Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chiłała

co najlepszego zrobił kiedykolwiek dla was facet?

Polecane posty

Gość Chiłała

nie chodzi tu o górnolotne czyny, ale o zwykłą pozę życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalaaa
zabral mnie do Warszawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chiłała
dobre:) może ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toffifee
Najlepszą rzeczą jaką zrobił dla mnie facet było.....rzucenie mnie dla innej, przynajmniej teraz tak to widzę z perspektywy czasu :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chiłała
no tak, z tej perspektywy to też może być najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beeeataaaa
jak nie zaliczyłam roku na studiach, to przytulił i powiedział: "kotek, studia nie zając..." te studia robiłam za jego pieniądze, na dwa etaty zapieniczał bym miała na szkołę i jak cholera bałam się powiedziec mu, że poszły na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toffifee
A dla Ciebie co zrobił najlepszego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chiłała
no to niezłego masz faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toffifee
Beeeataaaa no to gratulacje!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy28
mój maż codziennie coś dla mnie robi, gotuje dla mnie, przynosi kwiaty, dlba o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chiłała
dla mnie? w zasadzie to że jest jest najlepsze, a najzabawniejsze jest to, ze on może nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, ze najlepsze jest to, że po prostu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toffifee
No tylko pozazdrościć wam takich facetów :) Może i ja kiedyś poznam takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chiłała
tylko, że ja nie powiedziałam że to mój facet...choć w zasadzie jest mój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkakonewka
moze ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beeeataaaa
tą reakcją tak mnie zmotywował, że na następnych semestrach byłam jedną z najlepszych studentek, dostałam stypendium naukowe i kupiłam mu wypasioną wędkę ze wszystkimi bajerami (ryby to jego hobby) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toffifee
Fajnie przeczytać takie stwierdzenia, dobrze, w takim razie nie stracę nadziei, że fajni faceci jeszcze istnieją. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chiłała
istnieją, istnieją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beeeataaaa
nie ma co ukrywać - mój facet jest dla mnie bardzo dobry. w każdej sytuacji mogłabym dostrzeć coś dobrego, co dla mnie robi. np. wczoraj - byliśmy na imprezie u jego wujka. on ma zespół, taki wesekny. i na tej imprezie tradycyjnie były śpiewy. każdy po kolei i coś śpiewał. a ja tego nienawidzę!! nienawidzę śpiewać, a już publicznie to wogóle masakra!! przyszła kolej na mnie, dali mi mikrofon, ja oczywiście mówię, że nie będę śpiewać, wszyscy: "śpiewaj, śpiewaj! nie bądź dupa!!".. wtedy mój facet wziął mikrofon i powiedział: "powiedziała wyraźnie, że nie będzie śpiewać. przetłumaczyć to na wasz język czy zrozumieliście?" do końca imprezy nie mogłam od niego oczu oderwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak bylam w szpitalu
To codziennie przyjezdzal 50km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupił samochód, teraz mam fajne auto, mam czym jeździć do pracy :) tylko szkoda że na kredyt. Niby to on płaci ratę 600zł, ale i tak to ja go później muszę utrzymywać :P Jesteśmy parą, mieszkamy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia 20009
zawiózł mnie na egzaminy na studia oddalone o 300 km choć wiedzial ze jak się dostane to bedzie koniec naszego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomogl z klopotami zdrowotnymi
jak lezalam sparalizowana z bolu,nie mogac wstac z lozka,nie mogac sie zalatwic, umyc smaej,to mnie mył, podcieral, ubieral,prowadzal po domu:( smutne wspomnienia i mam to juz za soba, ale on przy tym okazal sie ze moge na niego liczyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chiłała
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy28
oboje z mezem wychodzimy z założenia, że skoro się pokochaliśmy i zdecydowaliśmy być razem do konca zycia to z przyjemnością robi się coś dla tej ukochanej osoby i to jest normalne. Oczywiste.nie znam drugiego takiego męzczyzny,który tak bardzo ma w sercu słowa przysięgi malzeńskiej , który rozumie co ona znaczy i do czego zobowiazuje i dzięku temu wiem,że nigdy mnie nie zdradzi i ze zawsze będzie przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy28
takze najlepszego co zrobił dla mnie to to- że się ze mna ożenił. i czekal na mnie 3 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira111
dzień później po tym jak mnie poznał skończył swój poprzedni związek aby być ze mną, a później (mieszkamy w innych miastach) co weekend przez dwa lata przyjeżdżał do mnie 560km ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszka 300 km ode mnie. Przyjechał aby mnie odebrać z lotniska ( w moim mieście) jak wracałam z urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cokolwiek by się nie stało, nawet jeśli wina leży po mojej stronie, wystarczy że wykręcę jego numer i już nic nie jest takie straszne. Zawsze mogę liczyć na jego pomoc, choćby był wściekły i nie miał ochoty ze mną gadać ,nigdy nie zostawił mnie samej z problemem. Mam nadzieję że tak będzie nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chiłała
to super facetów macie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×