Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

inusia330

Jak się ubrać jako świadkowa na ślubie?

Polecane posty

Witajcie :) Mam problem, otóż zostałam poproszona o bycie świadkową (to dla mnie zaszczyt) na ślubie mojej kuzynki, problem w tym, że nie mam się w co ubrać, mam dwie kiecki w szafie, ale kompletnie nie pasują na takie malutkie wesele, będzie około 50 osób, więc też nie będę wystrojona, po za tym uważam, że to Panna Młoda ma być najpiękniejsza :) Wybrałam sobie 2 sukienki na allegro, ale teraz siedzę i nie wiem którą zamówić, jestem osobą wysoką, noszę rozmiar 40/42, problem z fryzurą też mam, mój chłopak mówi, że jaką kupię sukienkę, tak on będzie musiał kupić koszulę pod kolor, bo żeby było śmieszniej, on jest świadkiem :) http://allegro.pl/item624068777_mona_bajeczna_suknia_kolory_42.html http://allegro.pl/item633962162_cinderella_story_czarujaca_suknia_r_42.html Która?? Jeśli chodzi o budowę ciała, to mam trochę boczki, brzuszek mały, czarne włosy no i chyba tyle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k=lko
jeśli o mnie chodzi żadna mi sie nie podoba są przesadzone jeśli mam wyrazić soją opinie to powiem ci ze do wysokiej osoby pasuje raczej krótka sukienka albo tuż za kolano bedziesz wygładać lżej, zwiewniej i bardziej kobieco sukienki takie jak te z linków w rozmiarze 42 bedą wygładac strasznie takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k=lko
zważ na to że ta modelka ma rozmiar max 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to już sama nie wiem, muszę coś wybrać, ponieważ w mieście w którym mieszkam są strasznie oklepane kiecki, naprawdę już nie wiem co zrobić...może faktycznie krótsza...co polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh w sumie tak, tak wszystkie się prezentują w takich rozmiarach i ciężko mi jest tak wyobrazić sobie siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeeeeebeee
masz fatalny gust, na takie małe wesele kup sukienkę koktajlową, a poza tym, jeśli ślub będzie w kościele, to strój z odkrytymi ramionami jest niestosowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k=lko
może jedź do większego miasta i poszukaj czegoś ładnego ja bym nie ryzykowała z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie w tym moim mieście nie ma centrum handlowego, co prawda są sklepy z kieckami, ale w każdym jest to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ja mowie o innym miescie nawet takim jaki jest np "ptak" pod lodzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałabym jechać tylko do Wrocławia, czyli jakies 120 km.... Też się boję z allegro, bo co prawda, to prawda modelki zupełnie inaczej wyglądają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhu
Szczerze? Okropne sa te sukienki;/ Racja jak ktos tu napisał, kup sukienke koktajlowa. To co wybrałas nawet na studniówke nie pasuje;/ Skoro jest to małe wesele po cco takie suknie balowe? fatalny gust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 100dniówce miałam inną, a te nie są balowe, po prostu już od tego przeglądania wzięłam te, ale nie było powiedziane, że je kupię czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeeeeebeee
huhuha właśnie te same sukienki co ty oglądam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhu
oczywiscie niekoniecznie te kolory, to tylko wzor sukienek. Ta czarna od k=lko jest bardzo ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy taka będzie pasować na poprawiny? Bo za 2 miesiące też będę świadkową na ślubie kuzynki kolejnej, ale to wesele na 160 osób i mam już sukienkę na to, ale nie mam na poprawiny i tak sobie myślałam, żeby nie kupować ciągle kiecek, że sukienkę z tego wesela założę na poprawiny na tym drugim hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladna to jest ewentualnie tylko ta druga. a reszta jakas taka pospolita i tandetna wedlug mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhu
Widze ze podobnie myslimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza za krótka, ta trzecia jest ładna, ale nie wiem jaki kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhu
nie chodzilo mi dokladnie ze maja byc takie, ten kolor, materiał i wszystko. Podałam tylko wzór. Nie chciało mi sie grzebac na allegro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k=lko
ta różowa mi sie nie podoba nie mój kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vtmpoq
nawet ok :). za skromna nie może być, pamiętaj, że to wesele i tak jak najbardziej wypada założyć suknię balową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k=lko
autorko topiku widze że lubisz przpych a uwież że prostota jest najbardziej eleganca P.S czerń nie za bardzo pasuje zwłaszcza o tej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhu
a byłas ostatnio na weselu? Widzialas kogos w sukni balowej? Nikt juz nie chodzi w sukniach balowych na wesele. Wesele to zabawa a kto da rade tanczyc w takiej masywnej sukni? Z tym skromnie to chodzilo mi o krój, mniej znaczy lepiej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja nie mówiłam o czarnej, taki kolor nie pasuje raczej, tylko chodzi mi o krój... Bo ja wiem... Chyba się przyznam, że trochę lubię, ale znowu nie chcę się wystroić w jakąś szałową kieckę na takie małe wesele... Sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balowe to na bal, na wesele chodzi sie w kieckach koktajlowych ta kiecka czarna/rozowa to okropna kazda faldke bedzie w niej widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×