Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

:) dzien dobry Dzis znowu sloneczko swieci, ladna pogoda :) Wiecie co, jeszcze nie dostalam tego wozka i zaczynam sie denerwowac, ale babka podobno byla na poczcie i jej powiedzieli ze paczka ma 3 tygodnie zeby dotrzec do odbiorcy 0_o szok, zeby to jeszcze byla nie wiadomo jaka odleglosc a to raptem z warszawy... szkoda bo juz chcialam zobaczyc go na zywo :) Jakies plany na dziś? u mnie chyba dzien z dr hałsem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia to powodzenia u lekarza:) Mango ja tez jak sie w nocy za raptownie przewracam to czuje bol z boku w podbrzuszu ale to wiazadła wiec sie nie ma co martwic..juz sie nauczyłam robic to powoli:) A tak wogóle to dzien dobry :D wstałam pół godziny temu i zastanawiam sie co robic...do nastepnej wizyty czyli do 1 wrzesnia mam duzo odpoczywac i lezec wiec chyba sie zanudze😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez dzis wstalam przed 10 chwilke, jak nigdy, ale to chyba dlatego ze zaslonilam sobie okno zeby mnie rano slonce nie obudzilo, a spalam jak zabita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad tym czy nie zaczac czytac bajek młodziezy, chyba juz wlasciwie dobry czas na to, ale w sumie duzo "rozmawiamy", wiec nie wiem czy te bajki jeszcze potrzebne, taki mam dylemat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zamowilismy ten zestaw butelek i zobaczymy kiedy przyjdzie...no ale wózek to wieksza sprawa i napewno dłuzej bedziesz na niego czekac mango..ja swoj zobacze dopiero gdzies we wrzesniu jak brat mi go kupi;)ale ponoc sama mam go wybrac wiec niedługo zaczne poszukiwania odpowiedniego modelu:D Chociaz szczerze mowiac zastanawiam sie nad kupnem wózka w komisie-widziałam ze sa tam fajne niezniszczone wozki i to w nieduzych cenach no ale zobaczymy...a co planujesz na obiad mango?bo ja nie mam pomysłu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha!;P ja o tym samym mango rozmawiałam wczoraj z K-troche sie podsmiewal ze chce brzuszkowi czytac bajki :)ale stwierdzil ze przeciez w ten sposob buduje sie wiez miedzy mna a małym...Jutro jade na badania krwi to pojde do antykwariatu i kupie pare ksiazeczek z bajami( sa po 1zl takie male ksiazeczki) i bede sie produkowac raz dziennie a co!:D sa mamy ktore pracuja i nie maja czasu na takie rzeczy a ja mam i wprowadze pomysl z bajkami w zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam obiad z glowy, wczoraj robilam jeszcze kopytka i mam sos z szynki wiec mam dzis luz blus :) znowu zaczyna chodzic za mna szarlotka... kurcze no... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no wlasnie mój M tez sie podsmiewał, ale jak rozmawiamy na skype to każe przykladac słuchawki do brzucha i sam uskutecznia produkcje :) juz nic nie mowilam mu o tym zeby sie nie zrazil hehehe zreszta przyznam ze młodziez wykazuje wyjatkowa ruchliwosc jak go slyszy, ot geny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango zaczełysmy 7 miesiac:P hura!! chociaz wczoraj lekarz niesmiało stwierdzil ze mam duze szanse aby urodzic wczesniej tzn jeszcze w pazdzierniku-to zalezy jak szyjka bedzie dalej trzymac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz niedługo twoje malenstwo bedzie mialo okazje poczuc tez ciepło dłoni tatusia;) bardzo wzruszajace to jest zreszta sama zobaczysz-mój K jak wraca z pracy to najpierw pogłaska brzuszek i potem dopiero ja dostaje buziaka... no i czasami wieczorem jak lezymy to K rozmawia z brzuszkiem takim tonem powaznym jakby rozmawial conajmniej z kilkuletnim dzieckiem:D smiac mi sie wtedy chce bardzo;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no maya ostatni etap przed nami :) jakbym miala brac pod uwage slowa gin ze ciaza jest przynajmniej 2 tyg starsza to tez by wypadal pazdziernik, zobaczymy w praniu kiedy mlodziezy znudzi sie kopanie mnie po zebrach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja to nie mam nic wczorajszego bo wczoraj jedlismy na miescie:o ale chyba jakies ziemniaczki z parówka i mizeria na szybko zjem i juz...na wieczor zostawilam sobie cukinie to usmaze w jajku i bułce mniam mniam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak masz racje, ja zreszta tez sie nie moge doczekac zeby mogl dotkanac brzuche, widze jak przezywa fakt ze moze tylko popatrzec na razie, ale mam nadzieje ze problem z urlopem sie jakos rozwiaze po naszej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dokładnie wiem kiedy nasz maluszek został zmajstrowany:P i wiek z usg dokladnie odpowiada wyliczeniom... dzis zaczełam 28 tydzien -za 10 tyg moge juz smiało rodzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no mi tez pasuje termin wg wyliczen, ale poniewaz