Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fitnnneska

jaki strój na fitness

Polecane posty

Gość Renia_85
wygodny!! najważniejsze żebyś dobrze sie w nim czula :) ja lubie tez jak strój fajnie wyglada dlatego najczesciej kupuje ciuszki na fitness JTB Poland na fitstore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję legginsy i topy w Pretty Fitty, bo to polska firma i mają porządne jakościowo rzeczy, buty to zazwyczaj nike, mam sentyment do firmy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinnderka
A moim skromnym zdaniem wygląd jest tak samo ważny jak wygoda. NIe wiem jak Wy ale sama lubie dobrze czuć się na ćwiczeniach. Raz mialam na sobie wyciągnięta koszulkę i dresy ponieważ moje ubranie do ćwiczeń było w praniu i niekoniecznie dobrze się na ćwiczeniach czułam.... Jeśli miałabym tutaj polecić jakąś dobrą firmę to polecam Smash: http://www.smmash.pl/crosswear Ciuszki rewelacja, wygodne, dobra tkanina i co najważniejsze szybko wysychają i dobrze odprowadzają wilgoć. Wzorów mają wiele ( można sobie również samodzielnie coś zaprojektować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Legginsy i top - Cuna Zone! Zdecydowanie polecam :) Chodzę na fitness regularnie i jestem zadowolona z jakości ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaT
A ja koszulki i getry do ćwiczeń mam z rough radical i jestem mega zadowolona. Są bardzo wygodne i mają super jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ogólnie ćwiczyłam zawsze w jakiś leginsach, ale ostatnio zapisałam się na sztuki walki i wolę spodenki mma, takie jak np. te https://pitbull.warszawa.pl/meskie/odziez-sportowa/spodenki.html Ogólnie mój trener polecił mi tę firmę, chociaż na początku chciałam ćwiczyć w tych samych leginsach co z Chodakowską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do fitness również polecam odzież marki Pit Bull lub Extreme Hobby . To są firmy które szyja odzież typowo dla ludzi aktywnych, uprawiających sport i tym sporty ekstremalne. Super wytrzymałe i mocne. Z moich znajomych, każdy wystawia bardzo dobre oceny tym produktom a kupic je można np w http://www.street-shop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w fitness teraz dobre są stroje termoaktywne . przylegające do ciała przepuszczające powietrze. Ostatnio w Polsce robią one furorę . Myślę, że w treningu taka odzież to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresowała mnie oferta polecanego sklepu Cuna Zone i chyba sama coś stąd wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W mojej siłowni pojawił się sprzęt spod marki K-Sport i mogę powiedzieć, że to super propozycja, jestem zadowolony z tego jak funkcjonuje. Zajrzyj sobie do nich na stronę www.k-sport.com.pl i szukaj sprzętu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×