtarzać tą dietę aż do znudzenia hihi. Mam w planie do końca wakacji z przerwami ale maksymalnie 3 dniowymi :)))) Mój jadłospis na dzisiaj: 7 dzień: 4-3 pieczarki+cebulka (chyba nigdy mi się nie znudzą hihi) 2-2 sałatka z jajka + garść orzechów 2-2 łosoś wędzony + garść orzechów 4-3 zupa (kalafior, fasolka zielona, pieczarki) 2-2 serek wiejski + jajko 4-3 rzodkiewka+pomidorki+ogórek A i kawka dzisiaj też była hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalila
Witajcie dziewczyny! Jestem na 8 dniu turbo i postanowiłam, że dołączę do Was, wspólnie zawsze raźniej, a mam wrażenie że już bliskie mi osoby mają dosyć tego że ciągle gadam tylko o jedzeniu ;) niestety ta dieta ma ten minus, że trzeba się ciągle skupiać na tym co i kiedy jemy. Jeśli chodzi o efekty po 8 dniach, to w kg nie jestem w stanie określić ponieważ nie mam wagi, ale czuję po sobie że schudłam i to całkiem sporo! Zaczynam się podobać sobie, zaczynam lubić siebie! A to chyba najważniejsze! Za 2 dni kończę I turę i zamierzam od razu wskoczyć na II :) nie ma co przypominać sobie o tym, że istnieją pyszne bułeczki! ;) no i dzisiaj chcę kupić wagę, żeby troszkę kontrolować to ile mi ubywa! Będę na bieżąco informować Was jak idzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja mam 7 dzień dzisiaj i w większości jadłam dziś rybę ze szpinakiem teraz , wcześniej serek wiejski z pomidorem, ryba ze szpinakiem i serem, kurczak gotowany, cebulka, ogórek, zielony groszek, łyżka majonezu, musztarda, Zostały mi dwa posiłki, ciekawę czy zdążę je zjeść, może znowu jeden ominę, bo to już będzie za pózno. Następny posiłek czeka mnie o 19. więc jeszcze zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj dziewczynki Witaj lalalila ;))) No i 8 dzień :))) jadłospis: 5-3 ogórek, pomidorki, rzodkiewki 2-2 jajko, garść orzechów 3-3 pieczarki z cebulką 2-2 jajko, łosoś 2-2 pierś pieczona, 2 plasterki sera żółtego leight ;) 2-2 sałatka z jajka Troszkę mi już zalatuje monotonią, muszę pomału zacząć coś innego wymyślać, choć by omleta zacząć robić hihi Jeszcze 2 dni i się zważę, potem 3 dni przerwy i od poniedziałku kolejna tura :))) Dobrze, że jest lato to się nie chce tyle jeść i więcej się pije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera zgrzeszyłam hihi Własnie zjadłam miseczkę zupy warzywnej, którą zrobiłam na jutro :/ No nic, życie płynie dalej hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień 9: 2-4 szparagi + szynka 4-3 zupa warzywna 2-2 jajko+ orzechy 2-2 orzechy 3-3 zupa 2-2 sałatka z jajka+ser żółty Powiem tak po wczorajszej wpadce nastawiłam się że nie zjem jednego posiłku i jest to zupa, dopiero wróciłam do domu zjadłam szparagi i na dzisiaj kończę. W sumie wyszło z tego wszystkiego że nie zjadłam też sałatki z serem. Ale ominięcie posiłku jakoś przeżyję, chociaż do nocy jeszcze daleko kto wiem czy się nie skuszę na białko... Jutro ostatni dzień, szok :))) Moje odczucia co do diety bardzo pozytywne, myślę, że dużo nie schudnę mimo swojej wagi. W diecie jest napisane " Nie ma określonych porcji co do ilości jedzenia, więc możesz jeść ile chcesz. Aczkolwiek jedyna reguła jest taka, że musisz jeść tylko POŁOWĘ z tego na ile masz ochotę z racji tego że jesz 6 posiłków" Niestety tej reguły się nie trzymałam, ale pomału robiąc kolejne tury dojdę i do tego. Najważniejsze dla mnie jest to że dieta była w miarę przyjemna, nie chodziłam zła i głodna :) Trosze popracować muszę nad daniami białkowymi dla urozmaicenia jadłospisu. Będzie trzeba zaczerpnąć z forum Dukana hihi Chyba to na tyle moich wywodów :))) Pozdrawiam gorąco i trzymajcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że sama zostałam hihi Moje menu na 10 dzień: 2-4 szparagi+szynka 2-2 sałatka z jajka 4-3 zupa 3-3 pomidorek+ogórek+rzodkiewki 2-2 jajko+ser żółty 2-2 orzechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_cherry
