Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lena108

Gdzie nad morze???

Polecane posty

Gość tymtymtym
jest wiele miejsc, które warto nad morzem odwiedzić, moim celem podróży na najbliższy czas jest Gdańsk, jeszcze tam nie byłam a podobno bardzo piękne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowoleni 5311
byliśmy w sztutowie -można odpoczać,cisza i spokój ale trafiliśmy na nocleg do TAWERNY RÓŻY WIATRÓW----OCHYDA---na siedem pokoii na piętrze ,jedna łazienka,smród zatęchlizny,brudno,o wszystko trzeba się prosić-w pokojach nie ma naczyń,czajnika ,sztućów,-podstawowych rzeczy jeśli ktoś wynajmuje pokoje.reklamowany parking to kawałek skarpy gdzie trudno wjechać ale jeszcze trudniej wyjechać MASAKRA.Jedzenie niesmaczne i nieświeże. NIE POLECAMY''''''''''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak Gdańsk jest piękny ja byłam kilka razy i na pewno mi się nie znudzi, następnym razem, jak tam się wybiorę to mam zamiar sie zatrzymać w Dworze Oliwskim, podobno piękny hotel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terenka126
A byliście kiedyś w Świnoujściu? :) Ja byłam w tym roku już trzeci raz w tej miejscowości i w przyszłym roku też tam wracamy. Zamierzamy wynająć apartament w którym mieszkaliśmy w tym roku ponieważ natrafiliśmy na bardzo fajne warunki ;) Mieszkaliśmy tutaj: http://swinoujscie.baltichome.pl/pl/apartament/baltic-park-promenada-swinoujscie/78_511-bpprom i jestem bardzo zadowolona :) Mieszkanko urządzone bardzo przytulnie, cieplutko, czułam się w nim jak we własnym domu - lubię takie delikatne kolory w jakich jest pomalowane - jeśli gdzieś jadę na dłuższy czas to po prostu muszę czuć się dobrze. Poleciła nam je znajoma która również mieszkała w nim jakiś czas temu i też ma takie pozytywne odczucia. Tak się złożyło, że akurat trafiliśmy na wolne miejsca ponieważ rezerwowaliśmy je akurat w szczycie sezonu. Udało się. Myślę, że wrócimy tam ponownie w przyszłym roku ponieważ jak na tak małe koszta wynajmu w porównaniu do tych wszystkich wygód zdecydowanie się opłaca. No może kaucja powinna być niższa ale w sumie w innych obiektach pewnie jest podobnie. Niemniej wygoda nie do porównania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani, tylko Łeba!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuczka
Ja również stawiam na Łebę - odwiedziłam już bardzo wiele fajnych miejscowości nad morzem ale ta jest jedną z najładniejszych. No i jeśli ktoś ma dzieci to jest tam tyle fajnych atrakcji dla nich, że nie sposób się nudzić. Fajne parki,muzeum motyli i co najważniejsze te piękne plaże - długie i bardzo szerokie. Takich wielkich wydm nie ma nigdzie indziej nad naszym morzem ;) W tym roku trafiliśmy na bardzo fajny nocleg. Mieszkaliśmy tutaj: http://www.e-wczasy.pl/kwatery,1407 - dobre pokoje, niedrogie, wyjazd kosztował nas niewiele a warunki świetne. Czyściutko, w ogródku plac zabaw dla dzieciaków i można sobie było spokojnie rozpalić grilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopisuję się do Łeby. Fajne miejsce dla poszukujących zarówno rozrywki, jak i wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieska32
zainwestujcie w gwarantowana pogodę i spokój, oraz nieco mniej polskich głosów niz nad Bałtykiem... ja w lipcu byłam z dziećmi w Czarnogórze w hotelu Otrant i miały tam polskie animacje, poza tym codziennie mozna było się opalać i odpoczywac w miarę spokojnie ;) a jechałam z Rainbow Tours i chętnie to powtórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visitor
mnie się podoba w Trójmieście, chociaż też muszę powiedzieć, że takie mniejsze miejscowości też mają swój urok, raz byłam w Karwi, fajnie tylko, że przed sezonem no i też nie specjalnie było co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Sarbinowo piękna szeroka piaszczysta plaża i szeroka, długa promenada wzdłuż plaży - idealna na spacery z wózkiem czy rolki My co roku wypoczywamy w niezwykle pięknym pensjonacie nad samym morzem , przy plaży , pokoje są z widokiem na morze , świetne warunki www.domprzyplazy.eu dom przy plaży sarbinowo nadmorska 78 Piękna miejscówka Polecam i Do zobaczenia w Sarbinowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam preferuję kołobrzeg albo Świnoujście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniak312
