Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ostraaa

OSTRY DYŻUR

Polecane posty

Hmmm... Więc sama zostałam na placu boju....... Ja tam lubię filmy związane z medycyną, ale muszą być realistyczne, więc ostry dyżur w 100% spelnia moje oczekiwania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zodiakalna waga
ja:)lubie ten serial tylko szkoda ze carter pdszedl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano, szkoda :( ale moze pojawi się ktoś "godny uwagi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zodiakalna waga
watpie..widzialas tych stazystow?:O nie ma cartera a ni clooney;a:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moze się ktoś nowy pojawi, tak jak niegdyś Kovacz... bo ci starzyści to faktycznie nie za bardzo, a ten praktykant, co sie poryczał to już wogóle.... ale i tak jest to mój ulubiony serial od wielu, wielu lat, kiedy to jeszcze nie myślałam , że sama coś wspólnego z medycyną będę miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się dzieje w tym serialu
oglądam codziennie i co dzień mnie coś zaskakuje. Np. dla kogo robią dziś te paczki do IrakU? I o kim mówili wczoraj, że jest w san francisco czy gdzieć i dobrze sobie radzi... nie kumam. Albo mało uważnie oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się dzieje w tym serialu
sama sobie odpowiem w takim razie. chodzi o takiego kolesia, który pojawił się w jednym odcinku, neela się z nim przespała, i od razu jest jego dziewczyną... No dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaka sobie
czesc wszystkim, ja tez bardzo lubie ten serial, neeli chlopak michael jest w iraku i juz znali sie z wczesniejszego sezonu.on wroci i sie pobiora ale pozniej wroci do iraku(zginie tam)miedzy neela a reyem(mieszka teraz z nim)zacznie sie cos dziac.ale neela sama nie bedzie wiedziec czego chce.ray bedzie mial wypadek i bedzie mial amputowane nogi i postanowi wrocic do swojego miasta.wroci w 14 sezonie aby sie pochwalic protezami .w 15 sezonie bedzie pokazane jak neela jedzie do niego i zaczyna pracowac tam gdzie on.abby i luka beda razem.odejda ze szpitala i przeprowadza sie . carter powroci z afryki i bedzie nadal pracowalw szpitalu. otworzy przychodnie i nada jej imie syna.pratt zginie w wybuchu karetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się dzieje w tym serialu
hm, jeśli naprawdę tak będzie, to dziwne trochę jest nagromadzenie katastrof spadających na pracowników szpitala. Myślałam, że już zakończą na helikopterze, który dwa razy "napadł" na tego samego lekarza. A tu będą też obcięte nogi, wybuch karetki, za starych czasów było ciężkie pobicie, a potem rak greena i pewnie jeszcze wiele innych, o których już nikt nie pamięta. Pytanie: czy mi się wydaje, czy któraś z bohaterek (chyba Abby) została kiedyś zgwłcona przez "dostawcę pizzy", który później znów zaatakował i jego ofiara zmarła w szpitalu? nie chce mi się szukać, a może ktoś pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaka sobie
nie pamietam tego o abby.carter wroci z afryki i bedzie mial przeszczep watroby.bedzie lezal w szpitalu w ktorym pracuje benton.po 15 sezonie bedzie jeszcze jeden odcinek end in the end w ktorym bedzie pokazane otwarcie joshua carter medical center przez cartera na ktorym beda susan, benton, elizabeth corday,kerry weaver.oraz corka marka greena ktora zacznie stazystka cartera oraz przyjdzie kem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarr
Nie napalakcie sie, bo polsat po skonczeniu 10 sezonu pewnie nie pusci 11stego. Tak bylo w 2005, ogladalam 9 sezon i potem kobiec:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarr
*napalajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaka sobie
