Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

Maya moj jest ze zdejmowanym panelem ale nie widze go na allegro, ale tu masz podobny i tej samej firmy: http://allegro.pl/graco-gustaw-chodzik-discovery-i2168702627.html a moj Dawidek to odkrył nowa zabawe- przewracanie z plecków na brzuszek hehe ile sie nasteka przy tym ale radosc pozniej bezcenna:) Maya no to ładnie przyzwyczaiłas Patryka... u nas na szczescie takiego problemu nie ma, bo Dawidek zabawi sie sam ale jak juz za długo nie ma z nim nikogo to wtedy sie domaga towarzystwa. Mango jak dzis samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a Twoja Dominisie juz dajesz do chodzika czy to tylko do zdjecia? ja wczoraj dałam Dawidka ale tak tylko na chwilke zeby zobaczyc to brakuje mu jeszcze kilka centymetrow zeby dostac do ziemi nozkami na najmniejszym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daje ale tylko na chwilę i na najniższym poziomie już próbuje łazić :) albo mały ją wozi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj porządki zrobiłam małej w szafie i doszłam do wniosku że mała jest już tak wielka że nosi ubranka na rok... i są w sam raz smutno mi że tak szybko urosła. Kacper mi zapuchł znaczy buzię ma spuchniętą. dostał antybiotyk ale słabo schodzi mu opuchlizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dopiero co pozegnalismy rozm 62 i teraz od kilku dni 68 a Twoja Dominisia Iza juz ubranka na roczek? no niezle... faktycznie bardzo szybko urosła, to teraz jaki rozmiar nosicie? ale te Twoje dzieciaczki cos chorowite sa... co chwilke cos nowego:/ masz babo zmartwienia tylko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zobacze te chodziki -dzieki dziewczyny za linki❤️ No niestety rozpieściłam Patryka,zreszta wszyscy go tu rozpieszczaja:) My mieszamy rozmiary 62 i 68. Iza duzo zdrówka dla Kacperka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ten za 119zl bardzo mi sie podoba i jesli moj małzoneknic nie znajdzie wieczorem to zamawiam:) akurat na imieniny przyjdzie Petrykowi a zapłaci i tak chrzestna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak u was pogoda? u mnie nie za bardzo,przynajmniej nie na spacer...Mój maly wstal i oglada tv jak zaczarowany:D no ale musze mu przerwac bo słyszałam kupa była:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda taka sobie. słonca swieci ale za ciepło nie jest, i chyba wyjdziemy na spacer- moze wstapie do pepco i zobacze na kombinezony bo jestem na kupnie taki na wiosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmiar 80 przy dobrych wiatrach to 74. :) u nas pogoda super. słonko świeci, wiaterek taki delikatny. pranie schnie na lince. wiem że zawsze się nam coś przytrafia ale cóż zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dominisia pieknie rosnie:D Ja juz troche porzadków porobiłam:) Reszte potem i jutro:)moje dziecie śpi wiec moze i zaraz dalej bede porzadkowac. Nunusia ja kupiłam kurteczke taka fajna granatowa w ciuchu na wiosne i teraz poszukuje bucików:) ten kombinezon co mam akurat wystarczy Patrykowi do wiosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystawiłam na kafe swoje tabletki antykoncepcyjne do sprzedania-bo mi jakos nie podeszły,ciekawe czy uda mi sie sprzedac...tak sobie pomyslałam ze szkoda wyrzucac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo i u nas pogoda sie zaczyna robic:) ale na spacer to albo opójdzie tatus bo własnie wrócil albo sobie odpuscimy...zobaczymy jak Patryk wstanie. Mango co tam kochana u Ciebie? Iza napisz mi mniej wiecej o jakich porach i czym karmisz Dominisie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya watpie zeby ktos Ci tu kupił bo wiesz na kafe to sama nietolerancja na ogolnym forum jest, ale moze akurat-:)a czemu ci tabletki nie podpasowaly?jakies skutki uboczne? ja mam az 4 kurteczki na takiego troszke wiekszego Dawidka ale teraz to jednaj wygodniejsze sa kombinezony a ten co mam to juz mały a drugi zimowy za gruby... jutro ide ogladac ten: http://allegro.pl/disney-nowy-cieply-pajac-wiosenny-kombinezon-74-cm-i2170983943.html ładny? ta babka koło mnie mieszka wiec najpier zobacze a jak cos to kupie. co do bucików to na roznych portalach typu gumtree, tylko musisz wybrac swoja miejscowosc to oryginalne adidaski