Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hefalumpekk

jak zostać specjalistą ds. rekrutacji?

Polecane posty

Gość hefalumpekk

rekruterem czy headhunterem, skonczyłam filologie romanska+ ucze sie ang. od kilku lat, chcialabym pracowac w dziale rekrutacji czy wystarczy zrobic sobie do tego studia podyplomowe z zarzadzania zasobami ludzkimi? ps. pisałam juz maile i wysylalam cv do firm zajmujacych sie rekrutacja pracownikow z prosba chociaz o jakas praktyke ale jakos nikt sie do mnie nie odzywa, moze bez kierunkowego wykształcenia nie mam szans? jesli juz szukaja kogos to po psychologii albo podobnych kierunkach a przeciez jezyki obce w tej pracy tez sa potrzebne, nie wiem czy robic te podyplomowe z ZZL w ciemno, co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzech do zgryzienia
ja mam mgr z humana i podyplomówkę z zzl i też cisza mimo rozsyłania cv :-( a podyplomówka do tanich nie należy... ponad 3 tys za rok. chcesz to próbuj, życzę powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dax cosmetix
3 tys za rok to chyba nie jest tak tragicznie drogo.... bez przesady mgr jest duzo drozszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na specjaliste
to raczej nikt cie od razu nie przyjmie, sprobuj najpierw celowac wlasnie w praktyki (napisz przekonujace dokumenty aplikacyjne), staze albo ew. na stanowisko typu "asystentka dzialu rekrutacji". Na razie moze nie pakuj sie w te podyplomowke, bo jednak szkoda byloby wyrzucac kase w bloto, podczytuj literature i prase specjalistyczna dot. tematyki rekrutacji, pokaz pracodawcy, ze mimo mgr z czego innego faktycznie jestes zainteresowana tematem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hefalumpekk
do " na specjaliste", masz racje, poczytam sobie cos najpierw a na podyplomowe pojde jak juz cos udałoby mi sie znalezc, zle napisałam, nie chodziło od razu o specjaliste tylko ogolnie o pracownika dzialu rekrutacji, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzech do zgryzienia
dla mnie to było drogo, ponieważ studiowałam dziennie, więc wykonywałam tylko jakiś dorywcze zajęcia ;P jak mówię: próbować można zawsze i wszystkiego, jeśli oczywiście kwestie materialne nie stanowią dla nas większego problemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×