Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

jak cos to dawac filmiki i zdjecia do istniejacych juz albumów:) dodałąm jeszcze jeden filmik jak sie hihra stworek, a wczesniejszy jest walka z miskiem Dawidek uwielbia tego misia, a tatus sobie jaja z niego robił hehe uciekam bo jedziemy do tesciowej dzis chyba bede jutro :P miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, moje dziecko nie chce spac w dzien, ale teraz na szczescie udalo sie , zobaczymy tylko na jak dlugo, wrzucilam 2 filmiki i pare zdjec mlodego do tej galerii, super sprawa U mnie dzis -13 i juz trzedzi dzien kisimy sie w domu... niby slonko, ale jak bylam w sklepie to mi az w nosie pozamarzalo. Dzis maz ma rozmowe w easy jetcie, na razie przeszedl wszystkie etapy, jeszcze jeden zostal, zobaczymy czy cos z tego wyjdzie, z 60 ludzi maja 5 zatrudnic. Od 8 rano juz to trwa, zaraz nerwicy dostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) bylam w galeri-mango Czesio super:) i nawet bąka puscił:) fajnie jest poogladac takie filmiki:D Mój Patryk tak samo sie zachowuje jak wasi chłopcy:D Obiecuje ze jak wroci moj maz z pracy to wrzuce filmik do galeri bo sama nie umiem tego zrobic :P Dzis moj syn grzeczny ale wymagajacy nieustajacej uwagi.Przed chwila wstal i puszcza mego baki:Daleee bedzie kupaaa...az sie boje zagladac :P boli mie ucho:( i cos mi tak jakby siedzi w gardle-musze do laryngologa,ale to za 2 tyg.jesli oczywiscie bol pozwoli mi tyle zwlekac... za tydz mam dentyste-oby kanały sie zatruły... Jak polecze zeby bede szczesliwa:) Jak mały mi da to zaraz wrzuce kilka zdjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro do dentystki ten ostatni kanal wyczyscic, ten drugi wypelnic plomba i amen spokoj. Nooo faktycznie baka na koniec puscil :D Moj tez sie domaga uwagi caly czas, nawet nie mam kiedy sie wysikac, lobuz jeden, spal cale 30 min, jak na ostatnie dni to wyczyn doslownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya czego nie potrafisz,pisz chtnie pomoge mango to widze ze nasze marudy dzis tak samo z tym ze moj 40min spał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam filmiki na tel a mam stara nokie i niewiem jak z takiego starocia zrzucic na kompa...bo z kompa do galeri to pikus:) Powiem wam ze super pomysl z ta galeria bo niektórych zdjec na nk niewstawiłabym a tak tutaj moge:) chłopaki boskie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? ja siedze przy biurku na krzesle a na kolanach siedzi Patryk i patrzy w laptop z zainteresowaniem:) ale juz uciekamy bo tatus wrócil:D potem bede tu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:) boskie boskie tylko nam naszej krolewny brakuje:) Iza gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Czesio w dzien nie spi ale tak jak wczoraj i dzis ju zasnal na noc, tylko ze dzis o 3:30 jak sie obudzil na flaszke to byl juz wyspany i potem co godzine marudzil... A nawet nie mam szansy zeby go przetrzymac bo momentalnie zamyka oczka i spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam 2 fotki ale to są troszkę starsze :) zapodziałam gdzieś kabel do kompa od telefonu. jak go znajdę to wrzucę nowsze fotki :) fajne te nasze chłopaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) dodałam zdjecie i 2 filmiki:) wczoraj mój Krzys pózno mi zrzucil filmiki z tel na kompa i juz mi sie nie chcialo wrzucac do galeri... U nas dzis minus 17 masakra;/ Patryk ładnie dzis spal i wieczorem nawet wczesnie zasnał:) Teraz tez spi ale juz 30 min wiec zaraz pewnie wstanie. a jak tam u was mamuski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! U nas nocka znow słaba ale juz wiem czemu...:/ dziewczyny ida nam zabki, malutki ma na dole na srodku dwa wybrzuszenia jak wczoraj dotknełam palcem to ostre to ma... powiem wam ze nawet ze smoczkiem sie przeprosił i bardzo chetnie