Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zk*****

Jaki styl ubierania podoba sie wam u faceta

Polecane posty

Gość KcaperZGdańska
Kobieto, zapamiętaj, że za każdym razem gdy wkładasz SPODNIE, przestajesz być prawdziwą kobietą, a upodabniasz się do faceta, ponieważ zakładasz na siebie to, co jest dedykowane (i dozwolone) dla mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hybfbg
Najlepszy styl to styl mojego chlopaka czyli hipstersko-skate'owy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetom poda sie skóra
i odzez skóropodobna - i tutaj roznie - najbardziej napaleni ubia skorzane miniówy i male czarne alewiekszoc po prostu obcisłe skórzane spodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaaagusia
panowie wpolowkach - to jest to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna001
ja nie lubię napuszonych panów, uwielbiam, kiedy chłopak ma na sobie jakieś elementy hip-hopowego stylu i teraz kiedy zbliżają się jego urodziny będę wybierać mu prezent z http://chillout-shop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obcisłe skórzane spodnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jest zadbany to styl jest mniej ważny :P ale ogólnie nie mam jakichś dużych wymagań, wystarczy żeby wyglądał schludnie :) Poza tym w dużym stopniu sama dbam o garderobę Lubego ^^ Jeśli mogłabym wam coś polecić to przede wszystkim wyszukiwanie perełek w sh albo sklepach internetowych (np. denley- moje najnowsze odkrycie!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy macie z ta wrogoscia do koszuli w spodniach? Bez tego wyglada sie jak wiesniak pracujacy w polu. Np. garnitur elegancko i koszula na wierzch? Albo zwykla koszula zapieta i wyjeta na wierzch i wystajacy T-shirt spod niej? Wiocha. Chyba macie samych frubych chlopakow i wtedy rzeczywiscie musza nosic wszystko na wierzchu bo szczupli wkladaja do spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo szczupli wkladaja do spodni. x Nie jest tak. Brzuchaci też wkładają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie podstawą jest sportowy garnitur. Jestem w stanie przeżyć marynarkę do odpowiednich spodni. Żadnych workowatych jeansów, koszulek polo, dresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poldlugie wlosy, tatuaze, styl podchodzacy pod rockowy, ale bez przesady, cwiekow w twarzy czy kolorowych wlosow nie znosze.ale-ladnemu we wszystkim ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najbardziej nie znosze Januszow, dresiarzy z ogolonym lbem z lancuchem na szyi i discopolowcow z remizy w mokasynach i szerokich galotach i powiewajacej koszuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że wszystko zależy od twarzy. Podobał mi się kiedyś jeden facet, co ubrany często chodził w dresy lub rozciągnięte sportowe ciuchy, mimo wszystko wydawał mi się mega seksowny. A inny znowu brzydki, nawet jak garnitur dobrze dopasowany założył to nie pomogło mu. No ale to moje zdanie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet często ubiera się na sportowo a wiele rzeczy zamawia na Fabrik.Sklep.pl i jest zadowolony, aj dzięki niemu też polubiłam ten styl, głównie z racji bardzo dużej wygody na co dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubczak952
Uwielbiam, gdy mój facet chodzi ubrany elegancko i domyślam się, że nie jestem wyjątkiem... Ja, zwracam uwagę chociażby na to, jaką biżuterię nosi. I nie mam na myśli kolczyków, czy bransoletek, a spinek do mankietów i krawatów, które dodają elegancji. Jednym ze sklepów internetowych, który zajmuje się ich sprzedażą jest https://e-spinki.pl/pl/c/Spinki-do-mankietow-Hobby-i-Praca/26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garnitur, najlepiej granatowy, bez krawata (!), z rozpiętą koszulą z długimi mankietami ♥ Albo ta sama góra z dżinsami ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T-shirt i jeansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny. Wystylizowany pasowałby do mnie jak świni siodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Jednokolorowe koszule z pagonami, proste dżinsy lub lekko rozszerzane na dole, jakies ciemne koszulki, bluzki z długim rękawem zapinane na kilka guzików pod szyja, zamszowe buty, sandały np jezuski, sztyblety, glany tak mniej więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MGMG

Skórane spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×