Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

A może doczekamy się czasów.......

Polecane posty

no nie wiem- ja tak ku pewnosci ;) bo z kontekstu zaczynalo wynikac :D tez uciekam - dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami wystarczy orgazm- taki z facetem ale niech no retro się wycofa i nie zorgazmuje transakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki nowy temat samico przeszliśmy już część radosną i bolesna na jutro została chwalebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie ja niczego nie narzucam:D każdy niech chwali jak umie i dziękuje komu trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ważne czy znasz! ważny jest orgazm , który ci dała lub da lub sam weźmiesz..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Retro, pytasz, po co się ludzie pobierają. Ja Ci na to pytanie nie odpowiem, niestety. Bo nie znam aż tylu ludzi będących w związkach małżeńskich, by móc jednoznacznie określić przyczynę. Pewnie jest ich wiele. A na pewno przyświeca im jedna idea: chca być razem jak najdłużej. Przynajmniej w chwili składania przysięgi. Powiadasz, że mogłabyś być w związku z przyjacielem? Z którym łączy Cię tylko przyjaźń... A ja Ci powiem, że nie mogłabym tak. Miałam wielu przyjaźni z osobnikami płci męskiej, jednak większość z nich się zakończyła. Właśnie ze względu na brak pociągu fizycznego z mojej strony i nadmiernym z ich. Facetom więź duchowa nie wystarcza. I trzeba się z tym pogodzić. Kobiety potrafią docenić odobowość mężczyzny, jednak bardzo często wiąże się to z wzbudzeniem atrakcyjności danego mężczyzny w naszych oczach - po prostu zaczyna nas pociągać, nieważne, z jakiego powodu, dlatego chcemy z nim przebywać. Tak po prostu. A facet chce seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona dlaczego
piszesz tu pod innyn nikiem? wstydzisz sie siebie? :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego ty ....
nie piszesz pod zadnym , nie masz zupelnie zadnej tozsamosci? :P uparlas sie zeby mnie osmieszyc, zdemaskowac :O gorzej ci? jestesmy na forum gdzie kazdy jest anonimowy :D :D :D to tylko idiotyzmy twojej glowki moj wstyd? czy twoj fanatyczny dewotyzm? :D sama sie wstydz - za siebie :P zapewniam cie ze kazdy tutaj wiedzial doskonale z kim gadal:D no moze Szukanie nie- bo mnie nie zna :) zamierzam ci utrudnic zadanie - codziennie inny nik :) milej zabawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do piatej nad ranem
czytac durne topy - to jest dopiero wstyd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktos z toba tam rozmawial
:O hahahahahahahahahaha:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ciebie to obchodzi
moze czas w koncu zaczac zyc wlasnym zyciem? to wcale nie takie trudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojojojojoj [olaboga} a mnie tutaj wcale nie bylo! toz to pomowienia! :P zabrac glos w takiej rozmowie?????? o orgazmie? ja bym sie nie odwazyla tego slowa ORGAZM w usta wziasc- a co dopiero napisac !!!!! [rumienie sie ze wstydu :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo a może zamiast uganiać się za ludźmi z forum wniesiesz coś do dyskusji w temacie ?? czy nigdy nie miałaś orgazmu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ..................
Ja miałam dziś WE ŚNIE :classic_cool: brałam udział w czworokącie i to w LIMUZYNIE. retro mnie pobudziła wczoraj tematem i miałam ups miałam nie mieć :O:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami jeszcze mieć to mieć ale chwalić się tym!!! tego ci retro nie wybaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a ja będę dupolizem i stwierdzę i znów nie miałam orgazmu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja palę nawet jesli to obciach :P palę bo lubę:P i co do jasnej ciasnej mają fajki do orgazmów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko boska! Sami - nie odezwe sie do ciebie nigdy wiecej slowem! za takie sny ????? dziewczyno! nie WSTYD ci? musze sie nawet za ciebie wstydzic? idz do spowiedzi - wyznaj swoje grzechy , pokajaj sie :O jestem wstrzasnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ..................
sprawdzałam w senniku co to znaczy zepsujesz sobie opinie wywyzszasz sie ponad innych :O nawet orgazm w śnie nie popłaca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------------------------------------------------------------------------------------- AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAbsolutnie ekspresowo zamienię sagan na garnek. Bo za bardo smoli... ---------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
dlaczego mamy niemieć czegoś co zostało nam dane przez naturę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natura nie dała nam orgazmów dała nam tylko zdolność do ich przeżywania nie każdy chce z tej zdolności korzystać a czasami nie potrafi to coś jak z pozyskiwaniem środków z funduszy unijnych w obu dziedzinach czyste marnotrawstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci powiem jak sie sie od tego uwolnic :) od tych snow ktore cie tak drecza :P musisz ubrac pokutny worek - stanac na lewej nodze - plujac przed siebie - trzy razy nastepnie - prawa nodga - trzy minuty - i tak caly dzien ... pomaga -wyprobowalam:) juz mi sie nic nie sni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona czy ty się gorzej czujesz z samego rana ???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
właśnie zdolność do ich przeżywania dlaczego sobie odmawiać.dużo rzeczy szkodzi ,palenie ,picie itp. a orgazm na co szkodzi żeby się go pozbywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , no cos ty ;) to pewno skutki niedoboru kofeiny w e krwi - moja kawa jeszcze sie parzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×