Zależy co lubisz. Spokój czy atrakcje, imprezy itd. Spokój znajdziesz w małych miejscowościach, im mniejsza, tym lepiej bo mniej turystów. Natomiast jeśli chodzi o atrakcyjność, to według mnie Łeba. Byłam tam trzy razy i za każdym razem czy słońce czy deszcz świetnie się bawiłam. Noclegi są na http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/leba można trafić na tanie domki blisko plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do karuczka bardzo prosłlabym o nazwę pensjonatu w Łebie, bo niestety w linku otwiera się kilka z gory dziękuję zosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie Łeba, tam jest taki super klimat, którego nie ma nigdzie indziej! Po prostu rewelacja! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Do Łeby bardzo lubię jeździć jest tam super. Fajny klimat, świetni ludzie i sporo rozrywek turystycznych w każdą pogodę coś można robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JedenMoment- nie musisz sie zastanawiać, do którego z miast Trójmiasta jechać, bo je dzieli dosłownie kilkadziesiąt minut jazdy pociągiem. Jedziesz do Gdańska i możesz smiało wsiąść w SKMke i jechać do sopotu na molo, a następnego dnia do Gdyni. Jeśli chodzi o imprezy to rzeczywiście wygrywa Sopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jest miejsc wartych uwagi, mamy piękne morze i miejsca, wiec wybór jest ciężki, wydaje mi się, że dobrą opcją, jest przejrzenie ofert i wybranie tej, która nam będzie odpowiadać najbardziej jeśli chodzi o finanse. Może tutaj coś Ci się rzuci w oczy: http://www.noclegowo.pl/noclegi/nad-morzem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Gdynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucasmielno
Zapraszam do Gąsek koło Mielna Czysta, szeroka plaża. Spokojna miejscowość. wakacjegaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaIwko
A ja polecam z całego serca Grzybowo, cisza, spokój, blisko do Kołobrzegu. Nie ma tłoku i przepychu. Od kliku lat jeżdżę tu: http://osrodekswallow.pl/ w Grzybowie, można poczuć się jak w domu, właściciele są przesympatyczni, służą pomocą w razie potrzeby. Pokoje są bardzo duże a do plaży jest dosłownie parę kroków, na terenie ośrodka są rowerki i gokarty więc jeżeli dzieciakom zaczynało się nudzić jeździliśmy na wycieczki do Kołobrzegu (takich ścieżek rowerowych nie ma chyba nigdzie). POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka3232
Polecam Trójmiasto czyli trzy miasta w jednym i w każdym z nich jest coś ciekawego do zobaczenia.Na nocleg najlepiej wybrać jeden z licznych domów wakacyjnych dostępnych na stronie http://www.novasol.pl/ bo to i wygoda i większa samodzielność i niższy koszt jak w hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszka
Polecam Morze Czarne i Bułgarię :) byłam w Bułgarii dwa razy, w tym roku lecimy z dzieckiem, pierwszy raz na takie wakacje porządniejsze z córką. Uwielbiam swojskość Bułgarii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellina
ja również zamierzam wybyć gdzieś za granicę, bo polska pogoda już mnie nie bawi ;P Mariuszka, to jakies zorganizowane wczasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariia6
Ja najbardziej lubię Trójmiasto, a szczególnie Gdańsk (to naprawdę piękne miasto). W tym roku, jeżeli się uda, też się tam wybieram. Udało mi się już nawet znaleźć kilka fajnych ofert na www.luxapart24.pl, ale nie mogę się zdecydować co do terminu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ostatnio pojechaliśmy z mężem do ośrodka www.kormoran-niesulice.pl, spędziliśmy tam bardzo miło czas, korzystaliśmy z wszelkich zachęt jakie oferował ośrodek, lubimy spędzać cczas aktywnie i na świeżym powietrzu, tak więc sparowanie, pływanie, żęglowanie, było non stop, co prawda, nie jest to morze, ale zapewniam ,że pobyt był tu równie relaksujący i miły jak nad morzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×