Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lena108

Gdzie nad morze???

Polecane posty

Gość gość
Zamiast nad morze to proponuję coś innego. Byliśmy w tym roku w Krasiejowie koło Opola i wszyscy są zadowoleni. Piękne widoki - Rafy Koralowe, Prehistoryczne Oceanarium - można się przenieść w świat podwodnego życia. Na plaży też można sobie poleżeć. Kino Emocji Cinema 5D to też ciekawa atrakcja JuraParku w Krasiejowie . Oprócz trójwymiarowego obrazu widzowie mogą doznawać, także innych wrażeń zmysłowych: dźwiękowych, ruchowych, dotykowych, a nawet zapachowych. Wszystkim polecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morze to morze. I to w dodatku polskie. A tyle tu miejsc wartych odkrycia że jak na razie zatrzymamy się na naszym morzu. Tego roku odwiedziliśmy Rusinowo i Bajkowy Zakątek świetne miejsce szczególnie jak wam zależy spędzić dobrze czas z rodzina. Wiele atrakcji dla dzieci i rodziców www.adam.jaroslawiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magmakapct
Z czystym sumieniem polecam Mielno zarówno dla imprezowiczów, jak i tych szukających spokoju i odpoczynku. Dźwirzyno czy Darłowo są równie godne uwagi. Przez cały rok nadmorskie kurorty prezentują ciekawe oferty. Ale szczególnie jesienią chcą przyciągnąć turystów i proponują korzystne ceny. Nawet w razie "niepogody" nie można się nudzić. Sauna, SPA czy kino w hotelu to tylko część atrakcji. Dla zainteresowanych polecam odwiedzić strone: http://www.hotelenadmorskie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Willę Bursztynową w Rewie - mniej znana miejscowość, ale za to willa na poziomie w dobrej cenie. No i okolica spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noclegów zazwyczaj szukam przez Bookapart, zawsze są zgodne z opisem, nie miałam problemów jak do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszew
Dla tych, którzy cenią ciszę i spokój polecam Wicie, a w nich Róża Wiatrów, to ich strona: http://wczasy-wicie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym roku byłam z rodziną na wakacjach w Sopocie i zatrzymaliśmy się tutaj - www.bogdansopot.pl .Warunki były niesamowite! Duży pokój, ładnie urządzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddwd
Na nocleg trafiliśmy w najprostszy na świecie sposób – znajomi polecili. Do Sopotu wpadamy często, bo to takie fajne miejsce między Gdynią, a Gdańskiem, także mieliśmy pewne pojęcie o wynajmowaniu tam czegoś, a jednak nie znaliśmy www.bogdansopot.pl . Dobrze, że nadrobiliśmy, bo nie wynajmujemy nigdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam rok temu w Rusinowie w domkach letniskowych :) Super sprawa! spokój, mieliśmy też obok domku basen, dzieci z niego nie wychodziły :D Bardzo wysoki standard, zadbane wszystko czyste. Właściciele bardzo mili. Polecam sobie pooglądać zdjęci i poczytac www.adam.jaroslawiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylda88
Ja polecam Ustkę ;) wraz z chłopakiem spaliśmy w hotelu Jantar. Pokój super i basen dla gości. Myślę, że jeszcze kiedyś tam wrócimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandraa1
~Tylda88, ja tam od dwóch lat wracam:) moje maluchy uwielbiają tę leśną okolicę. Sam hotel bardzo fajny, mnóstwo udogodnień. korzystałam nawet ze spa w wolnej chwili. Najbardziej odpowiadała mi jednak ta dogodna lokalizacja. wszędzie blisko. I do morza i do centrum Ustki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od lat wybieram Sopot, jest to miejsce sprawdzone, w którym zawsze dużo się dzieje, odstatnio jak tam bywam to zamawiam sobie nocleg u http://www.victus-sopot.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kochamy Sarbinowo i Domki Letniskowe Perła 2. Płaci sie niedużo, a ma się komfort, blisko do morza, no i cena fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HanNa555
Mielno, Mielno, Mielno!!! Rok temu byliśmy całą rodziną, było cudownie. Mieszkaliśmy też w idealnej lokazlizacji w hotelu Unitral. Albo byliśmy nad wodą, albo korzystaliśmy z opcji które oferował hotel. Nie było czasu się nudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośkamówiąmi
Też byliśmy w tym hotelu UNITRAL, z polecenia. Na początku troche nieufnie, ale później się zachwyciliśmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Mielnie spędziliśmy piękny tydzień urlopu w "Willi Alexander"-kuchnia wspaniała,przemiła atmosfera i piękne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Karwie, bardzo ładna i malownicza miejscowość, nie ma tłumów i można spokojnie odpocząć. Ja byłam zakwaterowana w http://www.fajneapartamenty.com/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim Mielno !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOże Ustka? Piękna miejsowość z super hotelami. My ostatnio byliśmy w www.grandlubicz.pl, fajny hotel i wspaniała atmosfera. mają bardzo dobrze rozbudowane spa i strefę wellness. Za każdym razem jestm zachwycona pobytem tam i wracam w pełni zrelaksowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda2343
Polecam Krynicę Morską, a po drodze koniecznie wstąpcie na schabowego z kapustą w Karczmie Zamczysko w Malborku Kałdowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka765
Jastrzębia Góra jest piękna. W czerwcu hotel La Siesta przygotował naprawdę interesującą i godną uwagi ofertę dla rodzin z dziećmi. Sportowe czerwcowe wakacje, to świetne rozwiązanie nie tylko dla fanów sportu. Szczegóły znajdują się tutaj http://www.lasiesta.pl/pakiety-pobytowe/czerwcowe-sportowe-wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wolę odrobinę więcej zaoszczędzić i na przykład pojechać sobie na weekend do hotelu ze spa, który w mojej opinii jest najlepszym wyborem na czas urlopu. Nigdzie człowiek nie wypocznie tak jak na różnego rodzaju masażach i zabiegach upiększających. Dlatego jeśli będziesz się decydował na wyjazd to weź pod uwagę na przyklad ten hotel - http://www.unitral.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam jeździć do Ustki a dokładniej do hotelu Grand Lubicz, super miejsce i miła atmosfera. Mają bardzo rozbudowane spa, a zabiegi polecam sprawdzić na ich stronie http://www.grandlubicz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jeśli chodzi o wakacje to nie bardzo jest na czym oszczędzać, szczególnie jeśli odpoczywamy raz w roku. U mnie fajny spędzony tydzień był dzięki ofercie hotelu SPA, gdzie korzystałem z różnego rodzaju zabiegów oraz basenu. Pogoda, no cóż, nie zawsze dopisuje i trzeba mieć to na uwadze, szczególnie jeśli jest się na urlopie. Korzystałem z oferty www.unitral.pl, którą serdecznie mogę polecić. Jestem zadowolony z tego co oferowali w stosunku do ceny, która płaciłem za pobyt, a o to niestety w ofertach wypoczynkowych dość trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×