Ja się dołączam!! Już mam za sobą 2 dni i jutro będzie 3 :) Rok temu stosowałam tę dietę i w 5 dni schudłam 5 kg! Idealna, jesli ktoś musi szybko schudnąć- BEZ EFEKTU JOJO! :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Schudłam 3 kg, zaskoczenie że aż tyle i rozczarowanie że tylko hihi W każdym razie w kolejnej turze, koniec obżarstwa, koniec orzeszków, za dużo na pewno ich było hihi Powodzenia, będę czasem zaglądać i informować jak po kolejnych turach ;) Pozdrawiam 13 w piątek :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja mam dziś ostatni dzień,ale zważyłam się już dziś rano nie wytrzymałam i też jestem mile zaskoczona 2kg.około albo ponad nie jestem pewna dokładnie bo mam wagę trochę oszukuje. Ale coś tam się ruszyło, a myślałam że nic. Powinnam zastosować ją jeszcze raz ale w niedzielę jadę na urlop na 3 tygodnie do Polski więc nie obiecuję sobie zbyt wiele, nie oszukujmy się.Haha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_cherry
Nooo dzisiaj 3 dzień i nadal dzielnie się trzymam ;) dzisiaj byłam na imprezie i wzięłam auto- najlepszy motywator do tego, żeby nie pić alkoholu :D tylko sama woda. było: 74 kg jest: 72 kg jeszcze jutro się zważę i będę na bieżąco informować :D Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililajla
dziewczyny :) u mnie 3 dzień II tury (bez przerwy)! Jest ok, przestawiłam się psychicznie i zrozumiałam w czym tkwi u mnie problem. nie mogę się doczekać momentu w którym będę się ze sobą dobrze czuła... mam nadzieję zmienić nawyki żywieniowe już na zawsze :) dzisiaj zrobiłam pyszne danie, tj na teflonowej patelni poddusiłam na wodzie cebule czosnkową, do tego dodałam pokrojoną w plastry cukinię, trochę wody, poddusiłam wszystko i dodałam pomidora pokrojonego na kawałki średniej wielkości, całość doprawiłam różnymi ziołami i wyszło przepyszne!!! polecam! pomyślałam, że można też zrobić (jak są te posiłki głównie warzywne) np. zupę krem z kalafiora i brokuła, jak kto lubi :) albo z pomidorów.. cokolwiek! ale na tej diecie też może być smacznie! a jakie wy macie przepisy żeby nie popaść w jakąś monotonie? czy na II turze zauważyłyście mniejszy spadek wagi? aha! ja ważę około 74kg i mam 164cm. nie wiem dokładnie ponieważ nie mam wagi i bardziej mi zalezy na tym aby dobrze sie czuć we wlasnej skórze niż na zobaczeniu na wadze 60kg :) chociaz nie powiem że nie byłabym zadowolona gdybym zobaczyła taką liczbę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililajla
jasminka70 widzę, że mamy tyle samo cm i kg :) razem zawsze razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_cherry
Ja mam 175 i 72 kg.. ale przy moich koleżankach czuje się wielka.. a u nich 62kg- 60.. Z resztą ostatnio spotykałam się z chłopakiem, który mi cały czas powtarzał że byłabym piękna, gdyby nie oponka na brzuchu, co jeszcze poniżyło moją samoocenę. Cel: 65 kg 3majcie kciuki.. a dziś 6 dzien... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliajla
co to za chłopak, który miał czelność mówić tak! nie przejmuj się takimi tekstami! najwazniejsze jest to zebysmy dobrze czuly sie same ze soba. damy rade!!! 3mam za ciebie kciuki a jak nastepnym razem spotkasz takiego pustego chlopaka to daj sobie z takim spokój bo nie warto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililajla
halo dziewczyny!!! co z Wami?? szkoda, że tamat umiera :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_cherry
Nie pozwolimy mu umrzeć! :) Jasne, że nie pozwolę już więcej żeby jakiś frajer mi takie głupoty gadał, dlatego teraz pora skupić się na sobie! U mnie dzisiaj kolejny dzień minął i póki co waga stoi w miejscu na 71.. ale się nie zniechęcam. Ponoć to normalne i najgorzej to teraz się poddać. Jak wam idzie dzięwczęta? Trzymacie się?? ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililajla
3mam za Ciebie kciuki! Bądz silna! i zobaczysz że ruszy! Czasami trzeba przeczekać ten moment krytyczny. U mnie 7 dzien II tury no ale nie wiem ile schudłam bo tak jak pisałam wczesniej nie mam wagi, ale czuje po ubraniach, że jest coraz lepiej :) mieszczę się w rzeczy o których jeszcze 3 tyg temu mogłam pomarzyć, więc super! Ta dieta jest w ogóle super! :))) zmieniłam myślenie o odżywianiu :) Jestem dumna, że jem zdrowo i do tego chudnę! Wręcz nie mogę się doczekać kolejnej tury :) Planuję trwać w tej diecie do końca sierpnia, czyli jeszcze przede mną 4 tury :) ojoj będzie dobrze! CHCE BYĆ SZCZUPŁA! i dobrze sie czuć we własnej skórze, bo to jest myślę że fantastyczna sprawa, niestety nie miałam nigdy na tyle samozaparcia żeby móc zrealizować te marzenie. apropo zaparć ;) też je macie? zwłaszcza tak od 5 dnia turbo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_cherry
Taaak. Ja mam zaparcia i myślałam, że tylko ja.. tzn nie ma tragedii, ale są tak czy inaczej.. myślałam o tym, żeby sobie dolać do herbaty kilka kropel olejku rycynowego albo kupić xennę czy cokolwiek.. Bo może i chudnę, ale czuje się jakbym miała balon w brzuchu.. :P Ja dzisiaj mam 9 dzień I tury.. i wiecie co, straaaaaaasznie mnie ciągnie do słodyczy!! ;/ Wgl dzisiaj się zważyłam i miałam na wadze znowu 73.. czyli zamiast stać albo spadać idzie w górę czego już totalnie nie rozumiem.. Zaraz się zabieram za ćwiczenia, liczę, że to mi pomoże nie tylko z chudnięciem, ale i z zaparciami.. Cardio Callanetics albo callanetics.. POLECAM- Marta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady spróbuj brać Ispagul, w aptece płaciłam 12 zł tu możesz poczytać: http://schudlemza9zl.blogspot.com/2009/07/jak-schudem-6-kilo-w-6-tygodni.html ja mam zaparcia przewlekłe od dzieciństwa, dukan to pogłębił, ale na onz stosuję cały czas Ispagul i jak ręką odjął :) Przyznam, jest to dość obrzydliwe, bo te łuski cholernie szybko "rosną" w kubeczku, nie smakują niczym, ot, taki glucior. Niektórzy biorą na sucho i dopiero popijają, ale ja odradzam bo można sobie "ładnie" zatkać przełyk. Ja robię tak, wlewam wody (czasem dodaję bezcukrowego "soku"), sypię 2 łyżeczki, expresowo mieszam i siup..byle szybko ;) Po max 2 dniach zaczyna działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_cherry
Czego się nie robi, żeby dobrze wyglądać, coo?? Dochodzi do tego, że gluty się pija ;o Spróbuję. PS. Skończyłam dietę i jestem załamana, bo zamiast chudnąć- wróciłam do wagi wyjściowej... Zrobię tę dietę jeszcze raz. Jak to nie pomoże to juz sama nie wiem co. Noo i więcej ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsikk
jestem załamana :( byłam kiedyś na turbo i byłam zachwycona, schudłam ponad 4 kg bez wysiłku, ale teraz, jakiś rok później, poszłam znowu , jestem w dniu 3-cim i.. przytyłam 0,5 :( diety się trzymam bardzo dokładnie, nie wiem co robic :cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellllllllllloooooooooo
jest tu ktoś jeszcze? chciałabym dołączyć ale sama nie wiem jak się zabrać za ta dietkę muszę jeszcze troszkę o niej poczytac ale szukam jakiejś kolejnej dobrej dietki żeby schgudnąć max 7kg bo tyle mi zostało do celu max 7 bo z 5 już będę bardzo szczęśliwa. I potrzebuję wsoparcia zaczyna ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsikk
no i jestem w 6 dniu, minus 2 kilo na razie, boje się, że tu waga stanie, ale zobaczymy ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellllllllllloooooooooo
No 2kg to jakby nie było super wynik. Ja się zastanawiam nad kilkoma dietami i nie wiem którą wybrac boję się cokolwiek zaczynać bo moja motywacja jest zerowa a wiem ze musze jeszcze te minimum 5kg zrzucić i zaczac cwiczyc zeby brzuch wyrzezbic a nie chce mi sie jak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsikk
moim zdaniem turbo to najlepsze wyjście, ewentulanie odchudzanie na zawołanie, ale tu zrzucanie trwa dłużej. 5 kg zrzucisz na turbo przy 2 turach spokojnie, jeśli nie wcześniej :) jesz dużo, smacznie i nawet tak bardzo nie ciągnie do słodyczy chociaz przyznam ze lody stojące w lodówce działają mi na nerwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×