Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teraz jestem mądrzejszy

Czy jest szansa ?

Polecane posty

Gość teraz jestem mądrzejszy

Miałem dziewczyne byłem dla niej dobry miły kochający i można by rzec chodziłem za nią jak pies ...i ona rzecz oczywista mnie rzuciła...ja nie zrozumiałem od razu o co chodzi i zbłaźniłem się jeszcze bardziej popełniłem tyle błędów że wstydze się tego jak cholera i tu pada moje pytanie czy da się to naprawić ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee daj spokój. Szkoda Twojego czasu i nerwów. Dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jestem mądrzejszy
droga agato zachowywałem się jak ciota ...jesteś kobietą i wiesz jak to odbieraćie-ale dodam że na początku strasznie się jej podobałem nie byliśmy ze sobą długo,bo wszystko spaprałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jestem mądrzejszy
ale ona strasznie mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz wiecej
co spaprales jakie bledy popelniles dlaczego cie rzucila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdc
Faceci zawsze mówią, że byli mili, kochający... a co do czego to jest troszkę inaczej:P Ale jeżeli jednak było tak jak piszesz, to widocznie coś jej w Tobie przeszkadzało. Zamiast się "błaźnić" (jak to napisałeś) lepiej było porozmawiać z dziewczyną na spokojnie. Wtedy wiedział byś czy jest szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasadsfsdgfg
gddzie to wszytsko bylo na opak niech se przypomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jestem mądrzejszy
nie chciała już ze mną gadać i nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atii2
Nie, nie da się. Myślisz, że bycie psem kobiety to dobry sposób na udany związek? Oczywiście, że nie. To Ty powinieneś być Panem związku. Wtedy ona czuje, że jesteś coś warty... Możesz znaleźc wspaniałe inne kobiety na http://iduo.pl Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super zły i podstępny Stefanek
NiE! Bo jesteś ciota! Kobiety lubią typ chama macho, który pokaże im gdzie ich miejsce- w kuchni! Gdybyś był twardziel to ona nigdy by nie odeszła, co najwyżej Ty byś to zrobił. Znajdź sobie nową laskę i bądź dla niej cham od początku- wtedy może być tylko lepiej i tak dajesz kobiecie drugą najbardziej potrzebną, po wskazaniu jej miejsca, rzecz- nadzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj to sytuacja odwrotna bo ja jestem kobietą i też dla mojego faceta robię wszystko a tak być nie może http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4081805 bo w związku każdy ma prawa i obowiązki. może nie dosłownie po równo ale nie może tak być, że jedna strona tylko daje a druga bierze tylko i jeszcze łaskę robi. ja walczę, bo mi zależy. na razie jestem na etapie wprowadzania zmian... zobaczymy co czas pokarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345666
a jak miala na imie?? bo to moze o mnie chodzi .... bo ja nadal tez tesknie za swoim bylym.... i mielismy podobna sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×