ciumka. wczoraj caly wieczor musial miec dydka a jak mu wypadł to sie go domagał... w dzien tez nie chce spac za bardzo. dzis idziemy do ksiedza mam nadzieje ze nic zniw nie wymysli, jak wszystko bedzie super to jutro zamawiam zaproszenia:) znalazlam zajebiste na allegro i to za jaka cene! http://allegro.pl/zaproszenia-na-chrzest-ze-zdjeciem-gratis-koperta-i2074054680.html Iza Twoja fotka z malutka to pewnie zaraz po porodzie, widac jaka bylas bidulko zmeczona juz tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ząbki???to super:) oby Dawidek jak najmniej bolesnie zniósł wychodzenie ich.U nas narazie lekko na dole spolchnione dziąsełko-moze w najblizszym czasie cos tez wyrosnie:) My dzis srednio spalismy;/ale nie az taz zle. nIunio własnie zasnal a ja bede piła kawke. Nunusia i jak tam u ksiedza? Te zaproszenia bardzo mi sie podobaja:)my kupowalismy po 1.5zl za sztuke ale to ślubne i na nich dopisywalismy info o chrzcie. Kurcze musze wymienic dowód -mam jeszcze 1.5 miesiaca ma to,a tak mi sie niechce,bo musze jechac do gminy az 40 km ...i jeszcze zdjecia zrobic. Tak sie zbieram do pomalowania włosów na jakis czekoladowy braz i boje sie,,,,dziewczyny popatrzcie na moje zdjecia i tak szczerze powiedzcie czy ładnie mi bedzie w takim jasnym brazie czekoladowym(niewiem jak nazwac ten kolor co chce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spulchniony* ale byka wczesniej strzeliłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka nasza nocka bez szału, u ksiedza wszystko super, na szczescie bez problemow zadnych. podpisalismy co trzeba i juz wczoraj zamowilam zaproszenia hehe dzis mi baba ma wyslac projekt, juz sie doczekac nie moge. jestem w szoku jak małemu pasuje smoczek, wczesniej to nie bylo mowy! fajnie :) wiesz Maya tez chcialam kupic jakies zwykle zaproszenia ale jak mowisz ze zwykle sa po 1,5 a takie superasnie za 2zł to wole te:P jakby byly po 5zl to bym nie kupila. co do Twoich wlosow to wiesz co, na tych zdjeciach ze slubu widac jakbys miala wlasnie taki jasny braz, jezeli jest to Twoj naturalny kolor to czemu nie? chociaz mi sie bardziej w bladzie podobasz:) trzeba tez probowac, ja to juz chyba kazdy kolor mialam na głowie, łacznie z czerwonym jak wisniewski hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam własnie ten projekt. sliczne:) chcialam wstawic zdjecie do naszej galeri ale sie nie da:( taki format pliku, jedynie bym mogla na poczte wyslac, szkoda:( moje dziecko dostało smoczka wsadzilam go do bujaczka i jzu spi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, Nunusia przepiekne te zaproszenia, naprawde jestem zachwycona!! Czesio dzis znowu o w pol do czwartej byl wyspany chyba do 6 tak sie bawic chcial... mialam ochote go wystawic za okno normalnie :D Kurcze taki mroz cze juz siedzimy od soboty w domu... nie wiem czy to tak zdrowo, ale przeciez chyba na -17 go nie zabiore, sama nie wiem co robic, nie zapowiada sie zeby bylo cieplej... Polowa ciuchow znowu za mala, musze przebiorke znowu robic bo co nie zaloze to nie moze nozek wyprostowac, a w ogole to nie wiem co ja z pieluchami zrobie, mam jeszcze 3,5 paczki trojek a tu za chwile wypadaloby czworki zaczac zakladac, bo musze sie niezle nakombinowac zeby dobrze pieluche zapiac na ten wielki bebeszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya ja uwielbiam czekoladowy braz, kolor sliczny, ja sama w takim czuje sie suuper, chociaz wiekszosc mi powtarza ze w blondzie mi lepiej, ja mysle ze jak nie masz pewnosci to lepiej nie rob ciemnego, bo ja wiem ile potem zachodu zeby wrocic do blondu (2 razy tak wracalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango piekne piekne, a ten projekt co mi wysłała normalnie bomba! jezeli tak beda w realu wygladały to bedzie super! szkoda ze nie moge do galerii wrzucic:( jak cos to tylko