juz jest 12 sezon w polsacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uwielbiam Ostry dyżur, w Chirurgach jest jak dla mnie za dużo perypetii sercowych, a za mało interesujących przypadków medycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! no i mamy nową postać w serialu. Szefowa pielęgniarek póki co prezentuje niezły poziom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie znów
katastrofa. Co było na końcu dzisiejszego odc., bo się zagapiłam i nie widziałam. poza tym, czemu większość odcinków dzieje się po ciemku, odbija mi się słońce w telewizorze, nawet zasłanianie okien nie pomaga i nic nie widzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zodiakalna waga
ja najbardziej lubie reya;p przystojniacha z niego hehe a osttanio sam mnie wkurwila jak zwolnila ta pielegniarke i po tym jak potraktowala LUke, nie lubie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostry
Neela po tym jak Gallant zginie będzie z Tonym Gatsem tym co ją w we wczorajszym odcinku podrywał, krótko będą razem, w tym samym czasie Ray zacznie coś do niej czuć, na jakiejś imprezie Ray zobaczy jak Tony znów startuje do Neeli, zaczną się bić, Raya wyprowadzi Pratt, ten pójdzie się upić, będzie chciał zadzwonić do Neeli i powiedzieć że ją kocha ale mu to nie wyjdzie, wpadnie pod ciężarówkę bo taki pijany wejdzie pod koła, amputują mu nogi i wróci do rodzinnego miasta, pozniej znów się pojawi na ostrym z nowymi protezami, i wyjedzie, Neela w ostatniej serii zdecyduje się z nim być i pojedzie to do jego rodzinnego miasta w którym pracuje w ośrodku rehabilitacyjnym dla niepełnosprawnych i sama też tam będzie pracować. Sam będzie w końcu z Tonym Gatesem ale to już jak będzie mieć brązowe włosy i grzywkę i w tej fryzurze będzie jej ładniej to będzie w 14 serii. Luka będzie z Abby, będą mieć syna Joego, Abby urodzi przez cc, wyjdzie za Lukę, razem wyjadą do Bostonu by pracować jakimś szpitalu.Pratt umrze po tym jak zostanie ranny w wyniku wybuchy karetki, Abby też zostanie ranna ale lekko. Pratt jak będzie umierał odda swoje narządy trojgu ludziom, odcinek ze śmiercią Pratta jest bardzo przejmujący aż się płakać chce, to będzie albo na końcu 14 serii albo w pierwszych odcinkach 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesting
moze mi ktos odpowiedziec dlaczego luka odejdzie w sezonie 13 i pozniej bedzie wystepował goscinnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luka odejdzie
Bo dostanie prace w Bostonie lepszą w jakimś specjalistycznym szpitalu, namówi wreszcie Abby i razem wyjadą do Bostonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś z Was
wie, która to była seria er teraz na polsacie? niestety chyba robią sobie wakacyjną przerwę, a tu taki emocjonujący odcinek był! Aż mi żelazko z ręki wypadło! A tu dupa, następnych odcinków nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuszka
To byl 12 sezon ja uwielbiam Rey'a takie ciacho ze hohoho trzymam za niego kciuki choc wiem ze bezdie tragedia ale jest fajniocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1001
Sezon 12, ale dzisiaj był ostatni odcinek, ale podobno ma być 13 we wrześniu.A od 22 czerwca puszczają powtórkę 10.W 1 odcinku 13 Abby urodzi synka,a w 21 pobiorą się z Luką.Nie mogę się doczekac tego sezonu, super będzie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaka sobie
wpisalam w google ostry dyzor we wakacje i bylo napisane tylko ze bedzie od 22 o godz 18 i nic nie pisalo o powtorkach.czyli do 22 pewnie puszcza 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1001
Od 22 czerwca będą powtórki 10 sezonu, a 13 sezon będzie na 100 %, bo ktoś z innego forum napisał maila do polsatu i będzie 13 sezon tylko nie ma jeszcze dokładnej daty emisji :) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k2323
Mam pytanie: czy wiecie może gdzie można zobaczyć za darmo ostry dyżur sezon 11 odcinek 8? Bardzo mi zależy:( A wszedzie trzeba płacic:( Albo jesli ktos ogladal to możecie opowiedziec? Pozdrawiam amatorów ER:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×