Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakochana do szlenstwa

Zakochana w kims z zupelnie innej bajki

Polecane posty

Gość Zakochana do szlenstwa

Witam,mam problem zakochalam sie 1wszy raz w zycu i to w kims z zupelnie innej bajki mieszkam od 10 lat zagranicami polski tu styudiowalam mam dobra prace jestem osoba powazana i spokojna on ma 27 lat zachowuje sie jak 16latek jest skatem non stop pali blanty i z tym mu dobrze poznalam go gdy remontowal mi mieszkanie a teraz ne moge przezyc dnia bez spotkania lub telefonu a wiem ze taki zwiazek nie ma szans na przetrwanie... I co ja mam teraz zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardy leb
daj se spokuj to zwykly czarnuch ktory lubi to co lubi i nigdy sie nie zmieni bo uwaza ze na tym polega zycie. Jezeli jestes ambitna i chcesz ulozyc sobie dobre zycie , nie pakuj sie w to jak uwiezysz ze jest tam facet taki o jaki marzysz to napewno go spotkasz . Dobrze radze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana do szlenstwa
Dlaczego czarnch ??? on jest polakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana do szlenstwa
No tak wiesz ja zapale tez raz na 2 lata np w sylwestra tu gdzie mieszkam to nie uniknione amsterdam z tego slynie ale jestesmy tak inni a kazda moja pierwsza mysla rano jest on ja chyba zwariowalam no bo gdzie madam cipcip w szpileczkach codziennie zapylajaca do biura z skatem na rolkach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja studiuje w amsterdamie i jakos nigdy trawy nie mialam w buzi... eeeeetam..jak zacznie z toba przebywac w twoim towarzystwie to szybko ciuszki zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana do szlenstwa
No tak moze da sie go wychowac;) a gdzie studiujesz moze sie znamy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
daj sobie spokój z takim - skate, robotnik, palacz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana do szlenstwa
skate, robotnik, palacz nie znaczy jeszcze margines spoleczny z tego co wiem mature ma wiec jakies iq na poziomie ma ale mamy tak rozne cele w zyciu ja chce cos osiagnac a on taki Piotros Pan ktory nie ma zamiaru dorastac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana do szlenstwa
media & entertainment management in holland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana do szlenstwa
hogeschool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to pięknie
O co Ci w ogóle chodzi? Źle Ci że masz dobrze. Wiesz jak ciężko jest się zakochać ? A z wzajemnością to już w ogóle. Ciesz się z tego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to pięknie
Ja się nie zakochałem w swoim czasie. Teraz mam żonę i córkę, chciałem sobie szybko ułozyć życie i ułozyłem. A teraz po 7 latach się zakochałem w takiej co też jara blany i wszystko ma w dupe. NIe mogę przestć o niej myśleć, jest piekna, wrażliwa, interesująca... Ech, tylko że ja już kiedyś wybrałem nudną stabilizację odbająć o to by ta "ona" była odpowiednia. Niczym się dziewczyno nie przejmuj! Życie samo znajdzie rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ależ palant z Ciebie :o współczuję żonie, której nigdy nie kochałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorka,ale zawiesila mi sie kafe...fany kierunek:) ja tam bym ryzykowala..zawsze mozna sie rozstac,a sprobowac warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana do szlenstwa
Dzieki za rady zaraz zmykam na radke Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×