Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lena108

Gdzie nad morze???

Polecane posty

Gość gość
ja najbardziej lubię Międzywodzie tym bardziej, że ceny są na wybrzeżu obłędne nieraz a tam mają świetny pensjonat- Pogodna 1 i cenowo wypada sto razy lepiej niż konkurencja tym bardziej że standard jak najbardziej ok więc na fajne wakacje nie muszę tracić fortuny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jedziemy do Dębek, ale żeby nie zajmować się tylko rozrywką i plażowaniem to zahaczamy jeszcze o Gdańsk, żeby pozwiedzać. Mamy już zaplanowaną trasę, zarezerwowany nocleg w Hotelu Amber http://www.amber-hotel.pl/ - znajomi nam go polecali, podobno mają tam fajne mini-spa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka776
Ja byłam ostatnio w Unitral w Mielnie i musze powiedzieć, że super miejsce. Jest spa, są termy w klimacie morza martwego (a nigdzie indziej nie widziałam takich), jest blisko do morza. Super się tam czułam i przede wszystkim wypoczęłam :) Tutaj można sprawdzić jak to wszystko wygląda: http://www.unitral.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika344
Zajrzyjcie sobie tutaj http://www.ideaspa.com.pl jest tam zaawansowana wyszukiwarka, dzięki której można wyszukać obiekty dostosowane do naszych potrzeb, który posiada bogatą ofertę SPA . Nie trzeba przeszukiwać setki stron. Tutaj wszystko podane jest na tacy :) Poza tym przez stronę można dokonać od razu rezerwacji. Dzięki temu można skorzystać z atrakcyjnych cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam bentleyhomesopot.pl porządnie cena sopocka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie fajnym miejscem jest Sarbinowo i Domki Perła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my byliśmy w Karwii, niedaleko Władysławowa a o wiele spokojniej, plaża tez piękna. Mieliśmy fajną miejscówkę bo http://www.fajneapartamenty.com/galeria-zielony.html to fajnie urządzony apartament, salon z aneksem kuchennym plus sypialnia. My byliśmy tam w 5 osób i spokojnie się zmieściliśmy. Miejsce fajnie urządzone, dobrze skomunikowane - blisko do dworca, przystanków autobusowych a jednocześnie 400 m do plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia543
Polecam Krynicę morską. Byliśmy w zeszłym roku. Blisko jest Malbork więc można się wybrać na zwiedzanie :) My byliśmy, dzieci były zachwycone zamkiem :D Potem poszliśmy na obiad do Karczmy Zamczysko, gdzie mieli też dużo miejsca do zabawy dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad morze to tylko Karwia- Ostrowo - Pokoje Pelikan :) pierwszy raz tam byliśmy, ale było super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudinka
No umówmy się - wakacje nie są od tego, żeby oszczędzać. Fakt, nie wydaję nie wiedzieć ile pieniędzy, ale też nie cisnę pieniędzy w skarpetę :) To w końcu urlop. To sobie nie będę odmawiać lodów, gofrów, czy rybki :D Noclegi nad morzem też wybieram zawsze porządne. Bardzo fajne można znaleźć na www.noclegiwpolsce.info.pl. Tzn nie tylko jakieś hotele, pensjonaty etc. Są tam też fajnie poopisywane atrakcje i miejsca, które warto zobaczyć. No taki kompleksowy przewodnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywnie mogę ocenić nasz rodzinny wypad do Aquapark Reda. Spędziliśmy tam pół dnia z mężem i dziećmi i wybawiliśmy się za wszystkie czasy. W pewnym momencie miałam już trochę dość tych zjeżdżalni to sobie usiadłam w restauracji z punktem widokowym na basen, także miałam wszystkich na widoku. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina Buc
Oszczędzać trzeba przed wakacjami na same wakacje :) Wiadomo, że w kurortach nadmorskich i nie tylko idzie sporo kasy. Zresztą wakacje to czas wolny, człowiek ma na wszystko ochotę, nie liczymy kalorii itp.No... niektórzy liczą :P My też wydaliśmy sporo kasy, bo spaliśmy w hotelu, ale kasa zawsze "przepadnie", a wspomnienia zostaną. Byliśmy w Darłowie właśnie. Ktoś wyżej wspomniał, że znalazł nocleg na jakiejś platformie, my przypadkiem trafiliśmy na Hotele Nadmorskie i tam wybraliśmy korzystny dla nas nocleg. Posiedzieliśmy tydzień nad morzem, pogoda dopisała, miejscowość naprawdę ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super miejscem jest Aquapark Reda, warto się tam wybrać, nawet jak ktoś ma daleko. Ja tutaj dojeżdżam prawie 100 km w jedną stronę. Głównie po to, żeby trochę popływać z rekinami :) Chodzi mi o tę zjeżdżalnię z widokiem na pływające rekiny. Mega przeżycie, jeżdżę w kółko i mi się to w ogóle nie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, może Gdynia? Byliśmy niedawno, jak szukasz to noclegi w gdyni polecam tutaj http://www.pokojewgdyni.pl/ . ładne wygodne pokoje, czysto, obsługa miła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Sopot jest bardzo ładnym miastem. Jakiś czas temu byłam na urlopie z mężem i dziećmi. Wynajęliśmy apartament dzięki http://www.victus-sopot.pl/ , było świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina876
