Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ostraaa

OSTRY DYŻUR

Polecane posty

czytałam te opisy odcinków na onecie :) Ale mnie bardziej interesują emocje bohaterów, a tego w opisach mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wrócił Carter - nie powiedział chyba jasno po co, ale ostatnia scena była taka, że siedzi na fotelu (chyba) do dializ podłączony do tej aparatury (to był jakiś bardziej ekskluzywny pokój dializ). Za kilka tygodni otwarcie centrum im. jego synka. W każdym razie przykre było to, że nikt właściwie go nie poznał, poza tym grubym recepcjonistą, morisem i neelą... Nie wiem o co chodzi, czy on jest na coś chory? Szczerze mówiąc, nie pamietam. Nowa szefowa jak usłyszała, że uczył się od Greena z miejsca go przyjęła, ale to już nie ten sam Carter... Wiadomo, postarzał się, ale ja ciągle mam przed oczami jego z pierwszych odcinków, jak dopiero zaczynał :) Gates świetnie dogaduje się z Alexem, Sam widzi jak dobrze się razem bawią (grali w kosza przed szpitalem), ciekawe, może jednak tak do końca go nie skreśliła... Poza tym policjantka, z którą spotyka się Morris kryje swoich kolegów, którzy skatowali więźnia. Morris odkrył, że podana przez nich przyczyna trafienia więźnia do szpitala była lipna, ale ona nie chce na nich donieść. Nie wiem jak się to skończyło, bo na chwilę wyszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaka sobie
wzruszyłam sie jak carter wrocil. bardzo go lubialam we wczesniejszych seriach.na jednym z dyzurow carter zemdleje i zostanie przewieziony do innego szpitala gdzie mu zrobia przeszczep nerki.bedzie sie nim opiekowal chirurg peter benton (byl opiekunem cartera kiedy ten wybral specjalnosc chirurgie, odszedł ze szpitala bo mial gluchoniemego syna z ktorym chcial spedzac wiecej czasu)pozniej carter wroci do szpitala pracowac i wezmie pod swoje skrzydla reachel green corke marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie działo :) Zawsze jak pojawiają się starzy bohaterowie to jest jakoś inaczej. A oglądałam gdzieś taki fragment jak Carter leży na łóżku szpitalnym i odwiedza go Benton. Pamiętam z wczesnych odcinków jak Benton miał zabieg usuwania wyrostka (chyba) i Carter albo go operował, albi asystował. Cały szpital nie lubił Bentona i robili sobie podczas tej operacji niezłe jaja :D Mam sentyment do tego serialu i nawet rozważam skompletowanie posczególnych sezonów, tylko zastanawiam się czy będę oglądać, jak już sobie stanie na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę nad tym, podobnie zamierzam postawić sobie na półce wszystkie sezony "Gilmore Girls", które po prostu uwielbiam, zwłaszcza początki... Ale faktycznie - czy to się ogląda jak już się ma wszystkie odcinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, wczoraj nie oglądałam, ale widzę że Carter jest w szpitalu i czeka na przeszczep. Neela i Sam są w Seattle po serce dla pacjenta i kto koordynuje tam na miejscu wszystko? Doktor Ross i Carol Hattaway (o ile tak się to pisze). Oczywiście ani Sam ani Neela ich nie znały, więc nie było żadnych powitań. Oglądam dalej, choć całego chyba nie dam rady, muszę wyjść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny odcinek, choć łzawy. Tytuł polski "Dawne czasy" czy coś takiego. Ross zgadał się z Sam i Neelą, ale oczywiście nie mają stamtąd wspólnych znajomych... Dziewczyny mają też odebrać nerkę dla Cartera (nie wiedzą o tym oczywiście ani one ani lekarze z Seattle), co ciekawe Ross pytał je o różnych lekarzy, ale nie o Cartera... Carter leży w szpitalu w którym pracuje Benton i właśnie się spotkali. Syn Bentona ma 13 lat! A bliźniaczki rossa i carol chodzą do szkoły! Może jeszcze napiszę coś na bieżąco. Sylwia - dziś dużo emocji - jak dla mnie przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carter rozwodzi się z żoną - to chyba chodzi o tą z którą miał dziecko nienarodzone? Carter w ogóle jest jakiś dziwny. Nie chce nikogo informować, ani żony, ani rodziców, nie chce żeby mu ktoś pomagał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze raz ja znowu
