Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fitnnneska

jaki strój na fitness

Polecane posty

Gość Fitness4You.pl
Mogą być również spodenki i zwykła koszulka,ważne aby czuć się w danym stroju wygodnie. Duży wybór jest w naszym sklepie http://www.fitness4you.pl/index.php zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie strój na fitness to przede wszytskim strój wygodny, taki, który nie krępuje ruchów, właśnie sama przymierzam się do tego, żeby kupić sobie jakieś fajne wdzianko i już sobie znalazłam kilka fajnych wdzianek na tanim sporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość point of view
"Mogą być również spodenki i zwykła koszulka,ważne aby czuć się w danym stroju wygodnie" Próbowałam takiego zestawu, ale znacznie lepiej od normalnych sprawdzają się koszulki termoaktywne. Mam od niedawna taką Hi-Teca i od tego czasu znacznie lepiej mi się ćwiczy. Poza tym lepiej się wygląda bez plam z potu na koszulce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne, żebyś Ty dobrze czuła się w tym stroju! Ja ćwiczę w Crop Topie, ale na siłownie nie odważyłabym się w nim iść - mam jeszcze za mało wyjściowy brzuch ;) Wybierz przede wszystkim strój, który nie będzie krępował Twoich ruchów! Polecam materiał termoaktywny! Jest wykonany z materiału, w którym nie rozwijają się bakterie, dzięki czemu nie pocisz się... czyli pozbawiasz się nieprzyjemnego zapachu. Ja mam takie spodenki do biegania http://bigsport24.pl/spodnie-fitness-damskie-3-4.html na wyjście z domu dołączam długi top ;) musze dokupić sobie termoaktywny, bo naprawdę czuć różnice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka872
Wygoda to raz, dla mnie zmorą jest pocenie się... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakajula
Milka872 próbowałaś bielizny termoaktywnej? Ćwiczysz w ciuchach z syntetycznego materiału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka872
Ćwiczę jak na wfie :D dres i tshirt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakajula
No to koniecznie spróbuj koszulki/spodenek temroaktywnych np nike czy adidas :) są świetne dla sportowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubereckia
Gdzie takie rzeczy najlepiej kupować? Mam bieliznę sportową ale używam jej na snowboard a kupowałam ją w jakimś sklepie z ubraniami dla alipinistów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej tak żeby było wygodnie, czyli krótkie spodenki i koszulka z krótkim rękawem. Ja chodzę do Saturn Fitness W Warszawie i większość osób tak chodzi, bo rzeczywiście tak jest najwygodnej, żeby się nic nigdzie nie chaczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim strój na siłownię musi być wygodny, nie może krępować ruchów, musisz w nim czuć się swobodnie, ale nie ja w worku. Na allinside.pl znajdziesz fajne stroje do ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina3
Teraz jest mnóstwo tego ale np w sportowych to ceny są z kosmosu. Ja kupuję jak mi coś wpadnie w oko. Ostatnio na przykład quiosque ma teraz sportowe rzeczy. Moim zdaniem bardzo fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne koszulki i leginsy znajdziesz tu http://senseishop.pl/ Na pewno będziesz dobrze i oryginalnie wyglądać. Polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę w krótkich spodenkach i koszulce, czasami też biorę legginsy. Sprawdź ofertę http://esportshop.pl i na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam top i leginsy firmy Cardio Bunny. To polska firma ale z dobrej półki. Dostałam na gwiazdkę od męża. Wyglądam, a co ważniejsze, czuję się w nich znakomicie. Nie chodzę na zajęcia, żeby się pokazać i ten strój jest na tyle wygodny, że spełnia moje wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam! Cardio Bunny ma cudowne propozycje, jestem absolutnie zakochana w leginsach! Mam od jakiś 2 tygodni i już przymierzam się do zakupu kolejnych, tym razem postawię na kolor! W ogóle to teraz są przeceny na wszystkie topy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda8989
Ja polecam firmę MyProtein mają super ubrania do ćwiczeń. Bardzo dobra jakość i fajne podkreślają kobiece kształty podczas treningu ;) Teraz mają nawet jakieś promo 33% rabatu na odzież bezszwową. Kod: ODZIEZ2017 www.myprotein.pl/clothing/seamless-clothing.l ist

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×