Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plałak zapałka

Ile kasy na wesele?????/

Polecane posty

Gość plałak zapałka

Ide na wesele do koleżanki ze studiów( z osobą towarzysząca). Nie pracuje, utrzymują mnie rodzice Ile kasy powinnam dać żeby nie było żenady??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plałak zapałka
ludzi no dajcie jakieś propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia_lesia
Ja uważam, że 200-300 zł to zupełnie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plałak zapałka
no własnie sie zastanawiam czy 200 zl wystarczy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia_lesia
Miałam całkiem niedawno ślub i NA 100% ludzie nie dawali mni po 800 zł. Najczęściej 300 zł i uważam, że to OK kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxisos
minimum 300 zł od pary, ale 500 zł od osoby to przesada (to chrzestni po 5 tys. ???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym co tu pisza o 800 zl
to bym w morde skopal za te bzdury:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxisos
200 zł chyba trochę mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeenergia
byłam w zeszłą sobote na weselu brata. Koszt za pare w knajpie=alkohol ok 700zł Pary dawały średnio 400zł ot i tak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile chrzestny w takim
razie powienien dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile chrzestny w takim
ile Twoj brat dostal od chrzestnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra studiująca była u przyjaciółki z osobą towarzyszącą, dali 600 zł ale jak nie masz tyle to myślę że 300 to minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazeruchy
buahahaha :D smieszni jestescie z tymi kwotami :D jak ktos zarabia minumum krajowe albo na zasilku siedzi to 500 czy 800 dawać :D no nie mogę ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxisos
ponad rok temu ja dostałam od chrzestnych od 1300 zł do 2000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeenergia
chrzstna jest zamożna= 2 tys chrzestny(mały kontakt z nim ma moj brat)= 600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia_lesia
Drogo miał tę knajpę, bo ja płaciłam 135 zł/osoby plus napoje (załóżmy, że każdy wypije za jakies 30 zł plus alkohol - 15 zł/butelki - dobra wódka odkupiona od znajomego - uprzedzając pytania). Wychodzi maks. ok 200 zł od osoby (nie liczę zespołu, auta itp.). Dodam - wesele miałam w ładnej restauracji, ok. pół roku temu. Nie rozumiem dlaczego niby goście weselni mieliby oddawac parze młodej koszt swojego udziału - może zacznijmy bilety jakies sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZESTAŃCIE LUDZIE BREDZIĆ
Mieliśmy ślub w styczniu i byli tacy, którzy nie dali NIC!, albo drobne upominki typu posciel, reczniki, itd. A bylo tak dlatego bo CHCIELISMY ZEBY TEGO DNIA BYLI Z NAMI! BO SA NASZYMI PRZYJACIOLMI, a nie stac ich na wielkie prezenty. Co to za gadadnie wypada czy nie wypada? Jeśli mlodzi robia wesele po to zeby sie zwrocilo to zenada. DAJ TYLE NA ILE CIE STAC, bo jesli kolezance zalezy na Twojej obecności tam, to powinna mieć gdzieś wartość prezentu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia_lesia
Od chrzestnych dostałam 1500 i 2000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala3222
ja bratu w tamtym roku dałam 700zł - ale on mial tylo slub cywilny - pewnie na koscielnym dalabym więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od chrzestnych dostawaliśmy z Mężem 1000 zł lub prezent za ok 1000 zł, a od reszty po 300 - 500 zł. Tak prawdę mówiąc nie liczyliśmy na tyle. Nawet znajomi nam dawali ok 400 zł. Teraz sami idziemy na wesele i się zastanawiamy ile dać. Chyba 500 zł damy, choć wg mnie, to troszkę za dużo. 300 jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem studentka nie pracuje
ile powinnam dac bratu, jesli przyjde sama? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewq9333mój
mój kolega robił wesele - wział kredyt i mysłal ze zbierze kasy 2 razy wiecej to spłaci kredyt i jescze pojada w podróz poslubną-okazało sie ze duzo ludzi nie przyszlo tych co zaprosili a inni dali mało kasy -i dotej pory biedaki spłacają kredyt . hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
800 od pary????? zwariowaliscie????? co to ma byc??? na waciki??? no moze 1600 to jeszcze ujdzie w tlumie ale ponizej tysiaca to skapstwo po prostu :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia_lesia
Zakładanie, że w ogóle wesele się zwróci jest absolutnie błędne, a w moim mniemaniu też i dość cyniczne. Rozumiem, że jeśli parze umani się mieć wesele np. u Wierzynka i zaprosić Dodę do przygrywania im do kotleta to mam im dac w prezencie 10 tys. żeby im się zwróciło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeenergia
Dot. wcześniejszych wypowiedzi... Fakt brak miał drogie wesele. W sumie zapłacił gigantyczna kwote ok 40 tys zł ale cóz stac go na to. w kazdym razie wogole nie brali pod uwage ze cos dostana,nawet w zaproszeniach była wzmianka ze kasy i prezentów nie chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko
nie wiem gdzie ktos wyrzej znalazł wódke za 15 zł ale to chyba nie w obecnym czasie my mamy wesele w lipcu i wódke kupiliśmy w promocji w hurtowni za 19.80 i to było najtaniej gdzie znależliśmy dodam że to Wyborowa a nie Krajowa z Biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZESTAŃCIE LUDZIE BREDZIĆ
wiesia dokładnie. Nie mam pieniedzy - nie robie wesela, a jesli robie to NA SWOJ KOSZT nie liczac ze cokolwiek na tym zarobie! Moze kazcie swoim gosciom placic za siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×