Przeszczep Cartera się udał, ten drugi (serca w szpitalu) też. Ten drugi przeszczep to była kobieta, która kilka odcinków temu trafiła do szpitala i okazało się że potrzebuje serca. Ona wychowywała córkę swojego brata, który ją porzucił (córkę). No i właśnie dziś miała ten przeszczep. A ta mała chyba cały czas była w szpitalu z nią :O Carter zadzwonił do żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziś odeszła Neela - wyjechała do pracy gdzieś indziej. Cały odcinek to był ostatni jej dzień pracy w szpitalu w Chicago - znowu dość wzruszający był, nie wiem, może dlatego że trochę chora jestem to się tak wzruszam. Zaprowadziła ją jedna z pielęgniarek do takiej ściany, na której są plakietki z nazwiskami lekarzy, którzy odeszli... W każdym razie, na lotnisku rozmawiała z tym Australijczykiem, ale nie wiem o co chodziło, bo coś chyba przegapiłam z tym ich związkiem. W każdym razie pożegnali się, a Neela doleciała na miejsce i pojechała do tego szpitala, w którym ma chyba pracować, a tam oczywiście był Ray pracujący jako rehabilitant chyba. Więc teraz będą razem. Dziwne było jak zadzwoniła do Abby po radę - bo ona nie była do końca pewna, że dobrze robi wyjeżdżając (rezygnuje ze świenego szpitala, z pracy naukowej, z kariery na rzecz pracy w podrzędnym wg Dubenki szpitalu). A Abby mówi "Może wypij sobie drinka" :D Dziwna rada od alkoholiczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaka sobie
neela zerwala z simonem kiedy dowiedziala sie od morrisa ze simon byl molestowany w dziecinstwie i ze togo jej nie powiedzial a przeciez byli para i powinni sie wspierac .w sumie to pokazane bylo jak neela poklucila sie z carterem o pacjeta i byla zmartwiona ze nie miala racji a simon przyszedl do niej pijany bo napad zastepczego ojca tej dziewczynki co matka miala miec przeszczep serca(myslal ze on ja molestuje)i neela go nie wysluchala tylko caly czas nawijala o sobie. w piatek bedzie pokazany ostatni odcinek end in the end, szkoda ze nie bede go ogladac bo jade do szkoly wiec dziewczyny ogladajcie i streszczajcie(najbardziej interesuje mnie watek cartera i kim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nie moge tego ogladać :( Ta ściana juz byla pokazana jak odchodziła Abby :) Ja jestem ciekawa jak wypadną te sceny ze starymi bohaterami, dr Rossem i Carol. No i klinika Cartera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cien cienia
Dzis nie bylo normalnego odcinka tylko tak jakby kulisy tego serialu. Wypowiadali sie aktorzy serialu, lacznie z ekipa poczatkowa. Mowilo, ze to juz osatni sezon i te 15 lat trwania serialu bylo czyms wspanialym. Wiec chyba juz kolejnych odcinkow nie bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, ja dziś dopiero obejrzałam ostatni odc. Był strasznie długi, ponad 1 godz. Ze starych bohaterów byli tylko Lewis, Benton, Cordeille, ta szefowa o kulach. Nie było Rossa, ani Carol... Była za to córka greena, chce studiować u nich medycynę, Carter wziął ją pod swoje skrzydła. Poza tym otwarcie centrum im. synka Cartera - pojawiła się jego żona, on chyba by chciał z nią być, ale ona nie chce. Były urodziny Sam - od Alexa i tony'ego dostała czerwonego mustanga, chyba z gatesem się zejdzie. poza tym dzień w szpitalu - pacjenci, studenci itp. Szkoda, że to koniec. Obejrzalabym od początku ;) A ten specjalny odcinek obejrzałam tylko częściowo - końcówkę. łezka w oku mogła się zakręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Widziałam :) Tylko nie wiem czy dam radę oglądać codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) Byłam ciekawa, czy zajrzysz :) Dziś widziałam pierwszy raz próbę samobójczą Carol, wczoraj pierwszy raz pierwszy odcinek. Fajnie, cieszę się :) Tym razem pora jest bardziej ludzka, może uda mi się oglądać regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie ta pora jest trudniejsza, bo mam zamieszanie w domu. No i szczerze mówiąc jakoś średnio mam ochotę oglądać od początku. Może się boję, ze sie wciągnę? :P Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rruuddzziiaa
ja chce sie dowiedziec jaki to odc w ktorym ta karedka wybychła i tam w tej karedce był Prad czy jakos tak i Abby miała ten gips na rence?? plis szybko to pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Natalia
httnie moge wstawic linku kurde.Wez wpisz sobie w google DEATH PRATT ER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Natalia
nie w google tylko w youtube. piekny odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 13 lat i oglądam "Ostry Dyżur" codziennie. To mój ulubiony serial. Jest cudowny!!! A zaczęłam go oglądać jak miałam 11 lat. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×