Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobiety są dziwne

Nie zrozumiem nigdy przewrotnego zachowania kobiet

Polecane posty

do kwasidla. "pozwólcie, że się wtrące. Michaś, kozaku,pierwszy krytyku RP nie kumaty za bardzo.... powiedz nam wszystkim wszem i wobec co Ty masz do zaoferowania kobietom oprócz kilku zgrabnie skleconych zda?,.... w przeciwieństwie do wszystkich gogusiow na okolo/" - co mam do zaoferowania? trumne. ps. naokolo pisze sie lacznie (zainstaluj firefoxa, sprawdza bledy, w tym ortograficzne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kooobieta111 - chapeau bas. gdybym stal teraz przy tobie, dalbym Ci kwiaty. takie, jakie lubisz. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do wymagan
czyli chwilowa slabosc nie probuj zrozumiec, na niektore pytania nie ma odpowiedzi :P tzn to sie tez tyczy mężczyzn Nie szukasz idealu czyli kogo ? sam wyznaczasz swoje wymagania po ktorych ktos rzeczywiscie moze stwierdzic ze to bardzo wygodne piszesz o hedonizmie - bo czlowiek to altruistyczne stworzenie. dlatego ma byc ladna zgrabna i bogata. wtedy wiez jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
Michał, nie ważne ILE, ważne JAK 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety są dziwne
Broń boże nie chcę kalkulować miłości. Te wymagania to nie jest sztywno określony zestaw który mam wypisany na kartce ale coś co pozwala mi odpowiedzieć sobie na pytanie czy właśnie poznana kobieta pomimo zajebistego uśmiechu i urody ma szansę stać się moją partnerką po prostu. Prawdziwa miłość przychodzi z czasem i trzeba sobie na nią solidnie zapracować więc proszę nie mylić zakochania z zauroczeniem. po prostu chciałbym się zauroczyć w kobiecie która w dużym stopniu spełnia te kryteria i przez co to zauroczenie miałoby szansę na przekształcenie się w poważny związek. No ale sami dobrze wiecie że zauroczenie a pewne cechy partnera życiowego to często dwie różne sprawy. Nie rozumiem też tego skoro kupuję dom to rozważam wszystkie za i przeciw, szukam, mam wymagania , kryteria, planuję finanse a przecież dom w porównaniu ze znalezieniem partnerki życiowej to pikuś, dlaczego więc mam podchodzić beztrosko i bez wymagań do wyboru takiej właśnie kobiety ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej popros swatke, zeby wybrala za ciebie taka kobiete. albo kup sobie zone. u ewy drzyzgi bylo w ktoryms odcinku dziewcze prezentujace podobny sposob myslenia, jak ty: wykalkulowana, wystrugana, sztywna jak kij od szczotki. http://rozmowywtoku.onet.pl/4,155,8,6251276,0,0,0,forum.html napisz do niej - a noz-widelec :classic_cool: przed dziwadlami nalezy chronic normalnych ludzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt twoje podejscie zaczyna
byc niepokojące ,jakos do mnie przestało to przemawiac mimo dosyc milego początkowego wrazenia,jakbys szukał rasowej klaczy naj;lepszej ze stadniny,poza tym jesli bylbys typem faceta który działa ,i wie czego chce to bys to realizował a nie pisał o tym na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety są dziwne
Po to bozia dała nam rozum żeby go używać, wytłumaczenie istnieje ale niestety nie mamy dostępu do źródła czyli umysłu i serca kobiety. Kobiety niektóre tak do perfekcji opanowały sztukę kamuflażu że same już gubią się w swych małych kłamstewkach. Faceci nie są lepsi - a cierpią najbardziej na tym ci co naprawdę są uczciwi i chcą czegoś na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie neguje uzycia rozumu
ale trzeba dodac do tego serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do wymagan
nie chodzi o obnizanie czegokolwiek(w sensie poprzeczek) tu nie o Twoj strach chodzi przed porazka ale o pokore i kilka prostych prawd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety są dziwne
działam, na kafe napisałem ot tak bo lubię pisać, rozmyślać, poczytać zdania innych które mogę na pewno jakoś wpłynąć na moje myślenie. Nie szukam żadnej rasowej klaczy ale dobrej kobiety z którą spędzę resztę życia , po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhm mysle ze juz przedstawiles
swoje zdanie ,miłej nocy, dyskusja musi byc kreatywna to jest nudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×