Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

inusia330

Jak się ubrać jako świadkowa na ślubie?

Polecane posty

A byłam :p i było parę kobiet w masywnych sukniach, ale nie wiem jak im się w tym tańczyło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i właśnie tego się obawiałam, że będzie widać wszelkie mankamenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra... Więc co ja mogę założyć? W bardzo krótkiej też nie mogę iść... Może jakbym miała rozmiar 36 to tak...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdffpo
a kto dziś chodzi na bale? ;) wesele, to taki właśnie bal. ja małe wesele, toi wiadomo że nie musi być bardzo wystawna. Chodzi o to, ze świadkowa trochę musi się wyróżniać, moja świadkowa ubrana był bardzo skromnie, niby ok, ale sama przyznała, że za skromnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhu
ta jest bardzo ładna. Jesli masz ladny biust to go podkresli a jesli masz fałdki, zatuszuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdffpo
i nie chodzi mi o to, że masz jakąś odblaskową sukienkę założyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też nie podoba się żadna z tych sukienek. Nie podobają mi się długie suknie na tego typu imprezach. Nie myślałaś nad żadną krótka (tzn. do kolan), zwiewną kiecką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k=lko
moja siostra ma sukienake w podobnym stylu - jak z tego linak powiżej i naprawde bardzo ładnie sie ulada nie jest ani za skromna ani przesadzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli bym miała taką kupić, to tylko czerwoną, szkoda, że nie mogę przymierzyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k=lko
czerwona jest ładna jakieś gustowne dodatki i naprawde super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, jasne, że myślałam, długa to też kłopot, bo to środek lata i będzie pewnie gorąco, a z drugiej strony bardzo mało krótkich sukienek mi pasuje, nie wiem, może u mnie są felerne sklepy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k=lko
kup przymierzysz, nie jest taka droga, a jak nie bedzie pasować to opchniesz komuś albo na allegro jest ładna napewno ktoś kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do huhu
masz świetny gust...prześliczne są wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do huhu
precise -- ta tez mmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k=lko
dość ładna ale obawiam sie ze w rozmairze 42 bedzie wygladać gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się zmierzyłam i wychodzi, że będzie mi sięgać do połowy ud, czyli odpada ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ze jak mowisz
autorko - masz troszke sadelka, to ja nie wiem, czy to bedzie estetycznie wygladalo :( to sa kiecki na szczuple laski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak i już sama nie wiem co mi je zakryje, szczególnie te boczki, bo brzuszek jest w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k=lko
ta z ta kokarda zakryje mankamenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli boisz się że będzie widać w nich boczki, to poszukaj sukienki odcinanej pod biustem, tak żeby reszta tylko opływała ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ostatnia
ohydna nie szukaj sama bo nie masz gustu... nie chce wiedziec jak Ty wygladasz kobieto na codzień ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wypraszam sobie :P Na codzień nie wybiera się takich kiecek, fakt, może nie mam gustu w wyborze sukienek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotkagryzelda
przede wszystkim to tej co teraz pokazałas trzeba miec świetny, jędrny biust, a niesądzę żebyś przy rozmiarze 42 mogła sie takim pochwalic. Niestety my kobietki z większym rozmiarem mamy również większe biusty, co oczywiscie warto pokazac ładnym dekoltem, ale biust musi byc przytrzymany, a nie wolno puszczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...tak, trzeba mieć "puszczony" luźno, pójdę w worku na ziemniaki i spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotkagryzelda
nosze rozmiar 40 i w poprzednim roku byłam na weselu, uszyłam sobie sukienkę podobną to tej co wkleiła k=lko. Była z satyny, w biało czarne delikatne wzory, czułam się w niej super atrakcyjnie i kobieco. Chodzi o to że musisz wiedzieć jakie masz atuty a co wolisz ukryc. Ja mogę pochwalic sie ładnym biustem i zgrabnymi nogami, a wolalam zakryc brzuszek, wiec sukienka byla idealna dla mnie. I tak jak dziewczyny piszą, im skromniej tym lepiej,.Młodą dziewczynę ma zdobić młodość, a nie wyfiokowana kiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×