Polecam noclegi Kąty Rybackie, super miejscowość. Z jednej strony morze, z drugiej zalew. Szczególnie polecam rodzicom z malutkimi dziećmi, bo tu jest spokój, a plaże nie są przeludnione. Jak chcecie tanie noclegi blisko morza to polecam apartamenty willa turkusowa. Fajny standard, dla dzieci plac zabaw, spokojne miejsce. Apartamenty willa turkusowa można obejrzeć na stronie http://willaturkusowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w kilku nadmorskich miejscowościach ale zawsze najchętniej wybieram jednak Rewal. Jest tam chyba największa cisza i spokój bez tych wszystkich dudniących dyskotek co nie znaczy że nie ma miejsca na rozrywkę. Nocuję w kompleksie wypoczynkowym Polonia www.polonia.ta.pl który jest tylko 50 metrów od morza w bardzo komfortowym domku. Także naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian Skrzyp
Polecam Mierzeję Wiślaną, a dokładniej noclegi Kąty Rybackie. Spokojna, malownicza miejscowość, dobra baza wypadowa przez cały rok. Blisko stąd do Krynicy Morskiej, Malborka, Elbląga i Trójmiasta. Kąty są położone pomiędzy Zalewem Wiślanym, a Bałtykiem. Znajduje się tu również rezerwat kormoranów, który warto zobaczyć. W Kątach jest sporo knajpek smażalni, sklepów, ośrodków, apartamentów kwater itp. Jest również czterogwiazdkowy hotel Tristan, jeśli kogoś stać :) Apartamenty blisko morza o fajnym standardzie, które mogę polecić, to Willa Turkusowa - nie są przy głównej drodze, jak większość w Kątach, więc macie tu spokój. Z obiektu wszędzie bliziutko - do restauracji, smażalni sklepów i nad morze - kilka szlaków. Z ofertą można się zapoznać na ich stronie http://willaturkusowa.pl/apartamenty-katy-rybackie lub na tej http://www.turkusowa-katy-rybackie.superturystyka.pl - Apartamenty Kąty Rybackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwóch synów i córkę. Ciężko czasami wyjechać na wakacje ze względu na ograniczoną infrastrukturę przeznaczoną najmłodszym. Uważam, że nad morzem świetną robotę pod tym względem robi Ośrodek Imperiall. Przede wszystkim menu w restauracji pod dzieci i dodatkowy lunch, plac zabaw statek na piasku, istnieje możliwość wyświetlenia ulubionych, znanych bajek. Moje dzieci nauczyły się w hotelu pływać na basenie. Efektywnie prowadzone zajęcia. Żona zazwyczaj przebywała w SPA, a ja w klubie fitness i w lounge barze. Poza tym praktycznie obok hotelu rozciąga się świetna trasa rowerowa. Warto się wybrać, bo kompleks udostępnia rowery i inny sprzęt sportowy. Moje dzieciaki pokochały ogromną salę z kulkami. Hotel jest bezpieczny, pracownicy ogarnięci. Plaża najczystsza, jaką dane mi było zobaczyć nad polskim morzem. Wierzę, że kontakt ci się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka7
Gdynia, Gdańsk to chyba moje ulubione miasta :) niedawno zarezerwowałam sobie apartament na bookaparcie w Gdańsku na weekend i jadę w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Imperiall jest bardzo ciekawy, jeżeli chodzi o organizację pobytu nad morzem. Czyściutka plaża tuż obok kompleksu. Masz możliwość spędzania czasu wolnego nie tylko w standardowym pokoju hotelowym, ale także w apartamencie w domku. Z dziećmi wychodzi wyjazd idealny, bo masz plac zabaw, animację aktywności dla najmłodszych. Dla dorosłych SPA, szlak wycieczek rowerowych i pieszych. W tym roku wybudowali super basen kryty ze zjeżdżalnią i strefą dla dzieci. Jedzenie świetne. Obiekt jest bardzo zabezpieczony. Całodobowy monitoring, widoczni ochroniarze. Pierwszy raz miałem kontakt z hotelem dwa lata temu. Uczestniczyłem w jubileuszu firmowym. Od tamtej pory jestem dwa razy do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o morze to polecam miasto Wejherowo, może nie jest położone nad samym morzem, bo jest oddalone o 25 km. Jednak będąc nad morzem nie sposób ominąć tego niesamowitego miasta, będącego duchową stolicą Kaszub. Posiadającego mnóstwo zabytków, wiele atrakcji dla dzieci, dla dorosłych :) naprawdę warto :) http://www.wejherowo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wdowcem na emeryturze. W tym roku wyjeżdżam do hotelu Imperiall (Ustronie Morskie), aby spędzić okres świąteczny (wcześniej już raz byłem). Hotel jest bardzo dobrze przygotowany na obsługę świąteczną. Zalety pobytu to moim zdaniem wigilia w stylu staropolskim, gotowanie na żywo przez mistrza kuchni, ognisko integracyjne dla gości, dostęp do basenu, boiska, strefy aktywności fizycznej. W hotelu korzystam również zwyczajowo z terapii tlenowej (specjalna komora do dyspozycji) i z masażu gorącymi kamieniami (coś pięknego). Nie obciążam rodziny na święta, bo wiem, że chcą się bawić w swoim gronie. Znalazłem alternatywy sposób spędzania świąt i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalemka
ja jestem zakochana w Trójmieście, ale lubię też Puck :) byłam tam nawet na wakacjach, wynajęłam ze znajomymi domek przez bookapart i było ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×