Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

**** Co myslicie o tej sukni?? ****

Polecane posty

Gość motylek_85
Baardzo ładna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super szczególnie tu gdzie się ma piersi jest pięknie uszyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam ją 4 dni temu w salonie w katowicach. Jest jeszcze 200000 razy ładniejsza niz na zdieciach. I na końcu tych falbanek ma takie sliczne hafciki.. Cena sukni w salonie Sarah w katowicach- 2300 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaaaa
bo ma gorsze zdjęcie i nie ma metki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, absolutnie nie dlatego, metka dla mnie nie ma znaczenia :) Po prostu na zdjęciu z madonny babeczka była bardziej "zrobiona" w photoshopie i ładniej wyglądała, jak dla mnie. Tyle że w rzeczywistości na ślubie nie ma photoshopa :) Ale ogólnie i tak mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaaaa
emilcia znając zycie to starczyło by zrobić kilka przeróbek i róznicy by nie było a cena ?? w sarah jak ktos pisał 2300 a w Madonnie pewnie ze 4000 no ale jak kogoś stać to czemu nie :) dla mnie róznicy nie ma dla gosci pewnie też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli dalo by sie przerobic to ok napisalam tylko jaka ja widze roznice miedzy tymi dwoma sukienkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też widzę różnicę z dekoclie i barziej podoba m isię ten z madonny, chcoiaż z drugiej strony wolałabym bardziej zabudowany więc sama nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaaaa
cymbałka najlepiej to przymierzyć ja miałam wypisane typy sukienek i te wymarzone a kupiłam coś całkiem innego !! w tamtych czułam się koszmarnie a w tej szarej myszce przecudnie...mierzyc,mierzyc,mierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież te 2 suknie są identyczne :) poprostu biust tej z madonny jest bardziej wyeksponowany ( czytaj powiększony ) a na 2 się trochę gubi .... a nie wkurzają Was te mikroskopijne zdjęcia na każdej stronie z sukniami..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukierassek, mnie strasznie wkurzaja te mikroskopijne zdjęcia, albo czasami są takie, że babeczka siedzi i właściwie nie widać suknie - nie wiem co to ma za sens ;/ Ja ciagle szukam takiej wymarzonej sukienki, ta która wkleiłam podoba mi się, ale nie jest wymarzona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgdvncsrgbc
Ma za duży dekolt. Na zdjęciu to jeszcze jakoś wygląda, ale na żywo będzie razić wulgarnością. Falbanki niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaaaa
ktoś taki jak ja- bardzo ładna na żywo również ogólnie cała ta kolekcja mi się podoba :) tez mam z sarah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjaaaaa....
do autorki - góra rewelacje, pięknie zrobiona, ale dół mi się nie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) suknia prezentuje się przepięknie na żywo, muszę tylko sobie jeszcze doszyć bolerko, żeby w kościele gołymi ramionami nie świecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaaaa
ktoś taki jak ja- a z jakich okolic jesteś i kiedy slubujesz ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaaaa
no to niedaleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111111
te dwie suknie absolutnie nie sa identyczne i nie chodzi o wyeksponowanie biustu,zwróćcie uwagę,że w pierwszej dekolt kończy sie dużo nizej niz w drugiej,jest zupełnie inaczej uszyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaaaa
ja zamawiam w wodzisławiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelka1985
ale ta druga ma zueplnie inaczej zrobione na biuscie i wyglada beznadziejnie, cala sukienka zepsuta jakby nie mogli porzadnie tego dekoltu zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×