Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lena108

Gdzie nad morze???

Polecane posty

Z tych wszystkich nadmorskich miejscowości ja najczęściej wybieram Jastrzębią Górę. Znajduje się tam świetny hotel Primavera SPA, gdzie można odpocząć, zrobić sobie dużo relaksacyjnych zabiegów i zapomnieć o problemach dnia codziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marble_cake
Mam nieciekawe wspomnienia z ostatniego pobytu nad polskim morzem - tylko 3 dni w miarę ładnej pogody :-( więc wolę jechać na wakacje w ciepłe kraje... i tak też zrobiłam rok temu, bo wyjechałam z funclubem do Grecji, a brat też zrezygnował z pobytu nad naszym morzem i leciał z Itaką na Cypr... także nie ma co ryzykować z pogodą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
Rewal. Jest super !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokkkewww
taaa Jastrzębia Góra. Chyba jesteś z tego hotelu że tak piszesz. Dziura jak ich mało. Głowną atrakcją jastrzebiej góry jest główna ulica przelotowa i stragany po dwóch stronach tej ulicy. buhahhaha i to ma byc nadmorska miejscowość, nawet promenady nie ma tylko ta ulice 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kilka razy bylam w Ustroniu Morskim i ogolnie lubie to miasteczko, ale tam sa zawsze jakies zimne prady i do morza nie idzie z reguly wejsc. Na dodatek ostatnio mielismy taka fatalna pogode, ze sobie powiedzielismy ze ostatni raz. W tym roku jedziemy do Grecji (za niewiele wieksza kase, z Funclubem) i pogode na pewno bedziemy miec. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzattttaa
Nad morze najczęściej jeździmy do Dąbek, bo mamy relatywnie blisko, a miejscowość jest naprawdę przecudna. Teraz wykupiliśmy sobie pobyt na weekend czerwcowy w środku Geovity. Jeszcze tylko 10 dni i będzie można troche bardziej odpocząć- już się nie mogę doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie polecam Ustronie Morskie i pole namiotowo kempingowe Pod brzozami. Bardzo blisko morza, jakieś 300 metrów. Dobra lokalizacja. Rozległy, częściowo zalesiony teren. No i naprawdę bardzo dobre cenny. Ja zawsze jestem zadowolony także gorąco polecam wypoczynek "Pod brzozami". Dużo potrzebnego info znajdziecie na ich stronie internetowej. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joko-ono-paula
ja polecam Jantar !!1 za 30zł doba i wypasione warunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brynda
Ja też byłam "pod - brzozami" w Ustroniu Morskim i gorąco polecam. Na polu namiotowym powstał ostatnio ośrodek z luksusowo wyposażonymi pokojami, za bardzo przystępne pieniądze. Do morza bardzo blisko, a dodatkowym atutem jest możliwość bezpłatnego wypożyczenia rowerów :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junona555
Wiem, że teraz w Primavera Spa w Jastrzębiej Górze można również wynająć domki letniskowe. Muszę przyznać, że bardzo ciesze się z tego powodu, ponieważ od dłuższego czasu marzą mi się takie rodzinne wakacje w domku blisko morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdda
ja polecam z pełna odpowiedzialnością miejsce gdzie byłam w tym roku i na pewno w przyszlym pojade, dom na plaży, brak sasiadów, pusta plaza z racji braku osrodków w okolicy, naprawde można wypocząc podaje linka: www.przymorzu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie-uniescie
Ja jeżdżę od kilku lat do unieścia cisza i spokój, ajk chcemy poszalec to idziemy sobie kilometr i mamy mielno zawsze zatrzymuje sie w malym przytulnym pensjonaciku, ładne czyste pokoje, fajni wlasciciele , jakby co to daje linka: www.podjesionem.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Władysławowo
lieder.letnik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scala
Robaczki kochane polecam Świnioujscie pensjonat Villa Mery z widokiem promenady i pyszną smażalnie Pstrąg ( lepszej rybki niż u Pstrąga jeszcze nie jadałam) wracam tam co roku z utęsknieniem nawet choćby mial to być tylko weekend warto pojechać te ok 1230 km. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
byłem wszedzie - mi ! najbardziej podobają sie okolice Władysławowa ! Krynica Morska to dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senpo
Ja się radzę zastanowić, czy na pewno konieczne chcesz jechać nad Morze Bałtyckie? Według mnie to bardzo zły wybór ponieważ nie masz zagwarantowanej pogody, ceny nad Bałtykiem są bardzo drogie i często przewyższają te z południowych krajów! Polecam wyjazd do krajów sródziemnomorskich. Będziesz miała zawsze piękna pogodę, zwiedzisz obcy kraj i przeżyjesz tam niezapomniane chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekla
Ja polecam Świnoujście, albo Niechorze. Bajeczne miejsca. Polecam, byłam i mam w tym roku dylemat, które wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli nad morze, to moze do Jastrzębiej Góry? Cisza, spokój, sporo fajnych miejsc do zwiedzania i spacerów. jest tez tam fajny osrodek, primavera SPA. Moi znajomi byli we wakacje tam i sobie chwalili bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastrzębia góra to fajne miejsce. ja przepadam za wypadami nad morze właśnie teraz poza sezonem. nie ma dzikich tłumów, cisza, spokój - dla mnie bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla rodzin z dzieciakami to polecam Stegnę. Czyste plaże, spokojna okolica, niedaleko od Trójmiasta - można na wycieczkę się wybrać. Fajnie jest wynając cały domek, zabrać psa i grilować. A niedrogie noclegi to też nie problem znaleźć- chociażby na http://www.stegna.com/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę za granicą....
nie rozumiem czemu jeździcie nad Bałtyk? Nad Śródziemne mamy niewiele dalej, a pogoda na 99% trafi w dodatku nie koszą tak kasy jak u nas w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszontomaszont
Władysławowo-polecam:) i wcale niedrogo. by łam rok temu za osobę za dobę można znaleźć w willach pokój za 30 zł w sezonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z bliskich miejsc nad morze to zdecydowanie Bułgaria - Słoneczny Brzeg:) Plaze doslownie wymiataja i zaliczylabym je do jednych z ladniejszych w Europie - szerokie, piaszczyste i do tego cieplutenkie morze do ktorego wchodzi sie bez najmniejszego zawahania:) Heh moje pozytywne wrazenia pewnie wynikaja z tego ze organizacja wycieczki byla super a i hotel na wysokim poziomie (organizator funclub):) A w jego poblizu byla jedna z kilku szerszych czesci plazy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×