na poczte moge wam wyslac jak ktos chce zobaczyc. kurde dziewczyny byla u małego twarda, sucha kupa lekko zielonkawa:/ troche mnie to zmartwiło, ale wydaje mi sie ze to od deserku jabłko marchewka bo duzo naczytałam sie ze marchewka powoduje wlasnie zaparcia. dzis juz podam mu samo jabłuszko albo nie, sliwki bo widzialam ze sa z hippa jedynie dobrze ze nie plakal przy tej kupie ani nie prezyl sie jakos. takze chyba go nie bolał brzuszek. mam nadzieje ze to jednorazowy incydent jezeli to sie powtorzy to lece do lekarki. mango niezle Ci czesio daje popalic. wiem co to znaczy wkurwienie w nocy hehe ja mam znow problem taki ze spac spi ale jak go odkladam to odrazu sie budzi. nieraz leca kurwy hehe ja tam nie narzekam bo my zawsze spimy do 10 ale z przerwami co 2-3h na jedzonko. zaszalałas z pampersami he ja chyba jeszcze dokupie jedna paczuszke 3, sprobuje tych premium care bo ich tam jest mniej w paczce niz zwykłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przyznam ze mi sie tez zdarza w nocy pojechac po bandzie, ale oczywiscie tak raczej sama do siebie nawijam jak np pale w kuchni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango zycie:) nic chyba bardziej nie wkurwia jak nocne wstawanie co chwilke. ja nie klne bo maly sie budzi bo chce jesc tylko klne bo mi sie spac chce hehe i ze co go odkladam to on wstaje. ale jak on juz tak robi kilka razy to budze Dominika zeby go ululał hehe bo ja juz mam dosc i tatus wstaje:P wyjscia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalyscie o tej zaginonej dziewczynce ? dzis rano weszlam na komp jak zawsze zeby sprawdzic poczte, zachodze odruchowo na kafe a tu pierwszy temat ze ona nie zyje :( jezus nie moge sie pozbierac, naprawde, zazwyczaj jeszcze sie klade z Czesiem do lozka ale dzis juz nie moglam zasnac chocby nie wiem co... Co to za matka, boze , nie moge w to uwierzyc normalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam wiadomości i nie dowierzam, jak można...? żal mi tej malutkiej. wczoraj byliśmy u alergologa w Bydgoszczy. a przy okazji na zakupach w galerii handlowej i ochroniarz nas śledził. chyba myślał że Dominika to Madzia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 2 dni non stop ogladam tvn24 i poprostu nie moge uwierzyc jak matka mogła to zrobic?!po co ten caly cyrk? serce mnie boli jak pomysle o Madzi...ona była taka śliczna... My nie wychodzimy z domu bo mróz straszny brrrr.... Teraz mój synek spi a ja nadrabiam zaległosci na necie bo wczoraj nie chcialo mi sie wchodzic nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ogladam caly czas o tej kruszynce i serce sie kraja... naprawde. mi to brak słów do tego jak mozna. ja jestem pewna ze ona ja zabiła a nie ze to byl wypadek nieszczesliwy. dziewczyny ja juz nie daje rady... Dawidek budzi sie co chwilke w nocy co godzine albo i mniej. juz nie daje rady... wymiekam... dzis daje mu ostatnia nocke szansy jezeli dzisiejsza tez tak bedzie wygladac to od jutra daje mu butle na noc. ja juz niewiem co jest grane bo ja mam duzo mleka bo leje mi sie z piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a budzi sie głodny? moze taki czas u Dawidka i to przejdzie....Ja tez tak kiedys mialam ze dałam butelke na noc i nic to nie dalo a tylko pogorszyło to moje samopoczucie...no ale moze u Ciebie nunusia to pomoze-spróbuj... Kurcze-ja Patryczka karmie co 2,5 godziny mniej wiecej i powinno byc ok z moimi cycami a niejest,bo mam duzo pokarmu i twarde piersi jak kamienie-tylko bez goraczki i bola jak przed okresem;/ tak jest juz od 2 tyg...jak sie zaczeło to myslałam ze okres bedzie a tu nic do teraz... Mój maluszek troche dzis marudny-cały czas na rekach prawie,ale po tym co ogladam o tej Madzi tule go jeszcze bardziej❤️ Ide zjesc rosolek i sie kłade Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×