Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobiety są dziwne

Nie zrozumiem nigdy przewrotnego zachowania kobiet

Polecane posty

Gość gitarra
Ty autor się bierzesz za nie te kobiety co trzeba może? Może to działa tak, że im bardziej kobieta okazuje Ci obojetnośc, tym bardziej się nakręcasz? To jest związane z postrzeganiem : widzisz kogoś jako bardziej atrakcyjnego niż Ty sam się sobie wydajesz. (dlatego się starasz, znosisz olewanie itd.im bardziej ktoś olewa tym bardziej się wysilasz) Teraz odwróćmy sytuację : oceniasz kogoś jako mniej atrakcyjnego od siebie ( wtedy zbywasz taka osobę i olewasz...) i teraz 3 wariant : oboje jestescie atrakcyjni dla siebie w równym stopniu - wtedy jest prawdziwe przyciąganie bez całej tej psychologicznej jazdy.... nie ma przewrotnego zachowania, nie ma manipulcji. Już wiesz kogo masz szukać??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie są duże wymagania..po tym co tu czytam wnioskuje,ze jesteś dojrzałym, świadomym swoich pragnień mężczyzną ...nie musisz się nikomu z tego tłumaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
wystarczy, że nie będziesz się zadawał z niedojrzałymi manipulantkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StraszakSam
no gitarrra napisala najmadrzej, co tu dodawac, najpierw to trzeba sie rozeznawac w otaczajacej rzeczywistosci. Ladny szuka ladnego. A brzydki bedzie manipulowac zeby go ladna dostrzegla. Duzo zla na tym swiecie z takiej glupoty ludzkiej i niezrozumienai sie rodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz moim zdaniem takie kobie
ty sa juz zajete ,a ty musisz celowac w panny okolo 22 i stad te dylematy,wiesz masz wymagania,poziom wartosci tez,ale nie sadze zebys znalazl kobiete która sprosta chyba ze jest to martyna wojciechowska ,ale dla ciebie pewnie za stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety są dziwne
Nie uważam że kobiety w wieku 22-23 lat są na tyle dojrzałe żeby stworzyć ze mną poważny związek. Niestety tak chyba jest. Wiem kogo mam szukać. Czy sądzicie że kobieta której się nie podobam umawiała by się po raz 3 i proponowała sama kolejne spotkanie bo ja tak nie uważam no chyba że ma nierówno pod dekielkiem co w przypadku niektórych pań coraz bardziej powszechne. Jednkaże znając kobiecą wybredność i wygodę nie sądzę by pani miała ochotę po raz kolejny oglądać faceta który jej się nie spodobał i tyle. Może jej chodziło o przygodę a ja byłem za mało ofensywny, może ma kogoś i ściemnia, nie wiem, szczerze to napisałem jej że jak będzie miała czas to niech się odezwie. Ja już raczej na to przysłowiową lagę położyłem a życie toczy się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze rozwazala cie jako
kandydata a po blizszym poznaniu zrezygnowała,cale wyjasnienie przeciez wiesz ze nie kazdy od razu musi miec ten błysk i kopa i motyle ,moze jej sie ogólnie spodobałes a pozniej stwierdzila ze to nie to a nie wie jak wybrnac z sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie...może być milion powodów jej zachowania...rób swoje a życie niech się toczy swoim biegiem...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego
ale czasem dziewczyny, gdy spotkaja na swojej drodze fajnego faceta, wycofuja sie z tej znajomosci bo... uwazaja ze na niego nie zalsuguja. Pewnie w przypadku Autora tak nie bylo, ale to tylko taka dygresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do wymagan
dostosuj swoje wymagania do rzeczywistosci, i bedzie cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do wymagan
tzn skonfrontuj wymagania z tym jakie inne cechy charakteru przy posiadaniu ich , musza miec Twoje potencjalne kandydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety są dziwne
co do wymagan dostosuj swoje wymagania do rzeczywistosci, i bedzie cacy hahah niestety jestem niepoprawnym optymistą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale badz tez realista
bo wiesz moze głupio to ujme ale zrozumiesz ,jesli jestes takim "łakomym kąskiem" faktycznie to kobiety powinne same ciebie nagabywac zwłaszcza że dla niektorych pewnie to ostatni dzwonek na poważny zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego on ma coś do czegoś dostosowywać? Naprawdę uważacie ,że takie kobiety nie istnieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
oczywiście można by analizować przyczyny przewrotnego zachowania, wysyłania mylnych sygnałów itd. ale jest to bez znaczenia w sumie. Jednego można byc pewnym , za każdym zachowaniem kryje się jakaś konkretna motywacja, sytuacje z innymi ludżmi,stare lub nowe historie, mysli, których nigdy nie poznasz itd.- wszystko ma swoją przyczynę . Nie dojdziesz prawdy o kimś , kogo znasz tak mało. Ale: możesz prawidłowo reagować. Na "nie" odpowiadasz "ok" i idziesz dalej w swoja stronę. Nie szukając winy w sobie. po prostu. Często mężczyźni myślą, że i m więcej zainteresowania okażą kobiecie tym ona bardziej się do nich przekona (pomimo pierwotnej niechęci) - błąd. cała rzecz polega na WZAJEMNOŚCI w chęciach , gotowości do dawania i brania od drugiej osoby. to sie nazywa unikać kłopotów i dawać sobie szansę na szczęscie z własciwą osobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze jest malo takich kob
iet i moga byc juz zajete ale jesli reflektujesz to podbijaj do Autora:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitara zadziwiasz mnie za
kazdym razem masz tak trafne analizy sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety są dziwne
