Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciasteczko20M

ja+on. Co o tym myslicie?

Polecane posty

Jeśli on wyszedł z propozycja to jakie \"czekanie aż go poprosisz\"? Dziwne... Ech jak dobrze że mój jest normalny i to ja trzymam kase ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy on sie dowartościowuje ta kasa? Bo na to mi wygląda. Pokazuje ewidentnie że jest góra. z resztą juz pal licho ten "prezent" ale ja osobiście, gdybym miała taki układ (po 4 latach - sic!) że kazdy za siebie płaci i sobie kupuje tylko to na pewno bym nie wyciągała partnera na zakupy żeby jemu sie przykro nie zrobiło, że go nie stać. Kurde to troche tak jakby przyjkechała do mnie powiedzmy moja mała kuzynka i wiedziałabym że mam jej dała kieszonkowego 10 złotych i zabrałabym ja do ciastkarni gdzie ona mogłaby sobie kupić drożdżówke a ja bym sobie torta zamówiła całego i zeżarła :O Dzizzz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmm ..........
Twoje zachowanie dla mnie jest dziwne Znacie się niby 4 lata a ty tak na prawdę nie znasz go, ani on ciebie Nie wiem ile wiosenek liczycie, ale zachowanie wasze jest dla mnie nie obraź się, ale po prostu szczeniackie i tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo rozumiem
też tak myślę, zachowujecie się jak dzieci, niby 4 lata razem a nawet rozmawiać ze sobą nie potraficie rozumiem że wszelkie kwestie ustalasz nie z facetem ale na forume.... to niby co to za związek skoro nawet nie potrafisz normalnei z facetem rozmawiać ? zachowujecie jak się jak dzieciaki na pierwszej randce a nie ludzie którzy znają się kilka lat jak ty nie potrafisz spytać wprost o coś tak neutralnego jak prezent który miał Ci kupić to jak uzgadniacie inne kwestie np spędzanie Świąt, wakacji razem, seks, antykncepcję itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ UE.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×