kupisz za 30zł max uzywane, ale co takie dziecko co jeszcze nie chodzi ich pouzywa? nic praktycznie, chyba ze masz na oku cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczny:) ja mam podobny ale biały.tylko,ze niewiem czy nie bedzie za mały na wiosne... tabletki jakos mi nie popasowaly bo i zapomnialam brac o stałych porach i czułam jakis dyskomfort z powodu tego ze je biore...a ze nie bedzie tragedi jak znowu zajde w ciaze,wiec narazie stosujemy prezerwatywy tylko. A czy ktos kupi to niewiem-moze akurat-jesli nie to wyrzuce jak data waznosci sie skonczy.Pomysl mi kolezanka podsuneła-ona luteine sprzedała w ten sposób i jeszcze zarobiła:)ja nie zarobie ale moze komus sie przydadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryka chyba ząbki mecza,bo marudny i gryzie smoka ze ho ho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie chyba go dlatego kupie bo wydaje mi sie taki w miare. Maya mozliwe ze go juz swedza dziasełka, masuj mu pieluszka, ja tak robie i Dawidek to uwielbia:) a jakie masz te tabsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cerazette to sa jednoskładnikowe pigułki dla karmiacych mamusiek. Jedno opakowanie zzarłam ale i tak 2 pigułki pominełam wiec uznałam ze nie ma sensu brac bo to i tak zadne zabezpieczenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:D My dzis po nieprzespanej nocy-ale jakos dajemy rade:) Dałam dzis Patryczkowi kaszke z NESTLE bananowa i bardzo mu posmakowała:) zobaczymy jak brzuszek przyjmie tą nowosc. Na poczatak dałam nieduzo,bo jednak sie jeszcze boje o jego żołądeczek. Jak skonczy sie bananowa to kupimy inny smak,moze tez podejdzie:) Ja zaraz zabieram sie za ciag dalszy porzadkow w szafkach...tylko ze cos leń sie przyczepil ;/ no ale aby zaczac. A wy jak tam mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Maya widze ze zaczełas juz podawac cos innego-ja sie jeszcze z kaszkami wstrzymałam w sumie niewiem czemu-jakos przez te twarde kupki ma blokade, wogole boje sie dawac cos innego niz jabłuszko... ale musze sie przemoc. Iza własnie, napisz jak i czym karmisz Dominisie, tez jestem ciekawa. a nasza nocka w miare dobra, problem jedynie by z zasnieciem bo cos mu sie nie spieszyło. wogole d kilku dni robie brzuszki i nawet mi to idzie, przez snem kilka serii. i w sumie kolejny kilogram jestem w dół i waze juz 66kg a przed ciaza az wstyd sie przyznac ale wazyłam prawie 80:P a pod koniec ciazy miałą 84kg wiec troche tego spadło. my dzis idziemy po ten kombinezon znów ładnie słoneczko swieci wiec chce sie zyc! Maya odezwał sie ktos do tabletek? od poniedziałku ma byc wiosna pełna para, po 15stopni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt sie jeszcze nie odzywał i pewnie raczej nie odezwie-chociaz czekam:) Ja własnie słoiczków boje sie dawac,a kaszki od dzis wprowadzam,i do poniedziałku bede dawac,-chce zobaczyc reakcje,potem dam mu kleik bo tez juz kupiłam i tez przez pare dni bede dawac jak sie nic nie bedzie działo,no a po kleiku....dam pierwsza zupke jarzynowa:) i tak juz jednak zaczne wprowadzac-co 4 dni cos nowego:) Nunusia-no to szacun dla Ciebie!!! pieknie waga zleciała.Ja 64kg waze-musze zrzucic 6kg.Pocieszam sie tym ze jak wiosna przyjdzie to zacznie sie ruch i zrzuce:Pale zobaczymy ja to bedzie. 17marca moj brat bierze slub cywilny wiec mamy imprezke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, tak sie ostatnio zastanawialam ile macie stopni w domu? i jak kladziecie dzieciaki spac to jak je ubieracie? bo nie wiem czy ja czesem Czesia nie przegrzewam :/ butle zaczne juz dawac 180 chyba bo 150 widze malo i musze dorbiac, boze jak tez czas leci za chwile juz bedzie 5 miesiecy rany.... jakas taka melancholia mnie ostatnio dopadla i nawet nie chcialo mi sie pisac, ale moze M przyjedzie kolo kwietnia, wiec jak juz widze swiatelko to mi troche lepiej :) dzis pogoda nie za specjalna, moze sie jeszcze rozpogodzi to pojdziemy na spacer, ale tak sobie pomyslalam ze na lato to ten moj wozek bedzie za ciezki trzeba bedzie poszukac jakiejs spacerowki. Zaraz sprawdze lotka moze wygralam 21 milionow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam po nie przespanej nocce- Dawidek chyba z 10 razy sie budził- rano nie mogłam oczy otworzyc byłam wykonczona. teraz sobie