nie jestem na 100 pr pewna to nie dam sobie glowy uciac :) prawie na 100 pr poczecie nastapilo jak bylismy na urlopie w zakopcu, heh takiego ognia sie nie zapomina, jakbysmy mieli po 18 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio leczo robilam z cukini i bylo pyszne ale nie mam papryki i pomidorow a nie chce mi sie isc do sklepu wiec moze innego dnia skusze sie aby zrobic leczo ... Mango a tak zapytam z ciekawosci-jesli nie chcesz to nie odpowiadaj-gdzie ty pracowałas przed ciaza? bo ja w butiku z odzieza,ale niestety kolezanka zlikwidowala sklep i po przepisaniu ziemi na mnie moglam przejsc na krus bo tak to byłabym bez ubezpieczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe spoko maya, ja pracowalam w sklepie spozywczym, melina taka ze szok, ale na szczescie umiem stawiac ludzi do pionu (:)) wiec nawet lubilasm ta prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane:) ale dzis sliczny dzien-sloneczko swieci:) maya ja tez wiem dokladnie kiedy doszlo do poczecia hehe:P snilo mi sie w nocy ze rodze, wogole Wy mi sie tez sniłyscie:) to chyba wszystko z wrazenia:) musze isc do przychodni wyniki badan odebrac i do lekarza, ale mi sie nie chce. dzis jak mi nie bedzie chcial zrobic usg to mu powiem ze chce i juz! chce wiedziec ile maly wazy i wogole... moje dolegliwosci zkregoslupem przeszly to widze ze na Ciebie cos Maya przeszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy zakaz jesli chodzi o seks- szkoda mi mojego K no ale wiem ze on rozumie ze dziecko najwazniejsze...mi to w sumie ten zakaz nie przeszkadza bo przyznam sie ze nie za bardzo mam ochote... jakos wytrzymamy te pare tyg postu a potem to wszystko wroci do normy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango to zakopane to ma chyba jakis urok w sobie wiesz, jakis bio:P bo ja pamietam ze my tez tam pojechalismy na urlop (zaraz po tym jak sie dowiedzialam o ciazy) to byl on strasznie owocny:p to pewnie to gorskie powietrze,prawie wogole z lozka nie wychodzilismy, ale nad morzem bylo to samo:P az mojego chlopa nie poznawalam-no ale w domu to zawsze wraca szara rzeczywistosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podejrzewalam zapalenie pecherza ale lekarz nie bardzo skłanial sie do tej diagnozy.. mowil ze cos mi sie z szyjka zaczelo dziac i moze stad te bole-mam leki i nakaz odpoczynku wiec bede sie stosowac-zreszta mam zaufanie do lekarza wiec on napewno wie co robi... ten bol krzyza i podbrzusza mialam tylko raz i mam nadzieje ze juz go nie poczuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh maya ja juz poszcze od 16 kwietnia, i uwierzcie ze dostaje szału, jak M tylko pokaze mi sie na oczy to na 100 pr jeszcze na lotnisku zaliczymy toalete, heh jak za dawnych dobrych czasow :D Nunusia ja tez mam jakies sny dziwne, sni mi sie dziecko juz ktorys raz z kolei i raz jest chlopczyk raz dziewczynka, to pewnie dlatego ze tak bardzo chce juz wiedziec co tam mi siedzi, oby jutro dalo sie podejrzec!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya w ciazy to co chwile jakies zapalenia pecherza, grzybice itd... norma. ja tez czuje ze co jakis czas zaczyna mnie jakas infekcja lapac ale mam na to srodki i odrazu jej zapobiegam. mam nadzieje ze szybko Ci przejdzie i juz bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango napewno juz dostajesz szalu i Twoj maz to samo.. bidulko. ale jak juz bedziesz go miala to napewno caly dzien z lozka nie wyjdziecie:P ja mam czesto o dziecku sny,dzis tez mi sie snilo ze bylismy w jakims super markecie i Dominik mial malemu pieluche przebrac i maly mu spadł na ziemie hehe glupi sen... ja mam nadzieje ze juz jutro sie dowiesz-pasowalo by! ja bym chyba umarła z ciekawosci i poszla na jedno usg do innego lekarza zeby mi powiedzial-najlepiej prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zadnej infekcji własnie nie mam i nie mialam-lekarz wczoraj stwierdzil ze tam idealnie czysto..nigdy mnie nic nie pieklo i nie swedzialo...moze bolalo mnie tak bo z ta szyjka cos tam sie dzialo...no zobaczymy czy leki pomoga... ide chyba ziemniaczki nastawie bo głodomorra sie budzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chcialam zrobic, ale chce juz poczekac na M z tym usg 4d, a zobaczymy co jutro sie okaze, modle sie tylko zeby dalo sie juz stwierdzic, tyle jest pieknych ciuszkow, ale poniewaz mam juz ich sporo dla malucha to chcialam na troszke wieksze zaczac kupowac, ale to juz musze znac plec hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokaldnie Maya ma racje:) ale to sie tylko tak łatwo mowi... eh mango podziwiam Cie za Twoja cierpliwosc i z płcia i z tym czekaniem na meza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×