Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lena108

Gdzie nad morze???

Polecane posty

Gość gość
Dużo atrakcji ma Aquapark Reda na ul. Morskiej w Redzie. Tam w zasadzie z każdej strony jest dobry dojazd, czy to z Wejherowa czy to z Trójmiasta. Ceny biletów mają normalne i to nawet mówię o cenniku w sezonie. Mimo że podczas sezonu urlopowego ludzi tam się dużo przewija to nie czuć tego tłoku, można się poczuć swobodnie i z każdej bajery skorzystać. Zjeżdżalnie mają różne, trudniejsze i bardziej spokojniej nachylone. Oczywiście najwięcej ludzi to interesują tutaj rekiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie może być tanio- zależy czego szukasz - ja np. mam swietną i tanią kwaterę w Międzyzdrojach. Zjechałam juz kawał naszego wybrzeża i najbardziej narazie podobał mi się Hel i Łeba no i Miedzyzdroje. Nie urzekło mnie Władysławowo, Kołobrzeg ani Sopot. W tym roku sprawdzam Mielno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wakacje nad morzem to Ustkę polecam, niedawno wróciłam stamtąd. Mieszkaliśmy w ośrodku Alicja na Zubrzyckiego i ciekawie spędziliśmy tam czas. Pogoda była całkiem niezła nawet. Robiliśmy sobie różne wycieczki a to na Hel a to do Sopotu. Zleciało szybko i teraz trzeba w pracy siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z cenami w tym roku troche przesadzili. Lepiej jechac za granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sympatycznym miejscem żeby spędzić czas z dziećmi czy znajomymi jest Aquapark Reda. Jak tyko jesteśmy w okolicy to staramy się tam z żoną i synami wpaść. Dużo różnych zjeżdżalni, w tym ta największa na bodaj 60 metrów gdzie przepływa się przy prawdziwych rekinach. Obudowa od zjeżdżalni jest przezroczysta, także wszystko dokładnie widać. Bliskie spotkanie z rekinami gwarantowane, ale wszystko bezpiecznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najtańsze bywają ustronne miejscowości. Unikaj wielkich kurortów :) Polecam Orzechowo, Dębki. Cisza, spokój i ceny nie są tak straszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawrzyn1231
Polecam Łebę, wynajeliśmy z rodziną kwaterę na http://www.domkiwlebie.pl/ i były mega fajne wakacje. Mają tanie ceny i miasto jest piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaXo
A ja polecam aktywno-wypoczynkowy wyjazd dla 2dziewczyn albo pary. Ja byłam z koleżanka w http://www.nawzgorzu.com.pl/. Tygodniowy pobyt, wyżywienie zapewnione, 5x w tygodniu zajęcia sportowe, zabiegi w spa, masaże, herbatki, sauna, peeling :D jedne z moich lepszych wakacji do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiulka_Brzydulka
Serdecznie polecam noclegi w Baltic Korona apartamentach do wynajęcia :) Bardzo przyjemne i fajnie urządzone apartamenty w Darłówku - bardzo dobre warunki na wczasy rodzinne i nie tylko. Z czystym sumieniem polecam serdecznie. Warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do końca morze, ale bardzo blisko, mianowicie Pojezierze Drawskie, które jest rzut beretem od morza. Jak ktoś chce na plażę, to kilkanaście minut samochodem, ale sam region jest o wiele ciekawszy, przynajmniej moim zdaniem. Rzeki, jeziora, lasy, niewydeptana przyroda, grzyby :) Obok Linowna jest ciekawy ośrodek, w którym można wynająć kajaki, rowery, spędzić czas aktywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto co lubi. Ja jestem przyzwyczajona, że praktycznie co roku do Ustki jeżdżę. Mam tam taki zaprzyjaźniony ośrodek Dagmor i w nim się zatrzymuje. Wiadomo inni będę woleli Łebę czy Władysławowo a mnie tu najlepiej spędza się wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tę wakacje byłam w ośrodku wypoczynkowym www.wodnik.biz.pl Świetny ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany nad samym morzem. Mają ładne domki w lesie, w których można wypocząć. Polecam każdemu kto się zastanawia nad wyjazdem nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może do Gdyni? :) Fajne pokoje gościnne gdynia są tutaj http://www.pokojewgdyni.pl/ . Czyściutko, właściciele bardzo mili:) Lokalizacja to centrum miasta więc wszędzie blisko pieszo, a jak trzeba to w okolicach budynku jest przystanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie dobre wrażenie zrobił Aquapark Reda a w sumie w paru takich parkach wodnych już w zyciu byłem. Tutaj wrażenie robi na pewno metraż – wszystko jest potężne, ciekaw jestem ile hektolitrów wody jest tam wpomponowane w sumie ale na pewno sporo. Ja najlepiej spędzam tutaj czasy w jacuzzi, lubię też z sauny skorzystać. Podoba mi się też możliwość opłynięcia całego kompleksu ponad 300 metrową ścieżką wodną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka1987bydg
No jak nad morze, to wiadomo, że Gdynia to najlepszy pomysł :D A tak serio, to jeździmy z mężem raz w roku do Gdyni, a zatrzymujemy się w hotelu Nadmorskim, zawsze tam wracamy wiec chyba warto :) jakby ktoś był zainteresowany to podsyłam ich stronę - www.nadmorski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku byłam z rodziną w uroczym, niedużym hotelu www.astorianocleg.com, który znajduje się kilkadziesiąt metrów od plaży. Hotel leży w niedużej miejscowości Dziwnówek i polecam wam to miejsce. Jest tam bardzo spokojnie i pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Gdańsku polecam zatrzymać się w www.hotellogos-gdansk.pl, świetne miejsce na wypoczynek i do wielu ciekawych atrakcji naprawdę blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Punkt docelowy Darłowo, miejsce na wypoczynek to www.hotelirena.com.pl/ . Wróciliśmy stamtąd tydzień temu, Darłowo posiada niewiarygodny klimat o tej porze roku. Z kolei warunki hotelu były bardzo przyjazne, zaś za tak fajne pieniądze nie znajdziecie nic podobnego w okolicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na plus oceniam wypad do Aquapark Reda. Powiem szczerze, że nie miałem większych oczekiwań, raczej myślałem że to kolejny jeden z wielu parków wodnych, ale jednak nudy nie było. Akurat tutaj zadbali żeby osoba w każdym wieku znalazła coś dla siebie. Fajnie zrobiona food strefa, zjeżdżalnie o różnej długości i nachyleniu, w tym świetna rodzinna gdzie mogliśmy we trójkę z żoną i synkiem swobodnie pływać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz przyoszczędzić na wakacyjnym wyjeździe a szukasz czegoś w okolicach morza to polecam Wejherowo! Mocno konkurencyjne ceny, jedyne 25 km od morza i oddaje w pełni wspaniały kaszubski klimat. Jest tam co robić zarówno w dzień jak i wieczorem, tu masz wypisane atrakcje: www.turystyka.wejherowo.pl . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po Trójmieście myślę że warto jeździć z City Plus - www.cityplustaxi.pl . Obsługują całą metropolię. Mili kierowcy, korzystam z ich taksówek już drugi rok i jeszcze się jakiś przypał z kierowcą nie zdarzył. A wiem, że w innych firmach to ludzie różnie trafiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jest dobrych lokali w Gdańsku moim zdaniem, pod tym względem miasto ma sporo do zaoferowania. Takim moim najświeższym odkryciem jest Panorama w Zieleniaku przy Wałów Piastowskich – jak ktoś tam jeszcze nie był to warto, dla kuchni i dla widoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co polecacie dla pary po 40-tce ? Chcielibyśmy wypocząć w jakiejś fajnej miejscowości, ale nie tak głośnej i tłocznej jak Mielno, czy Sopot, ani zbyt sennej, żeby można było wieczorkiem pójść do kawiarni, czy na rybkę, albo piwo. Odpada Półwysep Helski ( za daleko od nas), bardziej nam pasuje taki odcinek od Międzyzdrojów do Kołobrzegu, najlepiej, żeby było też niedrogo :-) . Co sądzicie o Rewalu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrowa
My w Łebie byliśmy ostatniego lata i było bardzo fajnie. Znaleźliśmy fajny domek letniskowy http://www.domkiwlebie.pl/ w dobrej cenie, jedzenie w restauracjach też tam jest bardzo tanie i smaczne. Plaża bardzo ładna, a ogólnie miasto ma swój klimat. Bardzo mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×