słodko spi a ja planuje dzien, musze isc po zdjecia i na poczte- ale nie lubie sama wychodzic...bo z wózkiem trzeba sie meczyc. Mango a jak wygrasz podzielisz sie?:) milion by mi wystarczył:) hehe Maya u nas zupka jarzyniwa była porazka- jak dawałam małemu to pluł i zaczał nawet płakac bo tego nie chciał! dwa dni robiłam podchody i takim sposobem zupka jarzynowa poszła do smieci- sprobuje za jakis czas. za to jabłuszko ale z Hippa mu smakuje ze szok. bo Gerbera troche kwasne. sliwki uwielbia. musze sie przemoc z kaszka ale to tak gdzies za tydzien. wczoraj kupiłam kombinezon małemu troche duzo dałam ale co tam:) i kupiłam mu termometr taki elektryczny http://allegro.pl/termometr-do-czola-i-do-ucha-baby-ono-krakow-i2122518743.html mam nadzieje ze sie nie bedzie przydawał. kupiłam tez hustawke taka do powieszenia na scianie i wieksze cumelki. Mango ja mam w pokoju tak 23-24 stopnie. a spac idzie tak jak siedzi w dzien body+ skarpetki i przykrywam kołdra. a Ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak karmię hm różnie to bywa: ale dalej podstawą jest moje mleko. dostaje obiad, różnie to bywa. dziś np zupka z brokułem. a że wyszła mi za rzadka dałam trochę kleiku ryżowego. potem poszła spać jak wstała to akurat my jedliśmy obiad to dostała troszkę samych ziemniaków i herbatkę jabłko z melisą.i pewnie do wieczora już będzie tylko mleko. powiem Wam że ja sama nie wiem za bardzo jak i kiedy co wprowadzać. z Kacprem było troszkę inaczej i był jeden schemat żywienia niemowląt. a przede wszystkim nie miałam dostępu do netu. u nas pogoda ok, Kacperek już lepiej jutro do laryngologa i od razu zajrzymy do dentysty zobaczymy co powie. Niunia też tak średnio ze snem budzi się kilka razy w nocy i wstaje ok 6 dziś o 5,20. i tak średnio mi się coś chce...i jeszcze nie wiadomo co z pracą Damiana. dziewczyny trzymajcie kciuki żeby coś się znalazło inaczej kiepsko to wszystko widzę :( mango uszy do góry. nunusia mam ten sam termometr hihi nawet chyba kiedyś dawałam tu linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a termometr się przyda na pewno bo można nim mierzyć temperaturę powietrza i służy nam jeszcze jako zegar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a jak juz wprowadzasz te nowe rzeczy to jaka kupke robo Dominisia? dalej taka luzna i jak czesto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam podobny termometr, tez mierzy temp powietrza i ma zegar ale to mi sie nie przydaje, znaczy ten zegar :) no wlasnie ja tez tak mam 22-23 mniej wiecej w pokoju i klade go w pajacu (ma takie 3 przeznaczone na pizamy) i w spiworek (bo z kocyka sie rozkopywal), ale rano jak go biore do siebie to jak zmieniam pieluche to az prawie jest wilgotny, z kolei moje lozko jest pod oknem i troche jednak pizdzi, sama nie wiem :/ U mnie jarzynowa tez nie przeszla, zreszta oprocz dyni i marchewki (ktore i tak dodaje do jablka albo gruszki) to jakos stanelismy z tym rozszerzaniem. No oczywiscie stale zageszczam mleko na noc kleikiem a na dzien kasza bananowa, jablkowa jest bez smaku a malinowa jak bloto, tzn to moje zdanie bo mlody chetnie pil, ale jakos zawsze kupuje tylko ta bananowa. u nas z kupkami jest wszystko dobrze na szczescie, co prawda czasem sie zdarzy ze nie robi 2 dni , a na trzeci jak zasunie to z pieluchy wypada :) o wlasnie mialam jeszcze o pieluchach, dziewczyny ostatnio szwagierka kupila mi pampersy active baby, to sa te ktore tak chwalicie? bo bedziemy je wlasnie zaczynali uzywac i chce je miec pod lupa jak to te cuda :D milionami sie nie podziele bo nie wygralam :( ale co tam mam jeszcze na jutrzejsze losowanie, a pociecha jest to ze teraz mozna 30 baniek zgarnac :D:D:D ... wiem naiwna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika raczej normalnie kupki robi. znaczy najczęściej raz-dwa dziennie. czasami tak że wszystko wypływa. więc raczej rzadkie. zresztą jak widzę że ją brzucho boli i że stęka na kupkę a nie może to zawsze jej daję kilka kropel espunisanu i po ok 10-15 minutach jest spokój. Mango to ja też jutro obstawiam może wygram. chociaż milion by mi wystarczył. starczyło by na budowę mojego marzenia : http://projekty.muratordom.pl/projekt_dwa-swiaty-dwulokalowy,1292,1,0.htm ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×