No ja zaczynam sądzić że takie kobiety podobnie jak smoki tylko w bajkach hahaah:) ale już mówiłem jestem optymistą i mam dużą wiarę:). Nie dla każdej będę łakomym kąskiem i nawet bym nie chciał , zdaję sobie sprawę że nie każdej się podobam , spodobam, i nie o to chodzi ale jak jej się nie podobam to nich to powie albo jak się podobam to niech to okazuje. Niestety kobiety dziś popadły w jakieś straszne zakłamanie które jest wynikiem koglomeratu chorych schematów społecznych, wychowania, obecnej kultury i nawet jeśli im się facet podoba i za nimi szaleje to one będą go olewać i ignorować w imię no właśnie w imię czego, prowadzić jakieś chore gry niejasne dla nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo naczytały się za dużo "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" i realizują wszystkie punkty z książki krok po kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She83
jesli ona jest rzeczywiscie kobieta pracujaca, majaca swoje hobby, robiaca podyplomowke to nie dziwie sie ze jest tak zabiegana ze nie ma czasem czasu sie z toba spotkac. Moze czasem warto uwierzyc w to co mowi? Nic na tym nie tracisz jesli poczekasz tydzien i zobaczysz czy sama sie odezwie jesli na prawde bawi sie fajnie w twoim towarzystwie. Z drugiej strony moze fajnie bawic sie w twoim towarzystwie jednoczesnie nie czujac tego szalu, motylkow w brzuchu itp. Wiec nie zdziwilabym sie ze z tego powodu wymiguje sie od spotkan. Ale prawde zna tylko ona. Wiec chyba pozostalo ci tylko czekanie az sie sama odezwie a wtedy sam zobaczysz. P.S. Co do wymagan to sie zastanawiam czy spuscilbys z tonu gdyby sie np. okazalo ze ladna dziewczyna z ktora super sie dogadujesz nie poswieca czasu na hobby, albo akurat stracila prace ?? Ciekawe jak bys postapil w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sie mylisz ja uwazam
ze te zachowania kobiet sa uwarunkowane pewnym procesem ,który oczywiscie wyszedł ze strony mężczyzn.Nie chce ubliżac nikomu ale znam wielu facetów ,rzadko który potrafi byc szczery w relacji z kobieta ,chyba że jest to realcja kumpelska.Po 2 meżczyzni zdeawulowali pojecia takie jak honor,szacunek dla kobiety itp.i teraz kobiety posługuja sie po prostu waszymi metodami,jesli wy nie potraficie sie połapać w tym wyobrax sobie jak czuja sie kobiety jesli sa manipulowane przez was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech autor szuka kobiety a nie idealu. wtedy znajdzie to, czego szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do wymagan
malutka istnieja i dlatego nie leca na kazde zawolanie mezczyzny Autorze stary jestes, nie marudz szukaj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, doradze Ci... ja moge zostac Twoja zona. szukam normalnego faceta ;) ciezko powiedziec co to za przypadek bo kazda kobieta jest inna. moze doszla do wniosku ze nie pasujesz do niej... moze powiedziales cos co jej sie nie psoobalo... mogl to byc detal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety są dziwne
nie marudzę, szukam i się zrażać nie mam zamiaru. Po prostu chciałem to zrozumieć ale przecież kobiety to tajemnica nie do ogarnięcia więc w sumie to było od razu skazane na niepowodzenie hehe. Nie uwżam żeby moje wymagania określały ideał . Jeśli tak tzn że pojęcie ideału zdegradowało się strasznie w oparach hednonistycznej kultury konsumpcyjnej. Nie wystarczy mi żeby kobieta miała ładne pośladki i piersi, z tego etapu wyrosłem dawno dawno temu. Zresztą myślę , że każda rozgarnięta kobieta chce mieć faceta o podobnym zestawie wymagań do spełnienia :) i nie uważam że jest to jakkolwiek naciągane. Niestety w naszych czasach wymagania spadają a wszyscy z przyklaskiem poddają się temu trendowi. Nie ma prawdziwych relacji, osiągnięć, głębokich więzi bez wymagań. Prosto i bez wymagań to ja mogę sobie obejrzeć rekalmę piwa a potem je skonsumować przed tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes zbyt skomplikowany. moze przytloczyles dziewczyne soba i swoim "stylem"? zapytaj wprost, co jest nie tak zamiast uskuteczniac podchody rodem z podstawowki. bozia dala ci usta nie tylko po to bys jadl, nie wiedziales? (w sypialni tez sie przydaja, ale to inna bajka :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm ja szukałam faceta
z wyzszej ółki ale dosyc analitycznie na ten moment patrze i wiem że taki facet może przebierać w kobietach jak w ulęgałkach,na ten moment wole byc juz sama -taka dygresją,natomiat Autorze ktos ci juz napisał podobne przyciaga podobne,szukaj we wlasciwych miejscach ,wiadomym jest że raczej nie spotkasz takiej kobiety w pubie ale byc może na spotkaniu biznesowym,takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooobieta111
szczerze mówiąc nie przeczytałam wszystkich postów ale jedno uderza mnie w wypowiedziach autora topiku. Jesteś strasznym formalistą i do znalezienia sobie kobiety podchodzisz jak do kupna pralki! Musi spełniać szereg określonych wymagań itp., rozumiem że możesz mieć jakiś wymarzony typ kobiety, ale dlaczego nie określiłeś jej cech charakteru typu: spontaniczna, uśmiechnięta, domatorka/towarzyska? I przede wszystkim- gdzie w twoim misternym planie znalezienia ukochanej jest miejsce na MIŁOŚĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooobieta111
to bardzo dobrez że jestes odpowiedzialnym facetem, ktory chce powaznego związku, a nie przygody itd. Ale kobieta przezde wszystkim chce się czuć KOCHANA! A tego nie da sie wykalkulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×