Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może przyszły urzędnik

Testy do urzędu wojewódzkiego

Polecane posty

Gość może przyszły urzędnik

Udało mi się przejść wymagania formalne stawiane do objęcia stanowiska u urzędzie wojewódzkim. Jak patrzyłem na listę to jestem jedną z około 100 osób które kandydują na 1 stanowisko !! I tu pytanie czy ktoś może, wie jak wyglądają takie testy, jak mocno są skomplikowane pytania. Może ktoś już był na takowych i może podzielić się jakimiś cennymi radami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt nie wie
Nikt nie wie nic na ten temat, bo nie ukrywam nie byłem jeszcze na takich testach i nie mam pojęcia czego się spodziewać poza tym , że wypisane są ustawy przede wszystkim kpa, a nie jest to mały akt prawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkaaw
Pewnie będzie funkcjonowanie Samorządu Terytorialnego, Instrukcja Kancelaryjna, test informatyczny i to KPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooo
ja osobiscie miałam test w urzędzie marszałkowskim,ale wiem ze wygląda to podobnie.w ogłoszeniu o naborze na stanowisko powinny pojawic się wymagania stawiane dla kandydatów np:znajomość KPA,zagadnien o Unii Europejskiej itp. Test był dosyć szczegółowy na prawdę trzeba się było do niego przygotować,ale ze 2-3 pytaania były bardzo banalne(było 28 pytań).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo nie wiemxxxxx
witam, mam pytanie do osób które były na takich testach do urzędów. Ja byłam dokładnie tydzień temu w czwartek. Powiedziano mi, że wyniki dostanę na maila. Mówiono też, że rozmowy (czyli dalszy etap postępowania) powinny się odbyć w terminie 7 dni. Ale nie dostałam żadnej odpowiedzi na maila, ani też nikt nie dzwonił i nie powiedział mi, jaki był wynik - choć przypuszczam, że pewnie tego nie przeszłam. Dlatego mam pytanie w jakim terminie dostaliście odpowiedz, czy przeszliście czy też nie - o ile w ogóle dostaliście odpowiedz. Bo nie wiem jak mam traktować ich milczenie. Np. w innej jednostce samorządowej powiedziano mi, że po złożeniu podania wyniki i zaproszenie na rozmowy będzie za ok. pół miesiąca. Proszę o odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marks
...no to juz po herbacie, wiesz w urzedach przed testem wiadomi kto dostanie robote, a pozostali to zajace robiace tlok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo nie wiemxxxxx
no tez tak przypuszczam, ale myślę, że wypadałoby powiadomić ludzi że sory ale się nie dostali a nie tak siedzę i nie wiem na czym stoję. Bo zawsze jakaś nadzieja jest, może niepotrzebnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo nie wiemxxxxx
Czy jest tu ktoś, kto dostał na maila info, ile uzyskał punktów i jaki jest wynik testu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×